reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny mam pytanie, może jest któraś z Was z okolic Warszawy i lekarz podczas ciąży bliźniaczej skierował was do kliniki w , której prowadzą właśnie takie ciążę? Mam problem ponieważ mój lekarz skierował mnie na Plac Starynkiewicza , a tam nie zajmują się ciąża bliźniaczą która ma dwa łożyska . ... Może ktoś pomoże?
A próbowałaś na Karowa??
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie, może jest któraś z Was z okolic Warszawy i lekarz podczas ciąży bliźniaczej skierował was do kliniki w , której prowadzą właśnie takie ciążę? Mam problem ponieważ mój lekarz skierował mnie na Plac Starynkiewicza , a tam nie zajmują się ciąża bliźniaczą która ma dwa łożyska . ... Może ktoś pomoże?
Ja dzwoniłam na poczatku ciąży na starynkiewicza, to było w marcu, korona itp to też mnie odesłali z kwitkiem, że jak już to mogą zapisać tylko ciążę 1k1o, ja mam 2k2o.
Planuję tam rodzić i pojadę tam jak zacznie się akcja. Mam nadzieję że mnie nie odeślą [emoji848]
 
Hej dziewczyny mam pytanie, może jest któraś z Was z okolic Warszawy i lekarz podczas ciąży bliźniaczej skierował was do kliniki w , której prowadzą właśnie takie ciążę? Mam problem ponieważ mój lekarz skierował mnie na Plac Starynkiewicza , a tam nie zajmują się ciąża bliźniaczą która ma dwa łożyska . ... Może ktoś pomoże?
Ja zostałam skierowana na Karowa. Ciąża 2k2o. Przyjmuje tam dr. Niewiadomska w poniedziałki (ona jest od ciąż mnogich)
 
A wizyta była prywatna czy na NFZ ?
NFZ
Jak będziesz chciała się zapisać to odrazu mów że ciąża mnoga. W rejestracji mówiły babki ze nie ma miejsc do pani doktor ale kazały wejść między pacjentkami i się zapytać czy przyjmie (to było w lutym albo marcu). Pani doktor dała karteczkę z pieczątka i data wizyty żeby mnie dopisały w kolejny poniedziałek.

Tylko uprzedzam ze dr. Niewiadomska jest dość oschła i konkretna . Ale najważniejsze że robi wszystkie badania i ma doświadczenie w prowadzeniu ciąż mnogich
 
reklama
Mi powiedzieli to samo, a ciążę też mam taką jak Ty ...
Ja chodziłam w zeszłym roku na Starynkiewicza, a miałam 2k2o. Może coś się zmieniło. A ja rodziłam u siebie w Wołominie i było super :-) będę miło to wspominać. Dokładnie wszystko opisałam w tym wątku na początku listopad2019, możecie się cofnąć jak chcecie poczytać ;) moje dziewczynki mają już 8 miesiecy :-) powodzenia mamuśki :p
 

Załączniki

  • IMG_20200712_182213.jpg
    IMG_20200712_182213.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 142
Do góry