reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No tylko pozazdrościć. U mnie troche poszlo,ale nie za wiele
No i nezly zestaw masz w domu. Starszy pomaga przy młodszych?
Taaaa zestaw jak ta lala, starszy różnie, czasami jak ma dobry dzień to pomoże, a co do wagi to zawsze gubiłam więcej niż przybrałam, ale myślę, że tutaj karmienie piersią swoje robiło, po odstawieniu waga wracała
 
reklama
Hey kochane. Przepraszam ze nie pisałam. W czwartek zrobili mi cięcie. O 8:49 i 8:52 zostałam mamą Aleksandra i Nikodema ;)
Dostali po 10 pkt
Jednak obaj trafili do inkubatorów ze względu na wagę - Olek 2230 i Niko 1830 gram. Obecnie chłopaki maja się dobrze - czekamy aż mniejszy nabierze ciałka i wychodzimy do domu. Brakuje nam jeszcze 250 gram do wyjscia.
Samo cięcie wspominam dobrze, gorzej dwa dni po cięciu - gorączka, wysokie i niskie ciśnienie na zmianę, puls 40, i okropny ból całego ciała jakby obił mnie ktoś kijem. Wyszło crp podwyższony i dostaje antybiotyk. W czwartek zdjęcie szwu / powiedzcie jak bardzo to boli?

Na zdjęciu moje chłopaki w 3 dobie ;)
92569348-A67E-4203-B0E6-8DB5330FD8C8.jpeg
 
Hey kochane. Przepraszam ze nie pisałam. W czwartek zrobili mi cięcie. O 8:49 i 8:52 zostałam mamą Aleksandra i Nikodema ;)
Dostali po 10 pkt
Jednak obaj trafili do inkubatorów ze względu na wagę - Olek 2230 i Niko 1830 gram. Obecnie chłopaki maja się dobrze - czekamy aż mniejszy nabierze ciałka i wychodzimy do domu. Brakuje nam jeszcze 250 gram do wyjscia.
Samo cięcie wspominam dobrze, gorzej dwa dni po cięciu - gorączka, wysokie i niskie ciśnienie na zmianę, puls 40, i okropny ból całego ciała jakby obił mnie ktoś kijem. Wyszło crp podwyższony i dostaje antybiotyk. W czwartek zdjęcie szwu / powiedzcie jak bardzo to boli?

Na zdjęciu moje chłopaki w 3 dobie ;) Zobacz załącznik 1004442
Jacy oni piekni :) gratulacje!

Nie wiem jakie masz szwy, moje nie bolaly nic a nic.
 
Gratuluję! Z jaka waga u Was wypisują?
Ja urodziłam 34t4d 2600 I 2000 I dzieciaki nie były w inkubatorze . Wyszliśmy po 6 dniach tylko że względu na to ,że ja popuchlam i nie wiedzieli co że mną zrobić... waga wyjściowe 2500 I 1930 ale to chyba zależy wszystko od szpitala. No i mi nikt nie ściągnął szwow, miały się wchlonac do 90 dni i w sumie już ich nie czuje od miesiąca A rodzilam 23maja
Hey kochane. Przepraszam ze nie pisałam. W czwartek zrobili mi cięcie. O 8:49 i 8:52 zostałam mamą Aleksandra i Nikodema ;)
Dostali po 10 pkt
Jednak obaj trafili do inkubatorów ze względu na wagę - Olek 2230 i Niko 1830 gram. Obecnie chłopaki maja się dobrze - czekamy aż mniejszy nabierze ciałka i wychodzimy do domu. Brakuje nam jeszcze 250 gram do wyjscia.
Samo cięcie wspominam dobrze, gorzej dwa dni po cięciu - gorączka, wysokie i niskie ciśnienie na zmianę, puls 40, i okropny ból całego ciała jakby obił mnie ktoś kijem. Wyszło crp podwyższony i dostaje antybiotyk. W czwartek zdjęcie szwu / powiedzcie jak bardzo to boli?

Na zdjęciu moje chłopaki w 3 dobie ;) Zobacz załącznik 1004442
 
My wyjdziemy dopiero jak Nikodem przekroczy wagę 2 kg. Dzisiaj już 1850 na wadze ma.
Nie wiem jakie to szwy. Ale niestety nie rozpuszczalne. Dzisiaj czeka mnie ich wyjęcie. Mam nadzieje ze nie będzie bolało.
 
Hey kochane. Przepraszam ze nie pisałam. W czwartek zrobili mi cięcie. O 8:49 i 8:52 zostałam mamą Aleksandra i Nikodema ;)
Dostali po 10 pkt
Jednak obaj trafili do inkubatorów ze względu na wagę - Olek 2230 i Niko 1830 gram. Obecnie chłopaki maja się dobrze - czekamy aż mniejszy nabierze ciałka i wychodzimy do domu. Brakuje nam jeszcze 250 gram do wyjscia.
Samo cięcie wspominam dobrze, gorzej dwa dni po cięciu - gorączka, wysokie i niskie ciśnienie na zmianę, puls 40, i okropny ból całego ciała jakby obił mnie ktoś kijem. Wyszło crp podwyższony i dostaje antybiotyk. W czwartek zdjęcie szwu / powiedzcie jak bardzo to boli?

Na zdjęciu moje chłopaki w 3 dobie ;) Zobacz załącznik 1004442
A w którym tygodniu ciąży się urodzili?
 
reklama
Do góry