reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Moje spia w jednym czasie;) na szczescie... ale w sumie to ja juz sie przyzwyczailam do robienia wszystkiego czy spia czy nie wiec....:p
Ale milo miec chwile swietego spokoju ... :)
@Heda jak to szybko zlecialo...;)
Ja juz nie chcialabym wiecej dzieci bo czuje sie totalnie wyeksploatowana przez moja czworke... ale jak bedzie to zobaczymy...
Ja mając jedno przez 15 lat mówiłam żadnych dzieci wiecej. Bliźniaki mi tak nie dały popalić jak ta starsza... gdyby nie Ciąż a było by na lajcie, teraz jest trochę ciężko ale jeszcze te 2 mies jakoś wytrzymam.
 
reklama
Ja mając jedno przez 15 lat mówiłam żadnych dzieci wiecej. Bliźniaki mi tak nie dały popalić jak ta starsza... gdyby nie Ciąż a było by na lajcie, teraz jest trochę ciężko ale jeszcze te 2 mies jakoś wytrzymam.

No u Ciebie jest wieksza roznica wieku, ja juz jestem zmeczona bo u mnie jedno po drugim takze....raczej nie. Tak chyba jest ze pierwsze daje popalic najgorzej albo czlowiek poprostu nie wie jak to jest i zderza sie z rzeczywistoscia :-D
 
A co do ciazy z dziecmi to wiem jak to jest bo przezylam gorace lato bedac sama w koncowce ciazy blizniaczej z 3 i niespelna 2 latkiem takze... 8-)8-)8-)
 
@mama płci męskiejl
Cudne są!
Przystawiasz do piersi czy ściągasz?
Ja na wadze nie znam się. Moi na mm. Tylko trochę lego dostają. Ale przybierają po ok.300 gr tygodniowo. Może jutro położna przyjdzie to ich zważy.
U was to mało śniega. U nas prawdziwa zima 20190118_155540.jpg
Patrzę że twoi też chętnie za wózek trzymają się.
Mój synuś też lubi spacerki z wózkiem.
 
Ostatnia edycja:
@Heda, a ile masz lat. Ja po pierwszym też mówiłam że już nigdy wiecej dzieci, bo tak mi dał popalić. A teraz planuję jeszcze jedno.
 
Cześć dziewczyny!
Chciałabym się pochwalić, że już pełnoprawnie należę dzisiaj do grona mam bliźniąt.
Dzisiaj przed godziną 13 urodził się Richard oraz jego siostra, Mathilda.
Gratuluję! Dużo zdrówka dla was! Teraz będziesz miała w domu wesoło. Tyle maluchów.
Który to tydzień U ciebie był? Jak duży dzieciaczki?
 
@Heda, a ile masz lat. Ja po pierwszym też mówiłam że już nigdy wiecej dzieci, bo tak mi dał popalić. A teraz planuję jeszcze jedno.

W gm roku 38 i na tym dziecku kończymy produkcję [emoji6][emoji41]

Cześć dziewczyny!
Chciałabym się pochwalić, że już pełnoprawnie należę dzisiaj do grona mam bliźniąt.
Dzisiaj przed godziną 13 urodził się Richard oraz jego siostra, Mathilda.

Gratulacje. I jakie imiona fajne udało się wybrać [emoji5]
Napisz jak poród, jak się czujecie?
 
reklama
Do góry