reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@mama płci męskiej ,jak i ciebie? Jak dzieciaczki
Dziewczyny, ile czasu wasze bliźniaki jedli i spali o jednej porze?
A dobrze. Dziś byliśmy na wizycie u położnej i kontrolnej morfologii. Położna zaważyła nasze Cuda i Łucja ma 2680g, a Adam 2730g :)
Karmię tylko swoim, ale teraz położna stwierdziła, że za mało przybierają i mam trochę dokarmić 8-) a mi się wydaje, że to dobra waga:D
A i karmię zazwyczaj o różnych porach. Takie wybudzanie nic nie daje, bo i tak nie chcą jeść. Więc córeczka tak co 2-3godz je, a synek nawet co godzinę tylko mniejsze porcje;)
i narazie nie daję rady obiadów zrobić. Ogarynam dom i gromadke i na wieczór padam:oops:
 
Ostatnia edycja:
reklama
IMG_20190207_115423_12CS.jpg
a to nasze pierwsze wyjście na spacerek w dniu dzisiejszym ❤️
 
reklama
Moje spia w jednym czasie;) na szczescie... ale w sumie to ja juz sie przyzwyczailam do robienia wszystkiego czy spia czy nie wiec....:p
Ale milo miec chwile swietego spokoju ... :)
@Heda jak to szybko zlecialo...;)
Ja juz nie chcialabym wiecej dzieci bo czuje sie totalnie wyeksploatowana przez moja czworke... ale jak bedzie to zobaczymy...
 
Do góry