reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witaj i gratuluje! U mnie bylo fatalnie od samego poczatku, 3tc i juz wiedzialam ze jestem w ciazy, bo czulam sie jakby mnie pociąg przejechal i mdlosci juz byly. Ale blizniakow nie podejrzewalam ;) Przestalo mdlic mnie dopiero kolo przelomu 2/3 trymestru.
Rozumiem ze mecza Cie mdlosci i wymioty, a poza tym jak sie czujesz?
mdłości tylko trochę wieczorami ale wymiotów nie miałam jeszcze i oby tak zostało :)
 
@zuzik85 @ania_ka87 co tam u Was? Jak po świętach? Dzieci nie zlapaly nic od gości? @zuzik85 jak u Was po badaniach? Co z anemia?
Hej! Długo mnie nie było :)
4 miesiące za nami. U dzieci po anemii nie ma śladu. Alunia miała dodatkowo kręcz szyjny ulozeniowy (jeszcze z zycia płodowego), ale juz wycwiczony. Jedynie co, to troszkę przez to ma spłaszczoną główkę, ale nad tym też pracujemy.
No i przeszły kolki. Aleeee idą jej dwie dolne jedynki :) lewa już prawie wyszła.
W domu mam wesołe miasteczko :)
Ale nie zamieniłabym się, kocham nad życie :)
P_20190127_102237.jpeg
 
Hej! Długo mnie nie było :)
4 miesiące za nami. U dzieci po anemii nie ma śladu. Alunia miała dodatkowo kręcz szyjny ulozeniowy (jeszcze z zycia płodowego), ale juz wycwiczony. Jedynie co, to troszkę przez to ma spłaszczoną główkę, ale nad tym też pracujemy.
No i przeszły kolki. Aleeee idą jej dwie dolne jedynki :) lewa już prawie wyszła.
W domu mam wesołe miasteczko :)
Ale nie zamieniłabym się, kocham nad życie :)Zobacz załącznik 937692
Cudnie wygladaja :) super ze wszystko wychodzi na prosta i ze kolki przeszly :) szybciutko ząbki jej wychodzą.

@ania_ka87 @zuzik85 Przymierzacie sie do rozszerzania diety, czy czekacie az dzieci skoncza 6msc?
 
Hej! Długo mnie nie było :)
4 miesiące za nami. U dzieci po anemii nie ma śladu. Alunia miała dodatkowo kręcz szyjny ulozeniowy (jeszcze z zycia płodowego), ale juz wycwiczony. Jedynie co, to troszkę przez to ma spłaszczoną główkę, ale nad tym też pracujemy.
No i przeszły kolki. Aleeee idą jej dwie dolne jedynki :) lewa już prawie wyszła.
W domu mam wesołe miasteczko :)
Ale nie zamieniłabym się, kocham nad życie :)Zobacz załącznik 937692
Słodziak!
 
reklama
Cudnie wygladaja :) super ze wszystko wychodzi na prosta i ze kolki przeszly :) szybciutko ząbki jej wychodzą.

@ania_ka87 @zuzik85 Przymierzacie sie do rozszerzania diety, czy czekacie az dzieci skoncza 6msc?
My ze względu na przebytą anemię, mamy pozwolenie na wczesne rozszerzanie.
Więc pierwsza marchewka za nami w 18t.ż.
Czyli od 3 dni.
 
Do góry