reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
jak sie uda i ciachna mnie w poniedzialek od razu to max do czwartku :D
Fajnie, chyba jesli blizniaki maja min 2,5kg to nie ma problemu z wyjsciem, prawda? A u Ciebie w rodzinie czesto noworodki przechodza zoltaczke? U nas niestety zanosi sie ze chlopaki beda mieli, bo wszyscy po kolei zolci sie robia, czyli ze dwa dni dluzej niz normalnie po cc bedziemy zostawac :p
 
Mi się wydaje, że na bliźniaki to dużo. A wiadomo, że to nie jest dokładna waga i mogą się mylić o ok. 0,5kg;) a mój pierwszy synek jak się urodził to miał 2720g a jak do domu wychodził to już 2,5 i nie było problemu z wyjściem. A na bliźniaki na pewno trochę mniejsze te wskaźniki są:) taką mam nadzieję, bo te moje maluszki będą pewnie w tej dolnej granicy;), ale mi jeszcze dużo czasu zostało i się nie wymądrzam więcej, bo też każdy przypadek i każde dziecko jest inne.
 
Fajnie, chyba jesli blizniaki maja min 2,5kg to nie ma problemu z wyjsciem, prawda? A u Ciebie w rodzinie czesto noworodki przechodza zoltaczke? U nas niestety zanosi sie ze chlopaki beda mieli, bo wszyscy po kolei zolci sie robia, czyli ze dwa dni dluzej niz normalnie po cc bedziemy zostawac :p
Z tego co kojarzę to z wagą poniżej 2 kg nie wypuszczają ze szpitala.
 
ja zadnego magnezu nie bralam :)

u mnie dzis 36+6 na wizycie wyszlo ze jedna coreczka przestala rosnac wiec skierowanie w poniedzialek 8 rano z torba mam byc na czczo na oddziale ;) dziewczynki waza po 2,5 kg bo dla odmiany mniejsza dogonila wieksza :D
Trzymam mooocnoooo kciuki za poniedzialek:-) :)
I ojj bo ja nastepna w kolejce :laugh2:

A jezeli chodzi o magnez to ja biore magneb6 niestety musialam troche przystopowac bo problem z wyproznianiem sie zaczal i tak zle i tak nie dobrze:sad:
 
Fajnie, chyba jesli blizniaki maja min 2,5kg to nie ma problemu z wyjsciem, prawda? A u Ciebie w rodzinie czesto noworodki przechodza zoltaczke? U nas niestety zanosi sie ze chlopaki beda mieli, bo wszyscy po kolei zolci sie robia, czyli ze dwa dni dluzej niz normalnie po cc bedziemy zostawac :p

2 kg musza miec zeby wyjsc ;)
u mnie nie bylo przy zadnym problemow z zoltaczka takze licze na szybciutki powrot do domu !!!:D:p
 
2 kg musza miec zeby wyjsc ;)
u mnie nie bylo przy zadnym problemow z zoltaczka takze licze na szybciutki powrot do domu !!!:D:p
Eee no to luz :) to idziemy obie do szpitala w pn, tylko ze ja na sterydy na plucka. Mozliwe ze Ty po cc szybciej wyjdziesz z dziewczynami niz ja po kroplowkach i badaniach, bo prawdopodobnie dopiero w piatek :D
 
Eee no to luz :) to idziemy obie do szpitala w pn, tylko ze ja na sterydy na plucka. Mozliwe ze Ty po cc szybciej wyjdziesz z dziewczynami niz ja po kroplowkach i badaniach, bo prawdopodobnie dopiero w piatek :D

nie wiem czy potna mnie w poniedzialek... moj lekarz za tym obstaje ale zalezy wszystko od ordynatora:confused2: ja bym sie bardzo cieszyla bo przy planowanej trzeba przyjsc dzien wczesniej co jest bzdura tak naprawde i nie chce tam spedzic dnia na darmo :no2:
 
No to super, że wszystko coraz lepiej.



Mam w piątek :-) :) Chyba, że ktoś spadnie z planu.
No to ja mam w czwartek. i już nie mogę doczekać się aby ich podglądnąć:tak:
.
ja zadnego magnezu nie bralam :)

u mnie dzis 36+6 na wizycie wyszlo ze jedna coreczka przestala rosnac wiec skierowanie w poniedzialek 8 rano z torba mam byc na czczo na oddziale ;) dziewczynki waza po 2,5 kg bo dla odmiany mniejsza dogonila wieksza :D
Ladna waga. Również trzymam za ciebie kciuki. Aby za długo nie trzymali i mogłaś szybko wrócić do domku do chłopaków;).
 
reklama
nie wiem czy potna mnie w poniedzialek... moj lekarz za tym obstaje ale zalezy wszystko od ordynatora:confused2: ja bym sie bardzo cieszyla bo przy planowanej trzeba przyjsc dzien wczesniej co jest bzdura tak naprawde i nie chce tam spedzic dnia na darmo :no2:
No mnie niby lekarz tak samo mowil, ze dzień wczesniej klada zeby badania porobic. Ale to w sumie bez sensu ze kazali Ci sie stawic na 8, jak i tak nic nie zrobia. No nic, moze sie uda, a moze w ogole stwierdza ze pani to jeszcze na dwa tygodnie do domu i dopiero wtedy cc? :eek:
 
Do góry