reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@aniaplus rety, co za historia! Brrrr.
Moj gin twierdzi, ze dlatego że jeden porod mam za sobą (m.in.) moge rozważać sn. Ale skoro to ma byc w 37 tc i mieliby wywoływać to dziękuję za wywoływany sn :o

Pewnie stanie na cc.
Wywolywanie nie jest fajne. Zdecydowanie. I nie daje zadnej gwarancji ze sie uda. Zreszta u mnie wywolywali w skonczonym 39, a i tak po dwoch kroplowkach z oksy i 13h maly nie mial zamiaru sie urodzić, a rozwarcie poszlo minimalnie i skonczylo sie na cc.

Nie wiem co zdecydujesz, ale myslisz ze gdyby sie zaczal porod sn przed 37 to bedziesz probowac?
 
reklama
I bezsennosc jeszcze dopadla no masakra jakas w tej ciazy wszystkie dolegliwości jakie moga byc to ja mialam i to podwojnie:hmm: ale blizej juz jak dalej:tak:
 
Ojej Zuzik już tak daleko[emoji33] jeszcze jeszcze troszkę i będziesz tulic maleństwa [emoji7] imiona wybrane? U nas od samego poczatku dziewczynka większa o ok 4-5 dni, 200-300g. A teraz brat prawie o 1,5kg ciezszy [emoji87] [emoji4]
@adunnia90 imiona wybrane. Jak mąż się nie pomyli w urzędzie to Alicja i Aleksander.
Dzisiaj 31t0d i nie wiem kiedy to zleciało :)
W piątek wizyta to dowiem się jak przybierają. Jedno wiem, że od ostatniej wizyty nie zmieniły położenia. Ala ma czkawkę w mojej pachwinie, a Oluś pod żebrami.
Pomimo smarowania, wyszło mi kilka rozstępów koło pępka ;( ale to nic, najważniejsze, żeby dzieci zdrowo rosły.
Całuski dla Twoich Skarbów. Podglądam - są cudne [emoji173] [emoji173] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
@zuzik85

Od czerwca tego roku można dzieci rejestrować przez Internet! :) Wystarczy mieć konto na ePUAP. Ja muszę założyć, bo nie ufam mężowi [emoji23] A nie chcę skończyć z synem Edwardem!!! [emoji23]
O widzisz! Dziękuję!
W razie "w" w ciągu 2 tygodni mozna jeszcze imię zmienić :)
Mój to nie pomylilby się złośliwie, bo mamy wspolne typy, tylko...z rozkojarzenia (?) heh.
 
Swoją drogą jak zaczynałam tu pisać to wydawało mi się, że wszystkie zaraz rodzą a ja na początku tej długiej drogi. A tu raptem jestem w czołówce! Jest obecnie ktoś w 36-37 tc?
I widzę też, że sporo nas w okolicach 30-32 tc.

A inna rzecz, że jak się dowiedziałam o bliźniętach to byłam załamana i wydawało mi się, że nie będzie mi się dłużyc, bo im dłużej w trojpaku tym lepiej. A tymczasem marzę już o 37 tc i przytuleniu małych robaczków [emoji7][emoji7]
 
Czesc, u mnie taka tygodniowa rozbieznosc byla az do usg w 29tc. Caly czas jeden synek "starszy" o tydzien niz drugi i ciaza z om :) nie martw sie tym, to tylko 8% roznicy miedzy dziećmi. U mnie teraz jest tylko 3% bo sie wyrownali :)
Mam nadzieję, że u mnie też wyrównają. :) Chociaż jedno od początku jest "starsze" wielkością.
 
reklama
Do góry