reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej.

Ja na początku miałam wizyty co 3 tygodnie, a od 20 tc juz co 2 tygodnie. Kazda wizyta z badaniem ginekologicznym, usg szyjki i dzieciaków - 200 zł.
Prenatalne miałam w moim centrum zdrowia, ale u innego lekarza - speca od prenatalnych. Za trzecie musiałam zaplacic 250 zl.
Ceny nie sa wyzsze przez blizniaki.
 
Hej
ja po wizycie, dostalam skierowanie na cc, szyjka ok., wod malo ale jak powiedzial juz nie bedziemy sie tym przejmowac 8-)
powiedzial ze cc w ciagu 2 tyg., ucieszylam sie ze 31 sierpnia pewnie a ordynator wyznaczyl.mi cesarke na 7 wrzesnia...:confused2:
no trudno bede sie kulac do prawie skonczonego 39 tygodnia :oo2:
 
Właściwie to też bym chodziła na nfz gdyby nie fakt,że jak chciałam się zarejestrować to terminy były najwcześniejsze za miesiąc lub więcej;)
U nas zawsze zarejestruje przed 10tyg ciąży akurat z tym nie mam problemu:) nawet prenatalne mogłam zrobić na NFZ tylko, że były za duże upały i nie dojechalabym ponad 60km nawet z klimą tak źle się czułam:no:
a teraz jak zrobiło się chłodniej to się przeziębiłam:( ale dobrze, że zaczął się drugi trymestr:rofl2:
 
Hej
ja po wizycie, dostalam skierowanie na cc, szyjka ok., wod malo ale jak powiedzial juz nie bedziemy sie tym przejmowac 8-)
powiedzial ze cc w ciagu 2 tyg., ucieszylam sie ze 31 sierpnia pewnie a ordynator wyznaczyl.mi cesarke na 7 wrzesnia...:confused2:
no trudno bede sie kulac do prawie skonczonego 39 tygodnia :oo2:
Ja jak miałam za mało wód to dostałam zaraz skierowanie do szpitala i działali, ale to było w pojedynczej ciąży. Więc nie wiem:unsure:
 
Hej
ja po wizycie, dostalam skierowanie na cc, szyjka ok., wod malo ale jak powiedzial juz nie bedziemy sie tym przejmowac 8-)
powiedzial ze cc w ciagu 2 tyg., ucieszylam sie ze 31 sierpnia pewnie a ordynator wyznaczyl.mi cesarke na 7 wrzesnia...:confused2:
no trudno bede sie kulac do prawie skonczonego 39 tygodnia :oo2:
To teraz pozostaje miec nadzieje ze dziewczynki same zechca sie wczesniej urodzic i ordynator nie będzie mial nic do gadania ;)
 
reklama
To teraz pozostaje miec nadzieje ze dziewczynki same zechca sie wczesniej urodzic i ordynator nie będzie mial nic do gadania ;)
Sam niech tyle czeka;) bliźnięta ok dwóch tygodni wczesniej lubią przyjść na świat. 39 tydzień to sporo nawet jak na ciążę pojedynczą, więc nie wiem co on chce udowodnić :)wiadomo,że im dłużej w brzuszku tym dla nich lepiej,ale ten 39 to nie lada wyczyn by był z twojej strony:)
Trzymam kciuki:)
 
Do góry