reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
@lolak - ja codziennie tak do 11:00 nie mogę się podniesc. Walcze z niskim ciśnieniem. Ok 11:00-12:00 juz jest ok, ale rano dramat. A w ciazy jak mi bije serce to caly lewy cycem mi podskakuje :D
 
Naprawdę koszmar. Ale nie da się o tym nie myśleć. Ja strasznie boje się cesarki. Rozmawiałam już o tym z moim lekarzem, ale mówi ze wszystko zależy od ułożenia dzieci pod koniec.

spokojnie cc nie jest straszne :)przynajmniej dla mnie jest wybawieniem ;)
to bedzie moja trzecia, kazda bez komplikacji, od razu wszystko robilam w domu i przy dzieciach sama, w tym po drugim przy dwojce ;) zawsze super sie goilo :) takze nie martw sie na zapas ;-) ;)
 
ja mam wizyte jeszcze 16 sierpnia i 24 sierpnia i mam nadzieje na cesarke jednak 31 sierpnia ale jak bedzie trzeba to jakos sie chyba dokulam do tego 7 wrzesnia :p
Pewnie ze dasz radę. Ja wczoraj sie wyplakalam wyzalilam a dzis juz lepiej i mysle ze tez dam rade tyle ze do 12 wrzesnia.ale zobaczymy co mi za tydz na wizycie powie
 
reklama
Do góry