reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ano widzisz u mnie jest od początku tydzien roznicy miedzy chlopakami i tez jest ok. I tez ten mniejszy jest dużo bardziej ruchliwy :) ciekawe czy jak sie urodza to te roznice w temperamencie nadal beda tak widoczne ;) mam nadzieje ze beda chociaz wiecej spac niz w brzuchu bo ilez mozna rozrabiac? :p
Dziewczynkę poczułam w 16 tygodniu. I od tamtej pory bryka na potęgę :)
Przepływy mam kontrolowane wiec pewnie taka jej uroda ;)
 
reklama
no i dla mojego lekarza dzieci sa za male...
mam konsultacje pilna w Poznaniu...troche jestem podlamana... dziewczynki maja po 1390g to 31+2 tydzien...
szyjka ok. dluuuuga i wszystko trzyma ;)
 
no i dla mojego lekarza dzieci sa za male...
mam konsultacje pilna w Poznaniu...troche jestem podlamana... dziewczynki maja po 1390g to 31+2 tydzien...
szyjka ok. dluuuuga i wszystko trzyma ;)
Ojej, ale to przeciez bliznieta, nie musza być tak samo duze jak z pojedynczej ciazy. A Twoi chlopcy duzi sie rodzili? Moze dziewczynki beda po prostu drobniutkie?
 
no mowil ze ok.
21 czerwca wazyly 985g i 895g.
jutro bede dzwonic... najlepiej by bylo jeszcze w tym tygodniu bo w przyszlym mamy tydzien adaptacyjny w przedszkolu i musze ze starszym chodzic...
 
no mowil ze ok.
21 czerwca wazyly 985g i 895g.
jutro bede dzwonic... najlepiej by bylo jeszcze w tym tygodniu bo w przyszlym mamy tydzien adaptacyjny w przedszkolu i musze ze starszym chodzic...
Chyba PILNA konsultacja ma to do siebie ze ma byc szybko... Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. A Ty sie nie martw na zapas, umow szybko wizyte i będziesz spokojniejsza :*
 
reklama
Do góry