reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam,jestem w trakcie in vitro w gyncentrum katowice.. I zastanawiam się jak to jest jak się chce blizniaki? Mówi się o tym że chcemy zapldnic dwa jest jakaś opłata za to większa? Czy ktoś się w tym orientuje ?
Hej ja jestem mamą 6 miesięcznych bliźniaków z in vitro [emoji4] napisałam priv[emoji6]
 
reklama
Witam w piątek 29.06.przyszli niespodziewanie przez cc na świat moi synowie.Mieli jeszcze dużo czasu bo termin na 28.09 więc bardzo wcześnie w 27tc.Dostalam rano krwawienia i skurczy a jak pojechałam do szpital okazalo się że dobrze że się pchają na świat bo wkradło się ttts i natychmiast trzeba ciąć.Urodzili się z wagą jeden 900g drugi 1100.Prosze o modlitwę za maluszków by to jakoś przetrwaly.Wierze że będzie dobrze jestem dobrej myśli
Wierzę, że wszystko będzie dobrze, życzę Wam zdrowia z całego serca :)
 
Witam w piątek 29.06.przyszli niespodziewanie przez cc na świat moi synowie.Mieli jeszcze dużo czasu bo termin na 28.09 więc bardzo wcześnie w 27tc.Dostalam rano krwawienia i skurczy a jak pojechałam do szpital okazalo się że dobrze że się pchają na świat bo wkradło się ttts i natychmiast trzeba ciąć.Urodzili się z wagą jeden 900g drugi 1100.Prosze o modlitwę za maluszków by to jakoś przetrwaly.Wierze że będzie dobrze jestem dobrej myśli
Kochani rośnijcie zdrowo i spokojnie. Trzymam kciuki za Was. Dawaj znać jak się macie :)
 
Witam w piątek 29.06.przyszli niespodziewanie przez cc na świat moi synowie.Mieli jeszcze dużo czasu bo termin na 28.09 więc bardzo wcześnie w 27tc.Dostalam rano krwawienia i skurczy a jak pojechałam do szpital okazalo się że dobrze że się pchają na świat bo wkradło się ttts i natychmiast trzeba ciąć.Urodzili się z wagą jeden 900g drugi 1100.Prosze o modlitwę za maluszków by to jakoś przetrwaly.Wierze że będzie dobrze jestem dobrej myśli

trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze :)
 
Witam w piątek 29.06.przyszli niespodziewanie przez cc na świat moi synowie.Mieli jeszcze dużo czasu bo termin na 28.09 więc bardzo wcześnie w 27tc.Dostalam rano krwawienia i skurczy a jak pojechałam do szpital okazalo się że dobrze że się pchają na świat bo wkradło się ttts i natychmiast trzeba ciąć.Urodzili się z wagą jeden 900g drugi 1100.Prosze o modlitwę za maluszków by to jakoś przetrwaly.Wierze że będzie dobrze jestem dobrej myśli
Trzymajcie sie. Bede się za Was modlić.
 
Ja kupiłam dwa kartony używanych ubranek, na szczęście głównie są na 62, ale wybrałam je też właśnie, ze względu na te najmniejsze. Trzecią pakę dostałam już na min. pół roczne dziewczynki, także płakać nie będę, że ciuszków nie mam :D A jak te najmniejsze będą za małe, to zawsze mogę je oddać komuś kto będzie potrzebował :)

Pamiętam, że podobnie miałam ze starszym synem, dużo ubranek malutkich, na 56, bo mój brat bardzo mały się urodził, a Kuba wyskoczył z brzucha z wagą 4400 i 58cm szczęścia, także sporo ubranek nawet nie miał na sobie, bo było za małe :) A drugi syn w 56 za to tonął.

Moje okruszki sa tak male że topią się w 50. Urodziły się z wagą 2 kg i 2400. Dla mniej szej używam 44. Dla większej 5, ale ma je za duże.
 
Moje okruszki sa tak male że topią się w 50. Urodziły się z wagą 2 kg i 2400. Dla mniej szej używam 44. Dla większej 5, ale ma je za duże.

no wlasnie ja po tym jak moja siostra 2 tyg. temu urodzila chlopca niecale 2700 i sie topil w 56 to sie ogarnelam i pozamawialam na 50 bo mialam od 56... :) mam nadzieje ze jakos ogarne te 50 bo juz naprawde nie mam sily.... zostal mi materac i lozeczko ;)
 
No ja jestem ciekawa ile moje dziewczyny będą ważyły, po ostatniej wizycie USG pewnie przybrały troszkę na wadze i boję się, że te maleńkie ubranka będą małe :) Ale najważniejsze aby były zdrowe, ubranka można zawsze zamienić, sprzedać i kupić nowe :)
 
Witam w piątek 29.06.przyszli niespodziewanie przez cc na świat moi synowie.Mieli jeszcze dużo czasu bo termin na 28.09 więc bardzo wcześnie w 27tc.Dostalam rano krwawienia i skurczy a jak pojechałam do szpital okazalo się że dobrze że się pchają na świat bo wkradło się ttts i natychmiast trzeba ciąć.Urodzili się z wagą jeden 900g drugi 1100.Prosze o modlitwę za maluszków by to jakoś przetrwaly.Wierze że będzie dobrze jestem dobrej myśli
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszkow. Trzymajcie sie cieplo i zobaczysz ani sie obejrzysz a beda juz z Toba w domu :) nie dopuszczaj do siebie negatywnych emocji i mysli. Musi byc dobrze!
 
reklama
no wlasnie ja po tym jak moja siostra 2 tyg. temu urodzila chlopca niecale 2700 i sie topil w 56 to sie ogarnelam i pozamawialam na 50 bo mialam od 56... :) mam nadzieje ze jakos ogarne te 50 bo juz naprawde nie mam sily.... zostal mi materac i lozeczko ;)
Ale wszystko ok z ciaza i dziewczynkami? Nic sie nie dzieje? Opieka nad chlopcami juz Ci sie daje we znaki?
 
Do góry