reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A ja mam pytanko. W sumie więcej.

Jaką torbę sprawić maluchom? Chodzi mi o wielkość.
Jest gdzieś jakaś dobra ściąga wyprawki dla mamy i dziecka do szpitala?
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie w ktorym tygodniu dowiedziałyscie się jaka jest płeć Maluszków ? Czy to prawda że w ciąży bliźniaczej zazwyczaj dowiadujemy się później ?
 
Dziewczyny które rodziły poprzez cc w którym tc miałyscie robiony zabieg? Mi lekarz wyznaczył termin na 38tc, bo na wcześniej pediatra sie nie zgodził. Teraz jestem w 33tc i dzieci waza ciut ponad 2 kg, boje sie ze nie wytrzymam jeszcze miesiąca. Czy na końcówce pozostaje tylko lezenie i czekanie na rozwiązanie? Mi juz teraz jest stasznie ciezko, brzuch boli i ledwo chodzę.
 
Dziewczyny, powiedzcie w ktorym tygodniu dowiedziałyscie się jaka jest płeć Maluszków ? Czy to prawda że w ciąży bliźniaczej zazwyczaj dowiadujemy się później ?
Ja nie slyszalam ze pozniej w bliźniaczej . U mnie syna juz widziano w 12 t , a córcię w 17 . 17-18 tydz jest najlepszy aby podejrzeć płeć , tak sprawdzałam w pojedynczej ciazy i teraz tez sie udalo w tym czasie .
 
Dziewczyny, powiedzcie w ktorym tygodniu dowiedziałyscie się jaka jest płeć Maluszków ? Czy to prawda że w ciąży bliźniaczej zazwyczaj dowiadujemy się później ?
Ja się dowiedziałam że to dziewczynki w 20tc, na badaniu prenatalnym. Jak miałam robione pierwsze badanie (w którym lekarka przegapiła bliźniaka) to lekarz powiedział, że zapowiada się dziewczynka, bo nic nie widzi, ale nie potwierdza, bo za wcześnie. Teraz będę miała 5.06 kolejne USG, to zobaczymy czy nic im nie wyrosło w między czasie :)
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie w ktorym tygodniu dowiedziałyscie się jaka jest płeć Maluszków ? Czy to prawda że w ciąży bliźniaczej zazwyczaj dowiadujemy się później ?
W 12 tyg lekarz na prenatalnych powiedzial ze 2 chlopcow a w 21 na polowkowych potwierdzil ze na 100 % wiec teoria ze pozniej widac to chyba mit jak dobrze dzieci sie pokaza to lekarz pozna ☺
 
Do góry