reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Chciałam się przywitać
Jesteśmy w ciazy 2k2o. 11+1.
Dodam że dwa lata temu przezywalam pierwsza swoją ciążę na tutejszym forum dla Ciężarowek po in vitro. A teraz zdarzył się cud....podwójny ♥️♥️
Jestem troche przerażona ale mam nadzieję że z Wami odnajdę spokój i odpowiedzi na mnóstwo pytań.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chciałam się przywitać
Jesteśmy w ciazy 2k2o. 11+1.
Dodam że dwa lata temu przezywalam pierwsza swoją ciążę na forum Ciężarowek po in vitro. A teraz zdarzył się cud....podwójny [emoji813]️[emoji813]️
Jestem troche przerażona ale mam nadzieję że z Wami odnajdą spokój i odpowiedzi na mnóstwo pytań.
Pozdrawiam Was wszystkie.
Ale super :-) Gratuluję i życzę spokojnej,nudnej ciąży :-)
 
Dziewczyny, po ostatnim usg waga dzieciaczków 173g i 200g.
Wg lekarza ok, a Wy co myślicie? Usg było w 17t2d.
U mnie dziewczyny miały w 19i4 po 560g +/- 10g także myślę, że u Ciebie jest oki :)

Chciałam się przywitać
Jesteśmy w ciazy 2k2o. 11+1.
Dodam że dwa lata temu przezywalam pierwsza swoją ciążę na tutejszym forum dla Ciężarowek po in vitro. A teraz zdarzył się cud....podwójny ♥️♥️
Jestem troche przerażona ale mam nadzieję że z Wami odnajdę spokój i odpowiedzi na mnóstwo pytań.
Pozdrawiam Was wszystkie.
Witaj, witaj :)

Witam, ja jestem w szpitalu. Jutro ciecie. Miało być we wtorek ale był pilniejszy przypadek. Dzieci wg usg 2400 i 2600. Stresik mały jest. Jestem w 36i6 dniu
Nie powiem żebym Ci zazdrościła, ale szczerze mam już dość tej mojej ciąży, w dwóch poprzednich nic mi nie dolegało, no prawie, a teraz co chwila coś się przyplątuje. Mam nadzieję, że do tego minimum 37 tygodnia czas szybko zleci bo oszaleję :) Że nie wspomnę o tym, iż wyjście po chleb pod domem prawie, to dla mnie wyprawa na drugi koniec świata.
 
U mnie dziewczyny miały w 19i4 po 560g +/- 10g także myślę, że u Ciebie jest oki :)


Witaj, witaj :)


Nie powiem żebym Ci zazdrościła, ale szczerze mam już dość tej mojej ciąży, w dwóch poprzednich nic mi nie dolegało, no prawie, a teraz co chwila coś się przyplątuje. Mam nadzieję, że do tego minimum 37 tygodnia czas szybko zleci bo oszaleję :) Że nie wspomnę o tym, iż wyjście po chleb pod domem prawie, to dla mnie wyprawa na drugi koniec świata.
O kurczę, to moje w 2 tygodnie chyba tyle nie przytyją...[emoji33]
 
reklama
Dziekuję. Oby było nudno i spokojnie.... choć wszyscy mowią że w ciąży bliźniaczej nie ma mowy o nudzie. Byle do wtorku - badania prenatalne
To życzę takiego samego przebiegu ciąży jaki ja mam do tej pory (z wyjątkiem cukrzycy ciążowej). ;) Czyli zero nudności, zero wymiotów, zero zgagi, zero parcia na jakieś szczególne jedzenie. U mnie już 28t i nadal sobie śmigam na zakupy, jeżdżę samochodem a czasem nawet i pociągiem. :) Żadnych problemów (i oby tak pozostało). Jedyne co wkurza, to wiecznie ubrudzone koszulki na brzuchu bo wszystko co mi spadnie z widelca/łyżki ląduje na sporym już brzuchu. Chyba sobie sprawię duży śliniak. hihihi :D
 
Do góry