reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja z pełną świadomością swojego wyboru będę karmić z butli dziewczyny. Będę karmiła w szpitalu z cycka, ale w domu raczej będę odciągała pokarm i z flaszki dzieciaczki polecą. Również będę praktycznie sama z maluszkami, mąż bardzo szybko będzie musiał wrócić do pracy (a pracuje poza Wrocławiem, obecnie pod Warszawą, za miesiąc może to być Gdańsk, taka praca). I ja zostanę sama ze starszymi pociechami, jeden spokojnie koło siebie zrobi, ale młodszy już nie bardzo, nawet na dwór go jeszcze nie wypuszczę samego. Jak pokarm zaniknie, trudno, będzie mleko ze sklepu. I na prawdę, nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Uda się długo odciągać, to się uda, a jak nie to trudno.

dzieki pocieszylas mnie :) ja mam 3 latka i 1,5 rocznego i juz mam biegania caly dzien... a co dopiero potem ;) chyba z wyprawka juz kupie karton Bebilonu ;)
 
reklama
Dziewczyny a robilyscie test pappa ? Jestem przed badaniami prenatalnymi i nie wiem co robic. Czytam w internecie i duzo osob pisze ze w ciazy blizniaczej ten test nie jest miarodajny. Robic czy nie robic ?
 
Dziewczyny a robilyscie test pappa ? Jestem przed badaniami prenatalnymi i nie wiem co robic. Czytam w internecie i duzo osob pisze ze w ciazy blizniaczej ten test nie jest miarodajny. Robic czy nie robic ?
Ja robilam, niemiarodajny przy bliźniakach jest Nifty ktory jest bardziej dokładny niz pappa, ale jak bedzie zly wynik to niewiadomo ktorego dziecka dotyczy. Najwazniejsze zeby zrobic usg u dobrego specjalisty
 
dzieki pocieszylas mnie :) ja mam 3 latka i 1,5 rocznego i juz mam biegania caly dzien... a co dopiero potem ;) chyba z wyprawka juz kupie karton Bebilonu ;)
Warto mieć choćby jeden kartonik mleka :) Wystarczająco stresu jest z jednym dzieckiem, a co dopiero będzie przy dwójce, także w tej sytuacji lepiej go sobie odjąć :p Ja się zastanawiam nad bebikiem, tym takim częściowo fermentowanym. Ale to jeszcze się zobaczy się.

Dziewczyny a robilyscie test pappa ? Jestem przed badaniami prenatalnymi i nie wiem co robic. Czytam w internecie i duzo osob pisze ze w ciazy blizniaczej ten test nie jest miarodajny. Robic czy nie robic ?
Ja robiłam, bo miałam to refundowane.

Dziewczyny jak sobie radzicie z bólem pleców ? Niewyrabiam juz
Na ból pleców polecam albo pas odciążający krępel, są takie ciążowe, albo jak siedzisz, to coś pod plecy sobie dać, bo im większy brzuch tym bardziej nas "wygina". Mnie aktualnie krocze boli, z plecami póki co mam spokój.
 
Witam wszystkie mamusie[emoji4] mam nadzieje ze pozwolicie,że się do Was przyłączę[emoji4] jestem w 16 tyg bliźniaczej ciąży i mimo że mam juz dwójkę starszakow w domku to jestem pełna wątpliwości i obaw. Najmłodszy syn ma już 10 lat więc etap pieluszek mam już dawno dawno za sobą i trochę się obawiam jak to będzie[emoji4] zwłaszcza przy dwójce na raz. Póki co na prenatalnych powiedziano nam, że czekamy na dwie damy. Ale wiadomo na tym etapie to jeszcze nic pewnego. [emoji4]
 
Witam wszystkie mamusie[emoji4] mam nadzieje ze pozwolicie,że się do Was przyłączę[emoji4] jestem w 16 tyg bliźniaczej ciąży i mimo że mam juz dwójkę starszakow w domku to jestem pełna wątpliwości i obaw. Najmłodszy syn ma już 10 lat więc etap pieluszek mam już dawno dawno za sobą i trochę się obawiam jak to będzie[emoji4] zwłaszcza przy dwójce na raz. Póki co na prenatalnych powiedziano nam, że czekamy na dwie damy. Ale wiadomo na tym etapie to jeszcze nic pewnego. [emoji4]
Witaj im wiecej nas tym.weselej zwlaszcza ze juz sporo mam sie rozpakowaloja rowniez juz dwoje mam i teraz blizniaki wiec bedzie wesolo. I w przeciwieństwie do Ciebie prawdopodobnie czekam na dwoch panow, ale sie jeszcze okaze juyro wizyta i moze bedzie cos widac
 
Witam wszystkie mamusie[emoji4] mam nadzieje ze pozwolicie,że się do Was przyłączę[emoji4] jestem w 16 tyg bliźniaczej ciąży i mimo że mam juz dwójkę starszakow w domku to jestem pełna wątpliwości i obaw. Najmłodszy syn ma już 10 lat więc etap pieluszek mam już dawno dawno za sobą i trochę się obawiam jak to będzie[emoji4] zwłaszcza przy dwójce na raz. Póki co na prenatalnych powiedziano nam, że czekamy na dwie damy. Ale wiadomo na tym etapie to jeszcze nic pewnego. [emoji4]
Rowniez witam u mnie tez dwójka w brzuszku i dwójka w domu ( tez 10 l syn i 14 l corka ) narazie wiem ze jeden dzidziuś to na 99 % chlopak . U mnie w piatek 16 tydz.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie[emoji4] mam nadzieje ze pozwolicie,że się do Was przyłączę[emoji4] jestem w 16 tyg bliźniaczej ciąży i mimo że mam juz dwójkę starszakow w domku to jestem pełna wątpliwości i obaw. Najmłodszy syn ma już 10 lat więc etap pieluszek mam już dawno dawno za sobą i trochę się obawiam jak to będzie[emoji4] zwłaszcza przy dwójce na raz. Póki co na prenatalnych powiedziano nam, że czekamy na dwie damy. Ale wiadomo na tym etapie to jeszcze nic pewnego. [emoji4]

Witaj :) chyba kazda mama blizniakow w jakims stopniu przezywa watpliwosci i pewne obawy ;)
widze ze wiele z nas bedzie mialo juz niedlugo czworo dzieci :D
ja mam maluchy ,chlopcow niespelna 3 latka i 1,5 rocznego :) wiec siedze w pieluchach, smoczkach i butelkach juz od jakiegos czasu :p i konca nie widac...:D ale jestem za to zorientowana na biezaco jakby co :)
u mnie 20 tydzien leci, w brzuszku poki dwie coreczki :D:D:D 8 maja polowkowe :)
 
Do góry