reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Rowniez witam u mnie tez dwójka w brzuszku i dwójka w domu ( tez 10 l syn i 14 l corka ) narazie wiem ze jeden dzidziuś to na 99 % chlopak . U mnie w piatek 16 tydz.

Hihi. U mnie tez od piątku do piątku tygodnie liczymy, wiec w piatek siedemnasty. Mój synek ma 10 córka 12 lat w sierpniu skończy. I szczerze kompletnie zapomniałam jak to jest z maluszkami. A pomocy raczej poza mężem nie będę miała żadnej. Cale szczęście, że on pracuje tylko rano od 6 do 14, więc myślę, że jakoś się zorganizujemy.
A jak się czujecie mamusie? Te nierozpakowane. U mnie pierwsze tygodnie to była mordęga. Mdłości całymi popołudniami aż do nocy i sikanie co chwila. Teraz jak ręką odjął na szczęście, tylko czasem zgaga męczy, ale poki co niespecjalnie jest uciążliwa.[emoji4]
 
reklama
Witaj :) chyba kazda mama blizniakow w jakims stopniu przezywa watpliwosci i pewne obawy ;)
widze ze wiele z nas bedzie mialo juz niedlugo czworo dzieci :D
ja mam maluchy ,chlopcow niespelna 3 latka i 1,5 rocznego :) wiec siedze w pieluchach, smoczkach i butelkach juz od jakiegos czasu [emoji14] i konca nie widac...:D ale jestem za to zorientowana na biezaco jakby co :)
u mnie 20 tydzien leci, w brzuszku poki dwie coreczki :D:D:D 8 maja polowkowe :)
Oj to podziwiam naprawdę. Takie maluszki jeszcze mnóstwo uwagi potrzebują. Ale za to jak wesoło będzie z taką gromadka maluszków[emoji4] Ja póki co najbardziej zastanawiam się jak przygotować maleństwa na wyjście ze szpitala. Termin niby mam na początek października, ale lekarka coś wspomina o cesarce w okolicy 20 września( u mnie tylko taka opcja wchodzi w grę bo już dwie mam za sobą) i sama nie wiem. Niby już chlodno we wrześniu, ale czasem właśnie wtedy mamy piękną polską jesień... cóż troszke czasu na zastanowienie jeszcze jest[emoji4]
 
A ja takie pytanie mam, bo zapomniałam się u gienia dopytać. Czy to normalne, że większość ruchów czuję po jednej stronie? Bo mam wrażenie, że tylko jedna panna mnie kopie, po lewej, a po prawej stronie bardzo rzadko czuję cokolwiek. W dole brzucha też czuję, ale to jak siedzę.
 
Ostatnia edycja:
Oj to podziwiam naprawdę. Takie maluszki jeszcze mnóstwo uwagi potrzebują. Ale za to jak wesoło będzie z taką gromadka maluszków[emoji4] Ja póki co najbardziej zastanawiam się jak przygotować maleństwa na wyjście ze szpitala. Termin niby mam na początek października, ale lekarka coś wspomina o cesarce w okolicy 20 września( u mnie tylko taka opcja wchodzi w grę bo już dwie mam za sobą) i sama nie wiem. Niby już chlodno we wrześniu, ale czasem właśnie wtedy mamy piękną polską jesień... cóż troszke czasu na zastanowienie jeszcze jest[emoji4]
Ja tem mam termin na początek pazdziernika ale zapewne urodzę we wrześniu . Ja kupilam kombinezoniki miski, nie za grube ale gdyby jednak juz jesienią pogoda pachniała to sie przydadzą
 

Załączniki

  • 8174E4AC-6699-43D1-972E-DE946ED38093.jpeg
    8174E4AC-6699-43D1-972E-DE946ED38093.jpeg
    580,1 KB · Wyświetleń: 76
A ja takie pytanie mam, bo zapomniałam się u gienia dopytać. Czy to normalne, że większość ruchów czuję po jednej stronie? Bo mam wrażenie, że tylko jedna panna mnie tylko kopie, po lewej, a po prawej stronie bardzo rzadko czuję cokolwiek. W dole brzucha też czuję, ale to jak siedzę.
Moze druga głębiej ? Ja oczekuje dopiero tych doznań, mam nadzieje ze na dniach
 
Hihi. U mnie tez od piątku do piątku tygodnie liczymy, wiec w piatek siedemnasty. Mój synek ma 10 córka 12 lat w sierpniu skończy. I szczerze kompletnie zapomniałam jak to jest z maluszkami. A pomocy raczej poza mężem nie będę miała żadnej. Cale szczęście, że on pracuje tylko rano od 6 do 14, więc myślę, że jakoś się zorganizujemy.
A jak się czujecie mamusie? Te nierozpakowane. U mnie pierwsze tygodnie to była mordęga. Mdłości całymi popołudniami aż do nocy i sikanie co chwila. Teraz jak ręką odjął na szczęście, tylko czasem zgaga męczy, ale poki co niespecjalnie jest uciążliwa.[emoji4]
To idziemy prawie ciąża w ciąże moj maz pracuje 8-20 wiec marna pomoc ale licze na babcie ja niestety ciagle cos : pierwsze tyg wstręt do jedzenia kwas w buzi, teraz plecy bola i anemia, niestety czuje ze jestem w ciazy non stop. No ale przynajmniej psychicznie lepiej, pogodziłam sie z sytuacja, pogoda piekna wiec jakos do przodu
 
Mam pytani czy ktoras z Was przyjmuje luteinę i ma na nia zniżkę ? Ja na ostrym dostalam wszystkie leki lacznie z luteina na 100% i mam nadzieje ze bedac na normalnej wizycie dostane zniżkę bo zaplacilam za nia 160 zl na 15 dni mi starczy, juz pomijam antybiotyk ktory byl jednorazowy to musze stosowac jeszcze clexane , żelazo i tonę witamin i sumka robi sie konkretna
 
Oj to podziwiam naprawdę. Takie maluszki jeszcze mnóstwo uwagi potrzebują. Ale za to jak wesoło będzie z taką gromadka maluszków[emoji4] Ja póki co najbardziej zastanawiam się jak przygotować maleństwa na wyjście ze szpitala. Termin niby mam na początek października, ale lekarka coś wspomina o cesarce w okolicy 20 września( u mnie tylko taka opcja wchodzi w grę bo już dwie mam za sobą) i sama nie wiem. Niby już chlodno we wrześniu, ale czasem właśnie wtedy mamy piękną polską jesień... cóż troszke czasu na zastanowienie jeszcze jest[emoji4]

szczerze tez bede sie podziwiac jak juz dam rade ;) a dac musze bo nie mam wyjscia :p
ja nawet meza nie bede miala do pomocy bo znowu uslyszalam ze sobie wymyslilam najgorszy termin bo albo w zniwa albo w wykopki rodze a teraz to bedzie zbieral brokuly:-D
 
reklama
ucielo mi posta...8-)
ja tez bede miala 3 cesarke :D termin mam wg om 16 wrzesnia ale cesarka 37/38 wiec koniec sierpnia poczatek wrzesnia :)tez mysle ze roznie moze byc z pogoda...
dzis ogladalam na stronie smyka kombinezon ocieplany sliczny za 89 przy czym drugi -30% zastanawiam sie... ale nie wiem jak ucelowac z rozmiarem a poza tym mysle ze najwieksze przeceny tego typu rzeczy jeszcze przed nami ;)
 
Do góry