reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny ja mam jeszcze pytanko.
Czy do porodu lekarze każą zdejmować pierścionki z palców. Bo ja mam problem zarenczynowego nie mogę zdjąć :-/
 
reklama
Dzięki dziewczyny za dobre słowa ❤
@ania_ka87 dobę chcą wstrzymać żeby sterydy na płucka zaczęły działać. A czy rozwarcie się cofnie i jeszcze dłużej da radę, tego nie wiadomo. Taką mam nadzieję. Czop mi już chyba wyszedł w całości.
 
Dziewczyny ja mam jeszcze pytanko.
Czy do porodu lekarze każą zdejmować pierścionki z palców. Bo ja mam problem zarenczynowego nie mogę zdjąć :-/

raczej tak do cesarki napewno bez bizuterii zadnej.

Dzięki dziewczyny za dobre słowa ❤
@ania_ka87 dobę chcą wstrzymać żeby sterydy na płucka zaczęły działać. A czy rozwarcie się cofnie i jeszcze dłużej da radę, tego nie wiadomo. Taką mam nadzieję. Czop mi już chyba wyszedł w całości.

Trzymaj sie i mysl pozytywnie :) trzymam kciuki zeby jeszcze troche wytrzymaly w brzuchu ;)
 
raczej tak do cesarki napewno bez bizuterii zadnej.



Trzymaj sie i mysl pozytywnie :) trzymam kciuki zeby jeszcze troche wytrzymaly w brzuchu ;)
Dziękuję :-* zobaczymy jutro czy rozwarcie się zwieksza czy nie.
Dziewczyny ja mam jeszcze pytanko.
Czy do porodu lekarze każą zdejmować pierścionki z palców. Bo ja mam problem zarenczynowego nie mogę zdjąć :-/
Do cesarki to na pewno, a czy do naturalnego to nie wiem. Jak już.nie możesz ściągnąć to próbuj aż zejdzie, na jakieś mydło czy coś, bo jeszcze sobie kłopotu narobisz :-*
 
Witam dziewczyny. Zastanawiam się czy jest taka możliwość i szansa jeszcze na blizniaki. Predyspozycje genów nie znam bo jestem adoptowana ale u mojego męża ( tesciowa ma siostrę bliźniacze )... jestem w 20 tygodniu i widać jedno dziecko. Znacie kogoś u kogo późno wykryto ciaze blizniacza ? ?

[emoji177]23.08.2018[emoji177]
[emoji177]Syn Maksymilian lat 10[emoji177]
Witaj, zanka. Słyszałam tylko o jednej takiej sytuacji, ale to taka bardziej "legenda". U mnie w 6 tygodniu było widać, a u niektórych dziewczyn tak do 10-12 tc raczej maksymalnie. Jest to bardzo mało prawdopodobne, żeby lekarze nie zauważyli drugiego dziecka w 20 tygodniu :-) Aczkolwiek życzę Ci powodzenia :-)
 
Aniutku oby jeszcze maluchy posiedzialy w brzuszku :-)
Agulala gratulacje !!! jesli mozna zapytac porod sam sie zaczal czy mualas wskazania do rozwiazania?
Miałam skurcze nocami nieregularne, a potem ustawaly. Pojechałam przed świętami do lekarza, żeby sprawdzić, czy rozwarcie się powiększa i wg niego powinnam jechać na ktg do szpitala. Musieli mnie położyć na oddziale, żeby zrobić zapis. Nie zdążyła pani dr mi opisać, co tam wyszło, bo w nocy dostałam skurczy regularnych. A że to skończony 36tc to powiedziała, że nie ma na co czekać;)

próbowałam dodać zdjęcie, ale pisze mi, że plik za duży.

@Aniutek89 trzymam kciuki za Was! Dawaj znać, w miarę możliwości. Sciskam mocno i głowa do góry! Będzie dobrze!
 
Miałam skurcze nocami nieregularne, a potem ustawaly. Pojechałam przed świętami do lekarza, żeby sprawdzić, czy rozwarcie się powiększa i wg ninego powinnam jechać na ktg do szpitala. Musieli mnie położyć na oddziale, żeby zrobić zapis. Nie zdążyła pani dr mi opisać, co tam wyszło, bo w nocy dostałam skurczy regularnych. A że to skończony 36tc to powiedziała, że nie ma na co czekać;)

próbowałam dodać zdjęcie, ale pisze mi, że plik za duży.

@Aniutek89 trzymam kciuki za Was! Dawaj znać, w miarę możliwości. Sciskam mocno i głowa do góry! Będzie dobrze!

Od 5 rano mam coraz mocniejsze skurcze. Probują je.powstrzymywać, ale skurcze są coraz mocniejsze. Pić sie chce, jeść się ale jak nie powstrzymają to szykują do cc. Jest taki program do zmniejszania zdjęć przez przeglądarkę, ale nie pamietam jaki

Edit:
O masz Agulula Link do: zmniejszacz.pl - łatwe zmniejszanie zdjęć online!
 
Miałam skurcze nocami nieregularne, a potem ustawaly. Pojechałam przed świętami do lekarza, żeby sprawdzić, czy rozwarcie się powiększa i wg niego powinnam jechać na ktg do szpitala. Musieli mnie położyć na oddziale, żeby zrobić zapis. Nie zdążyła pani dr mi opisać, co tam wyszło, bo w nocy dostałam skurczy regularnych. A że to skończony 36tc to powiedziała, że nie ma na co czekać;)

próbowałam dodać zdjęcie, ale pisze mi, że plik za duży.

@Aniutek89 trzymam kciuki za Was! Dawaj znać, w miarę możliwości. Sciskam mocno i głowa do góry! Będzie dobrze!
Czyli urodziłaś siłami natury czy cc ?
 
reklama
Do góry