reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witamy w gronie trójpaczków! Niedawno rozmawiałyśmy na forum o wózeczkach :-) ja kupiłam TFK Twinner Twist Duo. W pełnym zestawie 3 w 1 jest drogi, a bardzo go chciałam, więc szukałam na olx :-) warto się wcześniej rozglądać, bo nie co dzień trafia sie na takie ogłoszenia perełki :-) mi się udało kupić praktycznie w stanie idealnym. Wózek świetnie się prowadzi, praktycznie obraca w miejscu i mieści się w każdych standardowych drzwiach :-)
Znasz już płeć maluszków?

Super to cofnę się na forum i poszukam jakiś informacji :) Myślałam wcześniej o wózku typu tandem, tak zareklamowałaś TFK Twinner Twist Duo, że teraz zastanawiam się, czy nie będzie lepszy wózek typu "obok siebie" :). Tak znamy płeć chłopczyk i dziewczynka <3<3<3
 
Super to cofnę się na forum i poszukam jakiś informacji :) Myślałam wcześniej o wózku typu tandem, tak zareklamowałaś TFK Twinner Twist Duo, że teraz zastanawiam się, czy nie będzie lepszy wózek typu "obok siebie" :). Tak znamy płeć chłopczyk i dziewczynka <3<3<3
Ja też na początku chciałam taki jeden za drugim, ale jak poczytałam i okazało się że wózki typu jeden obok drugiego mieszczą się w standardowych drzwiach to zmieniłam zdanie :-) ale jak kto woli.
Gratuluję parki! Rzadkość ostatnio u nas :-)
 
Cześć Dziewczyny :) Jestem w 19 tygodniu ciąży bliźniaczej i chciałam Was się poradzić odnośnie
zakupu wózka. Czy macie jakiś już wypatrzony? polecony przez mamy bliźniąt i sprawdzony? Najlepiej z fotelikami i bazą isofix, żeby było wygodnie, szybko i bezpiecznie :) Przyznam szczerze, że w pierwszej kolejności będę rozglądać się za wózkami używanymi, a porządnych ofert niestety jest mało, więc wole wcześniej zacząć szukać :)

ja mam aktualnie bebetto 42 bo mam dzieci rok po roku i sie przyzwyczailam wiec chyba dokupie tylko gondole i nosidelka bo mam tylko spacerowki :) nie do kazdego sklepu wejde a w niektorych przewracam co drugi regal ale mam to gdzies skoro tak organizuja sklep... dopiero teraz dotarlo do mnie jak trudno maja ludzie na wozkach jak zaczelam zwracac uwage na ograniczenia, schody, brak podjazdu, bardzo ciasne, wlasciwie niemozliwe do przejechania alejki w sklepie... do niektorych przestalam poprostu jezdzic a korzystam z tych gdzie bez problemow moge wjechac, zrobic zakupy i wyjechac ;)
 
ja mam aktualnie bebetto 42 bo mam dzieci rok po roku i sie przyzwyczailam wiec chyba dokupie tylko gondole i nosidelka bo mam tylko spacerowki :) nie do kazdego sklepu wejde a w niektorych przewracam co drugi regal ale mam to gdzies skoro tak organizuja sklep... dopiero teraz dotarlo do mnie jak trudno maja ludzie na wozkach jak zaczelam zwracac uwage na ograniczenia, schody, brak podjazdu, bardzo ciasne, wlasciwie niemozliwe do przejechania alejki w sklepie... do niektorych przestalam poprostu jezdzic a korzystam z tych gdzie bez problemow moge wjechac, zrobic zakupy i wyjechac ;)
Też się zastanawiam nad Bebetto 42 widziałam go w sklepie (jako 1 z dwóch wózków który był dostępny dla bliźniąt ;/) i wydaje mi się taki fajny, zgrabny i nie jest wcale taki długi. Hmm mam w sumie Lidla pod blokiem więc, czy wybiorę wózek typu jeden za drugim czy obok siebie to tym i tym zmiescimy się :) Ciężka decyzja, chyba przejedziemy się do Warszawy, tam są podobno sklepy typowo dla bliźniąt i może obsługa coś doradzi :) Chociaż wiadomo opinia mam bezcenna :):):)

Aniutka89, dziękuje serdecznie :) staraliśmy się prawie 4 lata wiec zostało nam to zrekompensowane chłopcem i dziewczynką, tak jak chcieliśmy <3
 
Szczerze?wszystkie są fajne:rofl:
Jak grochy to szare
Jak łowickiej to nr-3:-p

Też się zastanawiam nad Bebetto 42 widziałam go w sklepie (jako 1 z dwóch wózków który był dostępny dla bliźniąt ;/) i wydaje mi się taki fajny, zgrabny i nie jest wcale taki długi. Hmm mam w sumie Lidla pod blokiem więc, czy wybiorę wózek typu jeden za drugim czy obok siebie to tym i tym zmiescimy się :) Ciężka decyzja, chyba przejedziemy się do Warszawy, tam są podobno sklepy typowo dla bliźniąt i może obsługa coś doradzi :) Chociaż wiadomo opinia mam bezcenna :):):)

Aniutka89, dziękuje serdecznie :) staraliśmy się prawie 4 lata wiec zostało nam to zrekompensowane chłopcem i dziewczynką, tak jak chcieliśmy <3

Kochana Lidl jest jednym z bardzo nielicznych sklepow gdzie akurat poruszamy sie bez zadnych problemow bo alejki i odleglosci sa bardzo duze takze zazdroszcze ze masz pod blokiem bo ja musze autem jezdzic ;)
 
Też się zastanawiam nad Bebetto 42 widziałam go w sklepie (jako 1 z dwóch wózków który był dostępny dla bliźniąt ;/) i wydaje mi się taki fajny, zgrabny i nie jest wcale taki długi. Hmm mam w sumie Lidla pod blokiem więc, czy wybiorę wózek typu jeden za drugim czy obok siebie to tym i tym zmiescimy się :) Ciężka decyzja, chyba przejedziemy się do Warszawy, tam są podobno sklepy typowo dla bliźniąt i może obsługa coś doradzi :) Chociaż wiadomo opinia mam bezcenna :):):)

Aniutka89, dziękuje serdecznie :) staraliśmy się prawie 4 lata wiec zostało nam to zrekompensowane chłopcem i dziewczynką, tak jak chcieliśmy <3
No to życzę udanych wyborów, wierzę że obojętnie co wybierzecie, bedziecie zadowoleni. W końcu będzie to super pojazd dla Waszych super pociech :-) długie starania zostały Wam podwójnie wynagrodzone. My to jesteśmy szczęsciary :-) ❤
 
reklama
Do góry