reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No ciekawa jestem jak to będzie po porodzie, bo dopiero wtedy dowiem się o ich podobieństwie, aczkolwiek lekarka wczoraj, różnicę pomiędzy dziewczynkami określiła w komentarzu badania na 1%
 
mam te same watpliwosci :) jak beda jednojajowe to moj na bank bedzie je ciagle mylil :p
Właśnie mnie naszła obawa, jak ja poznam która jest która, jeśli będą do siebie bardzo podobne? Mamy, miałyście podobny problem?
Ja też sobie myślałam, że jak będą zbyt podobne, to jak wrócimy do domu ze szpitala, to je pomylimy i pozamieniamy imiona :-D
 
No ciekawa jestem jak to będzie po porodzie, bo dopiero wtedy dowiem się o ich podobieństwie, aczkolwiek lekarka wczoraj, różnicę pomiędzy dziewczynkami określiła w komentarzu badania na 1%

no wlasnie sie zastanawiam czy to ze wymiarowo sa praktycznie identyczne to znaczy ze sa jednojajowe ??? bo moje sa poki co identyczne jesli chodzi o wymiary :)
 
Dziewczyny spokojnie mysle ze rodzice z pewnoscia rozróżnia swoje pociechy nawet jak będą jednojajowe. Mam koleżankę ktora ma corki jednojajowe i dla mnie sa identyczne a ona twierdzi ze sa zupelnie rozne jezeli chodzi o wyglad jak i charakter. Wiec z pewnoscia rozróżnieniem nie bedzie problemu:-) :)
 
Dziewczyny spokojnie mysle ze rodzice z pewnoscia rozróżnia swoje pociechy nawet jak będą jednojajowe. Mam koleżankę ktora ma corki jednojajowe i dla mnie sa identyczne a ona twierdzi ze sa zupelnie rozne jezeli chodzi o wyglad jak i charakter. Wiec z pewnoscia rozróżnieniem nie bedzie problemu:-) :)

ja moze jakos rozroznie ale moj i moi synowie to moze byc roznie ;)
 
Cześć Dziewczyny :) Jestem w 19 tygodniu ciąży bliźniaczej i chciałam Was się poradzić odnośnie
zakupu wózka. Czy macie jakiś już wypatrzony? polecony przez mamy bliźniąt i sprawdzony? Najlepiej z fotelikami i bazą isofix, żeby było wygodnie, szybko i bezpiecznie :) Przyznam szczerze, że w pierwszej kolejności będę rozglądać się za wózkami używanymi, a porządnych ofert niestety jest mało, więc wole wcześniej zacząć szukać :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) Jestem w 19 tygodniu ciąży bliźniaczej i chciałam Was się poradzić odnośnie
zakupu wózka. Czy macie jakiś już wypatrzony? polecony przez mamy bliźniąt i sprawdzony? Najlepiej z fotelikami i bazą isofix, żeby było wygodnie, szybko i bezpiecznie :) Przyznam szczerze, że w pierwszej kolejności będę rozglądać się za wózkami używanymi, a porządnych ofert niestety jest mało, więc wole wcześniej zacząć szukać :)
Witamy w gronie trójpaczków! Niedawno rozmawiałyśmy na forum o wózeczkach :-) ja kupiłam TFK Twinner Twist Duo. W pełnym zestawie 3 w 1 jest drogi, a bardzo go chciałam, więc szukałam na olx :-) warto się wcześniej rozglądać, bo nie co dzień trafia sie na takie ogłoszenia perełki :-) mi się udało kupić praktycznie w stanie idealnym. Wózek świetnie się prowadzi, praktycznie obraca w miejscu i mieści się w każdych standardowych drzwiach :-)
Znasz już płeć maluszków?
 
Do góry