reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie słodziaki [emoji7] to dzień różnicy mamy między dzieciaczkami[emoji4] my właśnie czekamy na tatusia który po nas jedzie i czworeczka jedziemy do domku[emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale cudowne gratulacje:*
 
Hej forumowe ciotki :)
Zobacz załącznik 832334 Widzę,ze już coraz ciężej tym z Wam,które jeszcze w trójpaku,ale to normalne,jeszcze trochę i będziecie z maluszkami :) ja to pod koniec to tylko sobie gotowałam,ale wodę na herbatę :D oj ciężko było,nogi były jak baloniki i ledwo co chodziłam,ale udało się do tego 37tc wytrzymać,miałam mieć w38 wywoływany porod jak coś,ale ja nie chciałam wiec latałam po ikei żeby się ruszylo i się ruszyło;)
My już mamy 3 tygodnie i dziś miałyśmy wizytę i wszystko Ok. Teraz większa córeczka wazy 3195 i ma 50,5 cm a mniejsza 2750 i 47 cm,maluszki, ale rosną i to najważniejsze. Piją mleko z cyca ładnie obie i ja jeszcze czasem odciagam i wtedy mąż podaje z butelki a ja mogę się wyspać.
@adunnnia90 faktucznie fajne duże maluchy masz,wszytkiego dobrego dla Was.
Ja muszę powiedzieć,ze te pierwsze 3 tyg ciężkie bardzo,a teraz już pomału coraz lepiej. Życze pomyślnych rozwiązań tym z Was,które wkrótce będą tulić maluchy!
Pięknie dzidzia rosną :*
 
Dziewczyny szpitalne nierozpakowane powiem Wam że chyba dobrze że nie musicie oglądać tych tłumów przed świętami w sklepach, dziś mi już lepiej więc wybrałam się z rana na zakupy. Masakra jakaś. Mój mąż myje okna pierwszy raz od ślubu czyli od 12 lat. Dzieciaki dekoruja pierniczki . Damy radę z tymi świętami tylko każdy musi się zaangażować. Do tej pory wszystko było na mojej głowie ale przerażeni wizją spędzania świąt beze mnie wzięli się do roboty. I nawet się nie kłócą dzisiaj . Zaraz zrobimy obiadek . Zaczyna mi się to podobać. :)
 
Cześć dziewczynki co tam u was? @Blanka8, @Mea1989 , @nemeyeth ???? Jeszcze w całości czy już rozpakowane? @Shamel jak się czujesz , co z dziećmi? Martwimy się bardzo wszystkie o Waszą trójeczke. @E W E L I N A , @Aniutek89 jak sie czujecie.
Dajcie jakiś znak:)
U mnie bez zmian o 16.00 mam wizytę u lekarza już ostatnia w tym roku i będę miała pierwsze KTG. Zobaczymy co tam słychać u moich urwisów pewnie beda juz ważyc 1500 gr. Cały czas czuje w brzuchu ich wygibasy i czkawki - co to będzie jak już będą ze mną. W nocy trochę już spokojniej przesypiam prawie całą - może one też już włączyły tryb noc i dzień?
 
Hej dziewczynki. Cicho tu wiec dziewczyny zajmują się dzidziusiami pewnie a reszta rodzi ?;) u nas kolki i bol brzuszka noce nie przespane a w dzień za to dziewczyny śpią trochę,ciężko jest te nocki ogarnąć,podwójnie wszystko,ale pomału do przodu
@Orchidea81 spij póki możesz w nocy :p
 
@Orchidea81 daj znać po wizycie co tam powiedział Ci lekarz i ile ważą Twoje urwisy :)
Ja skończyłam 37tc, dziś wyjęli mi krążek i szyjka podobno jest zgładzona, ale narazie za bardzo się nic nie dzieje choć już kilka razy dziennie wchodzę po schodach na 4 piętro ;) Jeszcze kilka tygodni temu modliłam się o każdy kolejny dzień moich maluszków w brzuchu, a teraz uparciuszkom się spodobało i nie chcą wyjść :-) :)
Jeżeli nie zacznę rodzić do przyszłego tygodnia to po świętach będą myśleć nad wywołaniem porodu lub cięciem. Mam dziś mieć jeszcze kontrolne USG, ale narazie moja pani doktor jest zajęta.

Ze względu na zbliżające się Święta dziś w szpitalu straszne zamieszanie i mnóstwo planowanych cesarek (pewnie dlatego żeby panie z dzidziusiami zdążyły wyjść na Święta do domu) :shocked2:
 
reklama
Ja miałam dzisiaj USG. Lekarz powiedział, że prawdopodobnie w czwartek będę miała CC. Bo boi się mnie zostawić na po świętach, przy stole bałby się siedzieć :) Wszystko wskazuje na to, że będę miała dzieci przy sobie przed świętami. Hanię mogą mi zabrać na wcześniaki, bo będzie malutka, więc to przeżywam, bo chciałam je od razu kangurowac i karmić i nie chcę zostawić ich samych. Serce mi pęknie
 
Do góry