reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
@Alina1987 super, że już jesteście w domu i mąż się angażuje. Trzeba ganiać chłopów :) A nie boisz się, że dzieci przestaną ssać jak będą miały butelkę?
Boję się, ale najważniejsze jest dla mnie żeby w ogóle jadły głównie naturalne mleko, więc mogą jeść je z butelki. Zresztą Oliwka woli zdecydowanie butelkę, a mi szkoda jej nerwów i moich na przystawianie na siłę do piersi..
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr
1513169078-9802dfa21e7f04af-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr
1513169078-9802dfa21e7f04af-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
@adunnnia90 z całego serca gratuluję! Wspaniałe maluchy, do tego jakie piękne wagi i wzrost :) Niech Ci się teraz zdrowo chowają.
A jak ty się czujesz po CC?
 
@nemeyeth czuje się świetnie. Brzuch trochę boli ale do zniesienia. Oliwka ładnie pije a Filip nie chce ciągnąć piersi. Około 19 będą mnie stawiać na nogi

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry