reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny :) Jak tam samopoczucie w nowym tygodniu. Mam nadzieję, że wszystko ok nie licząc stresu zbliżającymi się porodami :)
 
reklama
@Necia0 , @jadorek dajcie znać jak już będziecie przyjęte, po badaniach i jak lekarze powiedzą coś konkretnego.
@Blanka8 oby dzieci dały się dzisiaj zmierzyć, a sterydy to 2 zastrzyki w tyłek co 24 h :)
U mnie od rana dzieciaki szaleją w brzuchu, a mnie głowa strasznie boli. I myślę czy na jutrzejszy szpital mam już wszystko spakowane..
 
Hej dziewczyny, ja nadal w szpitalu:( Wszystko bylo ok, do wczoraj kiedy zrobili mi usg i lekarka powiedziala ze jedna dziewczynka ma wielowodzie a druga malowodzie co jest jedna z oznak zespolu podkradania. Dzis mam miec kolejne usg zeby drugi lekarz to potwierdził i zobaczymy co dalej ze mną:(( procedura jest taka że jak zespol podkradania miedzy plodami sie potwierdzi to wysylaja nbie do jakiegoś ośrodka(czytałam ze sa takie 3 w Polsce, Łódź, Gdańsk i Ruda Śląska) zeby zrobić to całe dzielenie łożyska zeby dziewczynki po rowno sobie pobieraly. Generalnie dluzszy pobyt mnie czeka jesli to wszystko sie potwierdzi.:( a dzis mialam usg nerek i w nerkach wszytsko ok:) mam maly zastój noczu i mam duzo pic i tyle...
 
Ola gratuluję coreczek:) sliczne i duze maleństwa, trzymam kciuki za Was dziewczyny, bo większość z Was na wylocie już. A Wy trzymajcie za mnie:(
 
Kurcze @Shamel współczuję Ci bardzo tego wszystkiego. Nie dość, że nastresowalas się z tymi wynikami moczu i nerkami, to teraz kolejne zmartwienia..ale może pierwszy lekarz się pomylił, różnie to bywa przecież. Wiec teraz trzymam kciuki, zeby dzisiejsze badanie wykluczyło zespół podkradania. Daj znać koniecznie, jak będziesz wiedziała coś więcej. Trzymaj się tam kochana i nie stresuj za bardzo, chociaż domyślam się że to nie jest łatwe.
 
@Necia0 , @jadorek dajcie znać jak już będziecie przyjęte, po badaniach i jak lekarze powiedzą coś konkretnego.
@Blanka8 oby dzieci dały się dzisiaj zmierzyć, a sterydy to 2 zastrzyki w tyłek co 24 h :)
U mnie od rana dzieciaki szaleją w brzuchu, a mnie głowa strasznie boli. I myślę czy na jutrzejszy szpital mam już wszystko spakowane..

Hej,melduje sie ze szpitala.Poki co mam za soba cala papierologie +ktg jednej z dziewczyn, druga jest problematyczna do osluchania bo lezy w strone mojego kregoslupa i jeszcze zakryta jest lozyskiem. Ogolnie w KTG wychodza mi dosc regularne skurcze, dzis mam 36+1 i czekam teraz na inne badania i decyzje. Jeszcze do tego wszystkiego zlapalam infekcje i boli mnie gardlo.
@Shamel powodzenia, ja tez mam ciaze jednokosmowkowa i od poczatku kazdy mowil mi o zespole podkradania,duzo na ten temat czytalam i domyslam sie, w jakim stresie jestes. Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze!
 
@Shamel bardzo Ci współczuje stresów trzymam kciuki aby jednak zespół podkradania się nie potwierdził[emoji110] daj znać co powiedział inny lekarz.

A ja już po wizycie dzieciaczki maja po ok 2500 - 2600. Skierowanie do szpitala na 12.12 a cc 13.12 no to już zaczynam odliczanie [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam na usg, potwierdzili zespol potkradania...pojawil sie drugi symptom czyli dyspropocja w wielkosci pecherzy moczowych..czekam na wizyte...jestem przerażona:(
 
@Shamel trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze. Musisz wierzyć, że masz silne dzieci, które z pomocą lekarzy sobie poradzą. Ważne, że jesteś pod opieką i nie zostałaś z tym sama.
 
reklama
Do góry