reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Message_1506513428110-1.jpg
Ja chodzę do szkoły rodzenia i tam zajęcia prowadzi położna co ma bliźniaki (2 chłopaków 8 lat).
Będziemy mieli 6 spotkań po 2 godz. Materiały wysyła nam na maila i nie trzeba zbytnio notować. Do domu położna ma przychodzić po porodzie. Mamy mieć jeszcze jakieś zajęcia z inną babką od chustowania i pielęgnacji.
@Alina1987 ciesz się, że masz chwilę spokoju :) Moje też ostatnio są spokojne. Raz przez 2 dni mnie tak kopały, aż myślałam, że im tak zostanie :)
Mam do was takie pytanie jaką pościel kupujecie dzieciom jak macie parkę? W takim samym kolorze, czy jedne łóżeczko pod dziewczynkę a drugie pod chłopczyka? Ja w ogóle bym chciała w zygzaki, bo tak robię sypialnię gdzie będą stać łóżeczka, ale mam mówi: "dla dzieci zygzaki" i mam dylemat. Chcę jak niżej tylko w turkusie i myślałam 2 łóżeczka tak samo, a wy co sądzicie?
Zobacz załącznik 824863
W sumie masz rację, ostatnio tak kopały, że się ruszać nie mogłam z bolu, a teraz narzekam że nie kopią;) ale mam od wczoraj właśnie jakieś gorsze dni, więc pewnie stąd to moje narzekania..
A nad posciela długo właśnie nad zygzakami się zastanawiałam, mi bardzo sie podobały. Ale ze na scianach bedzie naklejka z chmurkami i balonami, postawilam jednak na gwiazdki, jakoś tak razem bardziej mi to współgra:) a to zdj mojej pościeli:
 

Załączniki

  • Message_1506513428110-1.jpg
    Message_1506513428110-1.jpg
    689,3 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Ja chodzę do szkoły rodzenia i tam zajęcia prowadzi położna co ma bliźniaki (2 chłopaków 8 lat).
Będziemy mieli 6 spotkań po 2 godz. Materiały wysyła nam na maila i nie trzeba zbytnio notować. Do domu położna ma przychodzić po porodzie. Mamy mieć jeszcze jakieś zajęcia z inną babką od chustowania i pielęgnacji.
@Alina1987 ciesz się, że masz chwilę spokoju :) Moje też ostatnio są spokojne. Raz przez 2 dni mnie tak kopały, aż myślałam, że im tak zostanie :)
Mam do was takie pytanie jaką pościel kupujecie dzieciom jak macie parkę? W takim samym kolorze, czy jedne łóżeczko pod dziewczynkę a drugie pod chłopczyka? Ja w ogóle bym chciała w zygzaki, bo tak robię sypialnię gdzie będą stać łóżeczka, ale mam mówi: "dla dzieci zygzaki" i mam dylemat. Chcę jak niżej tylko w turkusie i myślałam 2 łóżeczka tak samo, a wy co sądzicie?
Zobacz załącznik 824863
Ja tez mam dwa lozeczka ubrane tak samo :-)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1507300893-aaaaaa.jpeg
1507300912-aaaaaa.jpeg
1507300924-aaaaaa.jpeg

Ja mam tak tylko dodatki inne. [emoji4] nie moglam sie powstrzymac i juz ubralam bo bylam ciekawa jak bedzie wygladac. Pod koniec listopada bede musiala wyprac [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Alina1987 też wypatrzyłam podobne ochraniacze z jednej strony minky :) Chyba też zrobię jedno łóżeczko z minky w różu a drugie turkus i do tego zygzak, a drugi komplet pościeli w jakiś wzór z wzorem bardziej dziecięcym w różu i turkusie tylko ten sam motyw jak u Ciebie gwiazdki :) A co do chmurek też mi się podobają np. półki na ścianie.
@adunnnia90 ładne masz łóżeczka i chyba duże :) Cały pokój gotowy
 
@Alina1987 też wypatrzyłam podobne ochraniacze z jednej strony minky :) Chyba też zrobię jedno łóżeczko z minky w różu a drugie turkus i do tego zygzak, a drugi komplet pościeli w jakiś wzór z wzorem bardziej dziecięcym w różu i turkusie tylko ten sam motyw jak u Ciebie gwiazdki :) A co do chmurek też mi się podobają np. półki na ścianie.
@adunnnia90 ładne masz łóżeczka i chyba duże :) Cały pokój gotowy
Tak lozeczka 140x70 to te wieksze z funkcja zrobienia pozniej z nich tapczanika [emoji4]
Jeszcze literki drewniane nad kazde lozeczko z imieniem zamowilam i pokoik gotowy [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę do szkoły rodzenia i tam zajęcia prowadzi położna co ma bliźniaki (2 chłopaków 8 lat).
Będziemy mieli 6 spotkań po 2 godz. Materiały wysyła nam na maila i nie trzeba zbytnio notować. Do domu położna ma przychodzić po porodzie. Mamy mieć jeszcze jakieś zajęcia z inną babką od chustowania i pielęgnacji.
@Alina1987 ciesz się, że masz chwilę spokoju :) Moje też ostatnio są spokojne. Raz przez 2 dni mnie tak kopały, aż myślałam, że im tak zostanie :)
Mam do was takie pytanie jaką pościel kupujecie dzieciom jak macie parkę? W takim samym kolorze, czy jedne łóżeczko pod dziewczynkę a drugie pod chłopczyka? Ja w ogóle bym chciała w zygzaki, bo tak robię sypialnię gdzie będą stać łóżeczka, ale mam mówi: "dla dzieci zygzaki" i mam dylemat. Chcę jak niżej tylko w turkusie i myślałam 2 łóżeczka tak samo, a wy co sądzicie?
Zobacz załącznik 824863

Ja na początek będę miała jedno łóżeczko i kupuje do niego 2 kompl. Pościeli minke. Jedna będzie dla niego a druga dla niej. A po jakiś 3 miesiącach kupimy drugie łóżeczka i 2 komplety pościeli znów dla każdego po jednym. Będą się różniły trochę kolorami i wzorami.
 
Zobacz załącznik 824866
W sumie masz rację, ostatnio tak kopały, że się ruszać nie mogłam z bolu, a teraz narzekam że nie kopią;) ale mam od wczoraj właśnie jakieś gorsze dni, więc pewnie stąd to moje narzekania..
A nad posciela długo właśnie nad zygzakami się zastanawiałam, mi bardzo sie podobały. Ale ze na scianach bedzie naklejka z chmurkami i balonami, postawilam jednak na gwiazdki, jakoś tak razem bardziej mi to współgra:) a to zdj mojej pościeli:

Śliczna :)
A ja wybrałam takie:
@Necia0 Ty już zaprawiona w bojach jeśli chodzi o poród czy połóg,wiec nie dziwię się, że na chwilę obecną nie potrzebujesz położnej:) i tak jak piszesz, na forum też znajdujemy odpowiedzi na nasze zmartwienia. Mi od dzisiaj wlasnie doszło kolejne- od wczoraj dzieci jakieś leniwe są i rzadko i słabo czuję ruchy...aż dzisiaj leciałam do sklepu po Snickersa żeby je rozruszać;) po nim chwilę pokopaly i znowu spokój. Już z zaczynam się tym martwić :(

Jak zjadłaś i się powierciły to znaczy że wszystko ok, może na nich też słabo wpływa pogoda i mają gorszy dzień ;)
 
1507300893-aaaaaa.jpeg
1507300912-aaaaaa.jpeg
1507300924-aaaaaa.jpeg

Ja mam tak tylko dodatki inne. [emoji4] nie moglam sie powstrzymac i juz ubralam bo bylam ciekawa jak bedzie wygladac. Pod koniec listopada bede musiala wyprac [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne:) ja przymiarek nie zrobię, mąż sie uparł, że skreci lozeczka jak urodzę, ciekawa jestem jak je wlasnie ubierze;)
 
reklama
Ja na początek będę miała jedno łóżeczko i kupuje do niego 2 kompl. Pościeli minke. Jedna będzie dla niego a druga dla niej. A po jakiś 3 miesiącach kupimy drugie łóżeczka i 2 komplety pościeli znów dla każdego po jednym. Będą się różniły trochę kolorami i wzorami.
Właśnie też muszę jeszcze dokupić 2 komplety pościeli, ale najpierw musiałam sprawdzić jakość tych, które zamówiłam. Są ok, więc domowie kolejne, tym razem z chmurkami.
A mój szanowny małżonek właśnie skręca regał do pokoiku dzieci, ciekawe co z tego wyjdzie;)
 
Do góry