reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny, ja już standardowo nie mogłam zasnąć a jak już się udało co chwilę pobudka :/ nie wiem, może to przez to, że lekarz powiedział że w sumie zaraz zleci i będziemy mieć 30 tydzien i uświadomiłam sobie że to już tuż tuż.. Nawet już mówił że cesarka planowana będzie na 6/7 grudnia jeśli wcześniej nic się nie wydarzy. Dlatego też muszę jeszcze dokupić ciuszki, trochę urządzić pokój dziecięcy i od 30 tyg już nic nie robię, żeby dzieciaki posiedziały w brzuchu do Mikołajek :)
 
reklama
Ja czekam na paczkę ze sklepu internetowego, kupiłam smoczki, butelki, laktator i parę drobiazgów. Może dzisiaj kurier przyjedzie. I ogólnie jak już jadę do miasta to za każdym razem kupię jakiś ciuszek dla małych. Na grubsze zakupy czekam z remontem pokoju bo bez tego pokoju nie miałabym gdzie wstawić łóżek i wózka bo by zawadzały. Mi też coś dzisiaj kręgosłup dokucza i ogólnie chyba będzie ciężki dzień bo nawet humoru specjalnego nie mam... ech..
Ale Wam mimo wszystko życzę miłego dnia :)
 
Hej dziewczyny, ja już standardowo nie mogłam zasnąć a jak już się udało co chwilę pobudka :/ nie wiem, może to przez to, że lekarz powiedział że w sumie zaraz zleci i będziemy mieć 30 tydzien i uświadomiłam sobie że to już tuż tuż.. Nawet już mówił że cesarka planowana będzie na 6/7 grudnia jeśli wcześniej nic się nie wydarzy. Dlatego też muszę jeszcze dokupić ciuszki, trochę urządzić pokój dziecięcy i od 30 tyg już nic nie robię, żeby dzieciaki posiedziały w brzuchu do Mikołajek :)
U mnie jeszcze cicho na temat porodu. " Nie wywołuj wilka z lasu" to słowa mojej ginekolog ale w sumie też bym mniej więcej chciała już wiedzieć co i jak. Ale cierpliwie czekam. Gdyby tak było jak mówi Twój lekarz to fajny prezent na Mikołajki dostaniesz :D a w sumie dwa :D
 
Hej dziewczyny, ja już standardowo nie mogłam zasnąć a jak już się udało co chwilę pobudka :/ nie wiem, może to przez to, że lekarz powiedział że w sumie zaraz zleci i będziemy mieć 30 tydzien i uświadomiłam sobie że to już tuż tuż.. Nawet już mówił że cesarka planowana będzie na 6/7 grudnia jeśli wcześniej nic się nie wydarzy. Dlatego też muszę jeszcze dokupić ciuszki, trochę urządzić pokój dziecięcy i od 30 tyg już nic nie robię, żeby dzieciaki posiedziały w brzuchu do Mikołajek :)
No moj lekarz juz tez mi powiedzial ze kolo 10 grudnia cesarka. Ja juz wyprawke mam gotowa, ciuszki pokupione, wozek stoi i pokoik z mebelkami tez gotowy. Wiec ja juz moge lezec i pachniec [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No moj lekarz juz tez mi powiedzial ze kolo 10 grudnia cesarka. Ja juz wyprawke mam gotowa, ciuszki pokupione, wozek stoi i pokoik z mebelkami tez gotowy. Wiec ja juz moge lezec i pachniec [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja właśnie leżę przed komputerem bo wybieram prześcieradła, pościele i rożki i nie mogę się zdecydować;) ale upatrzyłam juz łóżeczka, jutro je zamawiamy i będą leżeć i czekać w kartonach do porodu- mąż zapowiedział, że łóżeczka złoży dopiero jak już urodze:)
Jutro jedziemy jeszcze dokupić ciuszki do Auchan, ponoć są tam tanie, całkiem dobre jakościowo i mają małe rozmiary, zobaczymy czy to prawda:)
 
A ja właśnie leżę przed komputerem bo wybieram prześcieradła, pościele i rożki i nie mogę się zdecydować;) ale upatrzyłam juz łóżeczka, jutro je zamawiamy i będą leżeć i czekać w kartonach do porodu- mąż zapowiedział, że łóżeczka złoży dopiero jak już urodze:)
Jutro jedziemy jeszcze dokupić ciuszki do Auchan, ponoć są tam tanie, całkiem dobre jakościowo i mają małe rozmiary, zobaczymy czy to prawda:)

Tak polecam bardzo ciuszki z Auchan, ostatnio jak tam wpadłam to 200zł wydałam kupiłam 3 trój paki bodów zapinanych na kopertę w cenie jeden był za 25zł dwa pozostałe po 30zł i 6par pół śpiochów były po 6zł za parę i 4szt pajaców po 20zł za szt wszystko kupiłam w rozmiarze 50 ale widziałam że były z niektórych rodzajów nawet rozmiar 46. Także polecam.
 
Tak polecam bardzo ciuszki z Auchan, ostatnio jak tam wpadłam to 200zł wydałam kupiłam 3 trój paki bodów zapinanych na kopertę w cenie jeden był za 25zł dwa pozostałe po 30zł i 6par pół śpiochów były po 6zł za parę i 4szt pajaców po 20zł za szt wszystko kupiłam w rozmiarze 50 ale widziałam że były z niektórych rodzajów nawet rozmiar 46. Także polecam.
O super, teraz to już na pewno namówię męża na wycieczkę, choć on nie cierpi takich dużych sklepów :D też kupuję od 50, mniejszych nie ma sensu bo zaraz z tego wyrosną.
 
O super, teraz to już na pewno namówię męża na wycieczkę, choć on nie cierpi takich dużych sklepów :D też kupuję od 50, mniejszych nie ma sensu bo zaraz z tego wyrosną.

Tylko naprawdę trzeba trochę tam czasu spędzić bo widzę że po prostu ludzie te malutkie rozmiarki na sam tył posuwają więc zaglądaj dobrze :-)
 
Widze, ze wiele z was ma juz ustalone cesarki i to na bardzo odlegle terminy. A ktory to bedzie dla was tydzien ciazy? Bo moj lekarz stwierdzil, ze umowi sie dopiero po skonczonym 37 tyg, u was tez tak czy wczesniej?
 
reklama
Widze, ze wiele z was ma juz ustalone cesarki i to na bardzo odlegle terminy. A ktory to bedzie dla was tydzien ciazy? Bo moj lekarz stwierdzil, ze umowi sie dopiero po skonczonym 37 tyg, u was tez tak czy wczesniej?
Jeśli dobrze liczę to u mnie wtedy akurat będzie skończone pełne 37 tygodni. Ale to jeszcze nic pewnego, mówił, że zobaczymy jak będą wyglądać najbliższe tygodnie i że jeśli nic się nie będzie działo i nie będzie żadnych komplikacji to będziemy się umawiać na cesarkę na tego 6/7 grudnia.
 
Do góry