reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Co do wózków to my dzis nasz wlasnie odebralismy ze sklepu razem z fotelikami [emoji7] wozek jeden za drugim bebetto 42 model 2017 i nie moge sie napatrzec.
1504954197-aaaaaa.jpeg
1504954203-aaaaaa.jpeg
1504954212-aaaaaa.jpeg
1504954224-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo fajny :) właśnie widzieliśmy taki na wakacjach i też to rozważaliśmy ale ostatecznie decyzja zapadła na inny.
 
reklama
Dziewczyny miłej nocki,ja mykam spać,przeziębienie mnie łapie i się fatalnie czuje :/ spałam w dzień trochę,mam nadzieje,ze trochę pospie w nocy.
@tusiaczzek1988 mozesz coś powiedzieć o tym wózku,bo podoba mi się bardzo i cena jest fajna,czytałam,ze jest możliwa wysyłka do Szwecji i właśnie rozważam czy go zamówić. Jaka szerokość jest i czy mieści się w standardowe drzwi 80 i jak z waga? I czy wizualnie tak wyglada jak na zdjęciu ładnie? Dzięki
Dobranoc
 
@mwanna nie wiem skąd masz tą wagę, bo Bebetto 42 stelaż waży 12,3 kg, a z gondolami 19.5 kg. Jest bardzo zwrotny i wszędzie nim się wjedzie i zmieścił mi się nawet do bagażnika do garbusa :-) Mam taki sam jak @adunnnia90 tylko z niebieskim i kupiłam go w ten weekend używany.
Ja nawet nie brałam pod uwagę wózków jeden obok drugiego, bo w sklepie też mówili, że po mieście się poruszać byłoby ciężko. Zresztą, to nie na całe życie. Bliźniacze mamy często zmieniają wózki poszukując idealnego dla siebie i dzieci :) Dobrze, że w internecie jest w czym wybierać :)
 
Cześć dziewczyny, @Marti92 mnie też jakieś przeziębienie łapie i ucho boli:/
A wczoraj to w ogóle dałam popis wieczorem -wracajac od mojego rodzeństwa i wysiadając z auta robiłam butelkę z jakimś alkoholem, który dostaliśmy od nich z ich wakacji. I tak mnie to wyprowadziło z równowagi, że taka nieogarnięta ostatnio jestem, że rozryczalam się jak dziecko na tym parkingu. Potem w domu też się nie mogłam uspokoić, godzinę ryczalam, mąż nawet nic mi nie mówiąc do sklepu poszedł kupić moją ulubioną czekolade, ale też nie pomogła..masakra, wcześniej tak nie miałam, jakieś ostatnie 2 tygodnie mam takie huśtawki. I jeszcze wszystko leci mi z rąk i nic nie potrafię ogarnąć:/ też tak macie?
 
Cześć dziewczyny, @Marti92 mnie też jakieś przeziębienie łapie i ucho boli:/
A wczoraj to w ogóle dałam popis wieczorem -wracajac od mojego rodzeństwa i wysiadając z auta robiłam butelkę z jakimś alkoholem, który dostaliśmy od nich z ich wakacji. I tak mnie to wyprowadziło z równowagi, że taka nieogarnięta ostatnio jestem, że rozryczalam się jak dziecko na tym parkingu. Potem w domu też się nie mogłam uspokoić, godzinę ryczalam, mąż nawet nic mi nie mówiąc do sklepu poszedł kupić moją ulubioną czekolade, ale też nie pomogła..masakra, wcześniej tak nie miałam, jakieś ostatnie 2 tygodnie mam takie huśtawki. I jeszcze wszystko leci mi z rąk i nic nie potrafię ogarnąć:/ też tak macie?
Ja tak mam. I najgorsze, że jak byłam niezłym kierowcą to teraz nie puszczam się w dalsze trasy. Jestem jakaś tak rozkojarzona, że boję się normalnie. Mąż wraca w czwartek, w końcu, i zarzucam większość obowiązków na niego.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez tak mam,jak zacznę ryczeć to nie mogę przestać :/ ja wzięłam paracetamol i pije mleko z miodem,wodę z cytryna,ale jak nie będzie lepiej to umówię się do lekarza. A teraz jadę spotkać się z koleżanka,bo przyjeżdża z daleka a już dawno zaplanowaliśmy i nie mogłam odmówić,wiec jadę wykupić jakaś kawkę i wracam potem do domu i wskakuje do łóżka,ale czuje się średnio:(
Miłego dnia
 
A ja wyladowalam na patologii ze skracajaca sie szyjka opuchnietymi nogami. Pobrali mi posiew ijak nic nie wyjdzie to krazek a jak wyjdzie to antybiotyki i krazek

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

A jaka masz długość szyjki? Daj znać, jak wyniki, oby udało się bez antybiotyku.
 
reklama
@Oska305 i @Marti92 dzięki, trochę mi lepiej, że to jednak chyba normalne w naszym stanie. Ale i tak mam nadzieję, że niedługo to minie;)
Ja biorę Wit c, plukalam gardło woda z solą, domowa kuracja czosnkiem i w sumie już mi trochę lepiej.
 
Do góry