reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny. Ja leżę w łóżku jeszcze i mam dylemat iść na zajęcia czy nie [emoji14] odpoczywać w domu oczywiście dla dobra dzidziusiow,ale co to jest 3 godz na zajęciach przecież tylko siedzę i się trochę przejdę.w nocy nie spałam,bo mnie brzuch bolał coś tak dziwnie i mąż tez nie spał wiec jak pojde do szkoły a on wróci z pracy to dostanę ochrzan [emoji14] Eh a co do pajączków na nogach to tez mam trochę a poza tym ostatnio jak mnie złapał skurcz w łydkach to do teraz jakoś mnie tak boli jakby coś tam siedziało,jakies rady,rozmasowac to jakoś czy co ?:(
Miłego dnia
Ja wizyte mam w poniedziałek i juz sie nie moge doczekac tych widokow na usg [emoji7] zostan dzis w domu i odpoczywaj. A ja dzis od rana w przychodni 2 godz siedziałam bo miałam test obciążenia glukoza [emoji37] a jesli chodzi o skurcze łydek to napewno niedobor magnezu.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, po mnie ma teść przyjechać za dwie godziny bo będę miała usg w szpitalu, mąż pojechał do pracy ale biedny z nerwów od 4 spać nie mógł bo się tak denerwuje czy wszystko jest ok i teraz i mnie zdenerwowanie zlapalo
Bedzie dobrzeb[emoji4] daj znac po wizycie[emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam myśli,żeby iść do szkoły,bo nie lubię opuszczać zajęć i lubię się uczyć,być między ludźmi itd., ale właśnie mąż z pracy dzwonił żebym czasem do szkoły nie szła i leżała,a ja No tak,leżę nie idę... i tym samym postanowione,zostaje w domu i trochę polezakuje :-( :(
 
@Kamilllla stres w niczym nie pomoże. Ja zawsze sobie i mężowi tłumaczę, że wszystko będzie OK i nie ma co się nastawiać na złe. Trzymam kciuki :)
@Kapinka jak się czujesz? :)
Ja czuje się dobrze. Dziś na obchodzone lekarka pod że dzieci rosną super a mi brzuch rośnie w oczach co jest święta prawda. Jest już mega ciężko no ale jeszcze półtorej tygodnia

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmasowanie nie zaszkodzi, mam ten sam problem, prawie każdej nocy łapią mnie skurcze nóg i do tego lewa powieka mi drga. Myślę, że to niedobór magnezu ale sama nie chcę brać żadnych lekarstw. Dzisiaj mam comiesięczną wizytę u ginekologa, powiem jej o tym, może przepisze mi jakiś magnez. No i dziś dowiem się jak dziewczyny rosną czy dużo przybrały i czy czasem z którejś dziewczyny nie zrobił się chłopak ;) bo i pani ginekolog i pan ginekolog od prenatalnych nie byli do końca pewni :)
Ja biorę magne b6 dwa razy dziennie i zero skurczów. Mysle, że nie zaszkodzi, a zapobiega też skurczom macicy
 
Hej dziewczyny. Ja leżę w łóżku jeszcze i mam dylemat iść na zajęcia czy nie :p odpoczywać w domu oczywiście dla dobra dzidziusiow,ale co to jest 3 godz na zajęciach przecież tylko siedzę i się trochę przejdę.w nocy nie spałam,bo mnie brzuch bolał coś tak dziwnie i mąż tez nie spał wiec jak pojde do szkoły a on wróci z pracy to dostanę ochrzan :p Eh a co do pajączków na nogach to tez mam trochę a poza tym ostatnio jak mnie złapał skurcz w łydkach to do teraz jakoś mnie tak boli jakby coś tam siedziało,jakies rady,rozmasowac to jakoś czy co ?:(
Miłego dnia

Ja na Twoim miejscu bym została w łóżku, chodzenie i siedzenie może przyczynić się do skracania szyjki, przy krótkiej szyjce najlepiej leżeć Kochana ;)
Ja na miejscu Twojego męża to bym Cię do łóżka przywiązała he he:D
 
Ja na Twoim miejscu bym została w łóżku, chodzenie i siedzenie może przyczynić się do skracania szyjki, przy krótkiej szyjce najlepiej leżeć Kochana ;)
Ja na miejscu Twojego męża to bym Cię do łóżka przywiązała he he:D
Haha no dzieki :p wlasnie leze,już mnie głowa boli od tego leżenia :p idę zraz do kuchni coś do jedzonka zrobić i wracam do łóżka :)
 
reklama
Do góry