reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja po wizycie, niby wszystko ok za dwa tygodnie dalej mam wizytę i USG ale nadal jedno maleństwo jest kilka milimetrów mniejsze a o ile to mi lekarka nie powiedziała.
 
reklama
I jak mija dzien na lezakowaniu? [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Nudno,dzwonilam do siostry,chyba się zdrzemnelam godzinkę tez,nie wiem :p szukalam laktatora i jednak medela swing max double będzie,mąż to myśli,ze obojętnie co może być,bo faceci się nie znają,wiec się spielismy tez trochę,ale i tak w końcu mówię to pojedziesz,ze mną kupić a on Ok :p szkoda nerwów tylko było. Oczywiście nie mogłam ciagle leżeć,wiec wstałam i zrobiłam sałatkę z kurczakiem,naczynia do zmywarki i myk do łóżka i teraz zajadam :D
IMG_3790.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3790.JPG
    IMG_3790.JPG
    67,9 KB · Wyświetleń: 408
Hej :) Byłam dziś na comiesięcznej wizycie. Cały czas są dwie dziewczyny, żadna się w chłopaka nie zamieniła ;) Jedna ma 512g a druga 544g, serduszka pięknie biją i wszystko z nimi OK :) Ja jestem w 22t+6d i dopadła mnie lekka anemia ale pani dr przepisała mi porządną dawkę lekarstw i magnez na skurcze też. Dostałam też skierowanie do endokrynologa bo mam TSH 0,54 i podobno jest trochę za niskie ale mam się tym nie stresować.
Ogólne wnioski z wizyty: wszystko jest w porządku :)
 
Hej :) Byłam dziś na comiesięcznej wizycie. Cały czas są dwie dziewczyny, żadna się w chłopaka nie zamieniła ;) Jedna ma 512g a druga 544g, serduszka pięknie biją i wszystko z nimi OK :) Ja jestem w 22t+6d i dopadła mnie lekka anemia ale pani dr przepisała mi porządną dawkę lekarstw i magnez na skurcze też. Dostałam też skierowanie do endokrynologa bo mam TSH 0,54 i podobno jest trochę za niskie ale mam się tym nie stresować.
Ogólne wnioski z wizyty: wszystko jest w porządku :)
Jakie duze dziewczyny super [emoji4] niech zdrowo rosna [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na Twoim miejscu zostałabym w domu, też myślałam że jak będę siedzieć 8 godzin za biurkiem w pracy to nic się nie stanie, ale lekarz mnie szybko uświadomił, że przy bliźniakach mam jak najwięcej leżeć i odpoczywać.
Rozmasowywanie mi pomagało na skurcze łydek, a od kiedy biorę większa dawkę magnezu minęły już całkowicie:)

Otóż To ;) ja też jeszcze do piątku pracowałam a kiedy pani wytłumaczył mi że tak długie siedzenie w 90 stopniach stanowi duże parcie na szyjkę i zapewne dlatego zaczęła mi się skracać, odpuściłam ;)
Nie powiem żebym była nieszczęśliwa że siedzę ten tydzień w domu, to co muszę robię, troszkę ogarniam ale jednak to inaczej bo robie sobie przerwy i odpoczywam. Poza tym zalezy mi zeby do samego konca byc w domu, więc jak trzeba będzie to i poleze. Do tego teraz jestem wzorowa mamunią bo prowadzam i odbieram dzieci zaraz po szkole, dzieki czemu nie siedzą godzinami na świetlicy ;)
 
reklama
A to tez mi się wydaje,ze magnezu potrzebujesz. Ja sobie kupiłam i sama biorę,bo tu mi nikt magnezu nie przepisze tylko,ze wszystko dobrze i nic nie trzeba :/ wiec sobie będę brała. Na szczęście tylko kilka razy mi się zdarzyło,ale mnie trzyma i waśnie próbuje to balsamem rozmasowac. Ja mam nadzieje,ze tez się żaden chłopak z mojej dziewczyny nie zrobił Haha 21 mam usg wiec zobaczymy ;)a Tobie udanej wizyty życzę :)

Powiem Ci kochana że skurcze w nocy w każdej ciąży mnie łapały i czasem potem mięsień boli przez cały dzień. Taki urok ciąży ;)
 
Do góry