reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny. Wróciłam późno do domu i odrazu do łóżka.Musiałam tam na nich nakrzyczec w szpitalu i dopiero lekarka przyszła i mnie zbadała,maskara tyle czekać :/ Dzieki,z maluszkami na szczęście wszystko ok,ta woda nie była groźna,a szyjka 26 mm miałam tylkolekkie skurcze,dostałam tabsy i wzięłamwczoraj i dziś rano. Teraz siedzę w szkole,bo nie mogłam w domuusiedzieć.
Powodzenia na wizytach i miłego dnia.
Marti92, to Ty masz w tej chwili nawet krótsze szyjkę niż ja a mnie już straszyli. Oszczędzaj się trochę kochana, żeby potem nie było rozpaczy. Ja też wszystko robię na raty.
 
reklama
A powiem Wam ze ja od wczoraj w domku już i widzę poprawę z tym bólem krocza od kiedy nie chodzę do pracy. Nie powiem że nie ciągnie i nie boli wcale ale w mniejszym stopniu mi dokucza :)
 
A powiem Wam ze ja od wczoraj w domku już i widzę poprawę z tym bólem krocza od kiedy nie chodzę do pracy. Nie powiem że nie ciągnie i nie boli wcale ale w mniejszym stopniu mi dokucza :)
To dobrze ze jest poprawa[emoji4] to teraz leniuchowanie w planie? [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Ja dziś po ust całościowym. Dwa tyg temu Milenka ważył 1760 a Natalka 1750 dziś Milenka waży 2210 a Natalka 2170 mega się ucieszyłam bo przybrały 400g za 2 tyg. Do cc jeszcze 13 dni mam nadzieję że uda im się dojść do wagi 2500.
Necia0 ja mam straszne bóle krocza ale u mnie stwierdzono że córki bardzo napieraja na krocze bo jedna jest ułożona pośladkowo a druga glówkowo...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,pytalam o ta szyjke i wg lekarki jest dobrze,Ok nie mówiła nic,ze mam leżeć czy coś,na luzie,tu tak do wszystkiego podchodzą i nie straszą,wiadomo nie przemeczać się zbytnio,ale przecież nic takiego nie robię :/ a to jest 26 tydz u mnie
 
@tusiaczzek1988 dzięki Wam zaczynam kompletnie zmieniać myślenie w związku z całą łóżeczkową wyprawką. Nie mam żadnego doświadczenia w tych sprawach, nawet u mnie w rodzinie takich małych dzieci teraz nie ma, więc jestem zielona... :(

To w sumie też moja pierwsza ciąża jest ale rok temu siostra urodziła synka i mam koleżankę która też mi doradza co i jak. I tak zbieram informacje od nich dwóch zwłaszcza od siostry bo u niej często bywałam i widziałam co i jak używała, jaka wyprawkę kupowała i jak tylko mam jakieś pytania to na bieżąco jej głowę zawracam. Oczywiście ostateczna decyzja i tak należy do mnie bo każdy też ma prawo spróbować czegoś innego, nowego i przekonać się czy się sprawdzi czy nie... Wiec mam kilka pozycji w mojej wyprawce których np siostra nie używała...
 
Dziewczyny,pytalam o ta szyjke i wg lekarki jest dobrze,Ok nie mówiła nic,ze mam leżeć czy coś,na luzie,tu tak do wszystkiego podchodzą i nie straszą,wiadomo nie przemeczać się zbytnio,ale przecież nic takiego nie robię :/ a to jest 26 tydz u mnie

Powiem Ci że może oni tak tam do tego podchodzą jesteśmy w podobnym terminie i ja mam szyjkę długości 46mm...i tu pani doktor mówi że jest dobrze a Ty masz o 20mm krótsza i też jest dobrze przecież jeszcze trochę zostało do grudnia, wydaje mi się że jest krótka i mimo wszystko powinnaś troszkę zwolnić ale decyzja należy do Ciebie. :)
 
@jadorek @Necia0 też mam ten problem, opliłam nogi i im się nie przyglądam. Teraz raczej nic się nie poradzi, dopiero po ciąży laserem trzeba je potraktować
Co do wyprawki, to kupuję rzeczy najpotrzebniejsze. Sklepy online czynne są całą dobę, po porodzie też i z dostawą do domu Moja siostra cioteczna też mi radzi, bo ma małe dziecko, ale jak ją o coś spytam to nic nie trzeba, po co, więc mnie to też wkurza. Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Nasze mamy nie miały takich wygód, a nas jakoś wychowały, a teraz problem jest czym dziecko przykryć (otulacz, śpiworek, rożek, kocyk a może kołderka). Takie czasy nastały...
 
reklama
Powiem Ci że może oni tak tam do tego podchodzą jesteśmy w podobnym terminie i ja mam szyjkę długości 46mm...i tu pani doktor mówi że jest dobrze a Ty masz o 20mm krótsza i też jest dobrze przecież jeszcze trochę zostało do grudnia, wydaje mi się że jest krótka i mimo wszystko powinnaś troszkę zwolnić ale decyzja należy do Ciebie. :)
Wiem,ale właśnie ci lekarze tu są tacy,nic nie mówiła mi,ze zle,ale za to moj mąż każe mi leżeć dużo i mówi żebym nie chodziła do szkoły tylko odpoczywała,a jak będę się dobrze czuła to żebym sobie czasem poszła,a ja chce chodzić,bo w domu nie mogę usiedzieć. :/
 
Do góry