reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Troszkę mnie uspokoiłyscie :) od czwartku chodzę zmartwiona i niespokojna.
Tak wogole to moja czwarta ciąża, pierwsza zakończyła się w 8 tygodniu to było w 2013 roku, w 2014 urodziłam zdrowa córkę i w 2015 druga zdrowa córka :D troszkę mnie ta ciąża zaskoczyła ale cieszę się niesamowicie na tą ciążę :)
 
reklama
Troszkę mnie uspokoiłyscie :) od czwartku chodzę zmartwiona i niespokojna.
Tak wogole to moja czwarta ciąża, pierwsza zakończyła się w 8 tygodniu to było w 2013 roku, w 2014 urodziłam zdrowa córkę i w 2015 druga zdrowa córka :D troszkę mnie ta ciąża zaskoczyła ale cieszę się niesamowicie na tą ciążę :)
Gratulacje i witaj wsrod nas[emoji9] . Nie przejmuj sie tą różnicą. Teraz to są drobinki i nie da się ich dokładnie pomierzyć. Ja jestem w 26 tyg, chodzę na usg do dwóch lekarzy i każdy z nich podaje mi inne pomiary. Co lekarz to inny sprzęt i inny sposob mierzenia, a tu chodzi o milimetry. Bedzie dobrze, głowa do góry [emoji9] [emoji7]
 
O ciąży bliźniaczej dowiedziałam się od swojego lekarza w Polsce, ja mieszkam W Irlandii i tu inaczej podchodzą do ciąży, pierwsza wizyta jest u lekarza rodzinnego i to on wysyła dokumenty do szpitala w którym są robione badania, więc w środę idę do lekarza rodzinnego dam mu dokumenty które dostałam od ginekologa w Polsce i mam nadzieję że szybciej mnie wezmą na badania w szpitala i nie będą czekać do końca 13 tygodnia ciąży
 
Witajcie dziewczyny. U mnie dziś gorszy dzień. Od rana mi niedobrze jest, lekarze stwierdzili że zaczęłam źle reagować na antybiotyk. Leżę cały czas. W środę mamy ustalić termin na cesarke także tyle się cieszę. Ale jak pomyślę że jeszcze 3 tyg przede mną to masakra.no ale cóż.
Kamilllla witamy [emoji6]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. U mnie dziś gorszy dzień. Od rana mi niedobrze jest, lekarze stwierdzili że zaczęłam źle reagować na antybiotyk. Leżę cały czas. W środę mamy ustalić termin na cesarke także tyle się cieszę. Ale jak pomyślę że jeszcze 3 tyg przede mną to masakra.no ale cóż.
Kamilllla witamy [emoji6]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Kapinka trzymaj się, już niedługo i będziecie w komplecie, już jest z górki :)
 
reklama
Cześć dziewczynki,
Shamel szuekuje za troske :* Ból krocza nie ustąpił niestety, więc dziś wzięlam sobie na żadanie i zostałam w domu. Leżakuje... mój lekarz jest na urlopie, także będę mogła z nim porozmawiać dopiero na następnej wizycie 11.09.
Wczoraj widziałam się z koleżanką która także urodziła blizniaki 8 miesięcy temu i troszkę mnie uspokoiła mówiąc że też tak miała.
Kamilllla witam w naszym gronie :) Nic się nie martw, bo kiedy ja dowiedziałam się o ciąży blizniaczej to z usg wynikało że jedno ma 10 I 6 dni a drugie 10 I 3 I tak też pozostało. Wtedy lekarz mówił mi że się tym nie przejmować, bo tak może być.
Kapinka kochana trzymaj się, zobaczy ile dałaś już radę. Ściskam mocno :*
 
Do góry