reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oo super dzieki za info. [emoji4] a dawno byly w tej biedronce?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak dość dawno koło maja, ale ostatnio jak byłam w Biedronce u nas to przed kasami jeszcze mieli te poduszki...także pewnie tam gdzie się nie sprzedały to mogą jeszcze być.
Ale ja mieszkam na wsi więc widzę że tu za bardzo nie przywiązują wagi do takich rzeczy...
Dlatego takie spodnie ciążowe jak były to jeszcze nie dawno też kupiłam już po przecenie w Biedronce mimo że też były sprzedawane w maju to u mnie w Biedronce jeszcze były.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zawsze miałem wzorowe wyniki. W 30+4 dni byłam na kontroli na patologi i tam okazało się że jedna z córek ma źle przepływy,tzn ba górnej granicy od razu szpital. Tu miałam podejrzenie do tego cholestazy które w końcu wykluczył,ale robili mi wymazy z pochwy i tam znaleźli 3 bakterie. Dziś kończę antybiotyk,od podania na początku sterydow przepływy mam ok,ale lekarz stwierdził że mnie już do porodu nie wypuści. I tak dziś już mam 33+3 i czekam. Cesarke mam mieć między 34 a 36 tygodniem,wszystko zależy jak beda się czuć dziewczyny no i ja. A ja jestem z dnia na dzień słabsza. Mało chodzę, bo brzuch momentalnie mam twardy jak skala, no i bardzo boli mnie krocze. Jestem pod stałą kontrola ktg i ust dopplera co kilka dnia. Ale się rozpisalam....[emoji6]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

To trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_3749.JPG
Dzień dobry.:happy2:Jak samopoczucie ? Mnie trochę boli głowa,ale jak ja dziś spałam z ta poducha Uh nawet siusiu nie wstawałam gdzie zawsze wstaje raz lub dwa :D
Super poducha i normalnie genialny jest ten co ja wymyślił :yes:
@adunnnia90 polecam ci ta poduchę,na prawdę dawno tak dobrze nie spałam w ciąży,pokochałam ja po pierwszej nocy:rolleyes:
tu jest link jak byś chciała dokładnie do tej samej co ja mam.
Link do: Kojec Motherhood | Motherhood A teraz pije herbatkę z miodem i cytryna bo coś mnie łapie,muszę sie umówić do lekarzao_Oumyje włosy i jeszcze coś poczytam i lecę później na zajęcia. Miłego dnia dla was i waszych serduszek w brzuszkach :)
 

Załączniki

  • IMG_3749.JPG
    IMG_3749.JPG
    741,1 KB · Wyświetleń: 442
Hej, jestem tu nowa na forum. W czwartek dowiedziałam się że jestem w ciąży bliźniaczej dwuowodniowej i dwukosmowkowej, ale bardzo się martwię bo na usg widoczna była znaczna dysproporcja między maluchami jedno miało 16mm a drugie 13mm. Czy któraś z Was miała tak i ciąża się dobrze rozwijała?
 
cześć dziewczyny :)

jak się dziś czujecie? Kapinka jak tam na froncie szpitalnym?
moje wyniki papp-a uspokiły mnie ryzyko spadło do 1:1057, mam nadzieje z te kosteczki nosowe pojawią się w końcu:) u mnie 13 tydzień 3dzień, oddycham z ulgą, że powoli 3 miesiąc się kończy :)

a do co ubranek, to zgadzam się z dziewczynami, że na początek musuowo 50tki będą potrzebne, te kruszynki urodzą się malutkie, więc trzeba będzie mieć kilka kompletów 50tek na pierwszy miesiąc, potem 56 i większe - ja zamierzam upolować conieco na ciucholandzie :)

Necia - jak z tym bólem krocza? dzwoniłaś do lekarza? przeszło Ci?

aa i poduszka-rogal jest super do spania, w pierwszej ciąży też używałam i dawała dużą ulgę kręgosłupowi :)
 
Hej, jestem tu nowa na forum. W czwartek dowiedziałam się że jestem w ciąży bliźniaczej dwuowodniowej i dwukosmowkowej, ale bardzo się martwię bo na usg widoczna była znaczna dysproporcja między maluchami jedno miało 16mm a drugie 13mm. Czy któraś z Was miała tak i ciąża się dobrze rozwijała?

a który to tydzień? może po prostu pomiar był nie dokładny. Mi lekarka powiedziała że dysproporcje można określić dopiero ok 12 tygodnia, bo wtedy można zmierzyć konkretnie te maluszki, a takie kropeczki malutkie ciężko dokładnie zmierzyć.
 
Hej, jestem tu nowa na forum. W czwartek dowiedziałam się że jestem w ciąży bliźniaczej dwuowodniowej i dwukosmowkowej, ale bardzo się martwię bo na usg widoczna była znaczna dysproporcja między maluchami jedno miało 16mm a drugie 13mm. Czy któraś z Was miała tak i ciąża się dobrze rozwijała?
Hej witaj :) nie martw się,na początku tak jak koleżanka pisala,nie można tak dokładnie zmierzyć maluchów,a takie różnice to nie ma się co martwić skoro to początek ciąży dopiero :) nie przejmuj się,na pewno wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry