reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja mam nawet na 46 troche ubrań. Siostra miala wczesniaki z 32 tyg i mi porzuciła. Myślę, że 62 na początek to za dużo.

@Kapinka a Ty jak tam?
Hejo dziewczyny [emoji6]popieram z tego co czytam większość dzieci jest ok 2,5 kg. Mi osobiście dziś dowiezli ciuchy dla dziewczynek do szpitala w rozmiarze 50, inne rozmiary mam w domu.
Co do bólu krocza to ja tak mam gdzieś od 30 tyg. Lekarz mówi żeby się nie dziwić bo dziewczyny tak ułożone że nabierają mi na dół.
Wczoraj miałam usg przepływów i wszystko ok. Dziś wyszły 2 skurcze, zobaczymy co dalej. Czuje się średnio bo strasznie mi ciezko-brzuch mam ogromny!dziś 33t+2
Wczoraj jedna dziewczyn z blizniakach źle się poczuła i wymiotowala i od razu pojechali ż nią na cięcie cesarskie. Była w 32 tyg. Nic więcej nie wiem.


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo dziewczyny [emoji6]popieram z tego co czytam większość dzieci jest ok 2,5 kg. Mi osobiście dziś dowiezli ciuchy dla dziewczynek do szpitala w rozmiarze 50, inne rozmiary mam w domu.
Co do bólu krocza to ja tak mam gdzieś od 30 tyg. Lekarz mówi żeby się nie dziwić bo dziewczyny tak ułożone że nabierają mi na dół.
Wczoraj miałam usg przepływów i wszystko ok. Dziś wyszły 2 skurcze, zobaczymy co dalej. Czuje się średnio bo strasznie mi ciezko-brzuch mam ogromny!dziś 33t+2
Wczoraj jedna dziewczyn z blizniakach źle się poczuła i wymiotowala i od razu pojechali ż nią na cięcie cesarskie. Była w 32 tyg. Nic więcej nie wiem.


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Kapinka jeśli można spytać, czemu jesteś już w szpitalu?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest taki bol ciągnący samego krocza i dołu brzucha, mam uczucie jakbym była mega obrzmiala tam na dole. Mało to przyjemne i pamiętam że miałam tak z córeczką pod koniec i dlatego robili mi cesarke w 37 tyg. Bo było ryzyka rozejscia sie i pęknięcia blizny po dwoch operacjach. Na ostatniej wizycie sama o tym nie mówiłam bo kilka dni było akurat lepiej, pani tylko pytała czy nie ciągnie mnie blizna za bardzo jak zmierzyła szyjkę. Sama nie wiem czy się przeforsowałam czy co...

Kochana, może odpocznij kilka dni. Może to faktycznie przeciążenie. I koniecznie powiedz o tym lekarzowi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,ja dziś padam.kupilam wreszcie poduchę ciążowa i ciążowe jeansy :D ale zakupy mnie wymęczyly i co chwile sikać latałam w galerii. Teraz będę leżeć,bo ten brzuch się tak napina,już zmęczona :(
Miłego dzionka
 
O @Marti92 super ile dalas za poduszke? Ja odkładam jej kupno ale coraz gorzej mi sie lezy o zasypianiu nie wspomne wiec bede musiala sie wybrac w tyg na miasto i zainwestowac w podusie [emoji4] a jeansy ciążowe super sprawa ja kupilam sobie z dwa tygodnie temu dwie pary [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kapinka jeśli można spytać, czemu jesteś już w szpitalu?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze miałem wzorowe wyniki. W 30+4 dni byłam na kontroli na patologi i tam okazało się że jedna z córek ma źle przepływy,tzn ba górnej granicy od razu szpital. Tu miałam podejrzenie do tego cholestazy które w końcu wykluczył,ale robili mi wymazy z pochwy i tam znaleźli 3 bakterie. Dziś kończę antybiotyk,od podania na początku sterydow przepływy mam ok,ale lekarz stwierdził że mnie już do porodu nie wypuści. I tak dziś już mam 33+3 i czekam. Cesarke mam mieć między 34 a 36 tygodniem,wszystko zależy jak beda się czuć dziewczyny no i ja. A ja jestem z dnia na dzień słabsza. Mało chodzę, bo brzuch momentalnie mam twardy jak skala, no i bardzo boli mnie krocze. Jestem pod stałą kontrola ktg i ust dopplera co kilka dnia. Ale się rozpisalam....[emoji6]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O @Marti92 super ile dalas za poduszke? Ja odkładam jej kupno ale coraz gorzej mi sie lezy o zasypianiu nie wspomne wiec bede musiala sie wybrac w tyg na miasto i zainwestowac w podusie [emoji4] a jeansy ciążowe super sprawa ja kupilam sobie z dwa tygodnie temu dwie pary [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już miałam dawno zaplanowane,ale ciagle mąż w pracy i dopiero dziś się tak wybraliśmy,a poduchę kupiłam używana od dziewczyny tu w Szwecji za około 180 zł na polskie,nowa tu strasznie droga i szkoda było mi kasy,właśnie sobie piorę poszewkę.już nie mogę w ogóle sobie znaleźć pozycji,dziś będzie pierwsza noc z poducha :) mam nadzieje,ze będzie lepiej.
 
reklama
Ja już miałam dawno zaplanowane,ale ciagle mąż w pracy i dopiero dziś się tak wybraliśmy,a poduchę kupiłam używana od dziewczyny tu w Szwecji za około 180 zł na polskie,nowa tu strasznie droga i szkoda było mi kasy,właśnie sobie piorę poszewkę.już nie mogę w ogóle sobie znaleźć pozycji,dziś będzie pierwsza noc z poducha :) mam nadzieje,ze będzie lepiej.
To jutro prosze o relacje jak tam sie spalo [emoji4] [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry