reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dawno Was nie odwiedzałam.
Witam wszystkie nowe osoby,trzymam mocno kciuki za Was i Wasze maluszki.
Moje dziewczynki w 29 tc mają się dobrze,ładnie się rozwijają,lekarz nie widzi nic niepokojącego a one same ważą 1.700g i 1.500kg .
Ja dalej walczę z cukrzycą,insuliną i porannymi wysokimi wynikami,bólem w kroku podczas chodzenia, natomiast moja szyjka jest twarda jak dzwon i jestem z tego dumna

@Kapinka bardzo Ci współczuję że musisz tyle leżeć w szpitalu z dala od rodziny ale Twoje 2 małe serduszka bardzo teraz tego potrzebują, więc nie poddawaj się i nie załamuj.
@Marti92 ja jak najbardziej nastawiam się na karmienie piersią ale do pomocy użyje 2 zwykłych poduszek do karmienia bo są po prostu tańsze.
A z tym bólem w kroku to ja też tak właśnie mam od kilku dni, a jestem sporo przed Tobą. Mam wrażenie wręcz że jestem taka obrzmiała na dole...
Dziewczynki rzeczywiście ładnie rosną :) :) trzymam kciuki żebyście jak najdłużej wytrzymały :)
 
reklama
@Kapinka, a co u Ciebie?? Jak sytuacja?
Witam Was dziewczyny!
Właśnie był obchód wreszcie dotarły wyniki kwasu żółciowego i to dobra wiadomość bo nie mam cholestazy!
Pytałam go o termin na cc . Jestem w 32+4 i powiedział mi że cc za ok 6 tyg ale dziewczyny stwierdził że chyba zapomniał że jestem w ciąży bliźniaczej, bo jak dla mnie byłabym prawie w 39 tyg ciąży i wątpię żebym wytrzymała. Sama nie wiem...dzis mam zlecone usg całościowe na którym wreszcie się dowiem wagi dziewcząt i już doczekać się nie mogę!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Osobiście też nie słyszałam żeby ktoś czekał aż tak długo na cesarke w ciąży mnogiej, więc jestem przekonana że tak rzucił ;)
 
No i jestem po wizycie [emoji4] Oliwia i Filip zdrowo rosną i maja sie dobrze [emoji173] Filip wazy 450 g a Oliwia 490 g. A mi dzis podczas wizyty zrobilo sie slabo i troszke czasu spedzialam w gabinecie bo lekarz nie chcial mnie wypuscic.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i jestem po wizycie [emoji4] Oliwia i Filip zdrowo rosną i maja sie dobrze [emoji173] Filip wazy 450 g a Oliwia 490 g. A mi dzis podczas wizyty zrobilo sie slabo i troszke czasu spedzialam w gabinecie bo lekarz nie chcial mnie wypuscic.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Super,gratulacje. Ładne imiona wybraliście :) może to od gorąca tak,trzymaj się :)
 
Adunnnia no to pięknie rosną :) :)
Moje jeszcze 2 tygodnie temu miały po 200 parę gram. Jutro mam kolejna wizytę, może tym razem i nam uda się sprawdzić płeć, liczę na to i oczywiście jak zawsze się stresuje czy wszystko ok.
 
Adunnnia no to pięknie rosną :) :)
Moje jeszcze 2 tygodnie temu miały po 200 parę gram. Jutro mam kolejna wizytę, może tym razem i nam uda się sprawdzić płeć, liczę na to i oczywiście jak zawsze się stresuje czy wszystko ok.
Moje 3 tyg temu mialy po ok 260g ;-) trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte i czekam na informacje [emoji110] napewno bedzie wszystko dobrze [emoji4] [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety lekarka, które miała robic ust została wezwana do porodu więc moje ust zostało przeniesione na dzień jutrzejszy ☹

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry