reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dawno Was nie odwiedzałam.
Witam wszystkie nowe osoby,trzymam mocno kciuki za Was i Wasze maluszki.
Moje dziewczynki w 29 tc mają się dobrze,ładnie się rozwijają,lekarz nie widzi nic niepokojącego a one same ważą 1.700g i 1.500kg .
Ja dalej walczę z cukrzycą,insuliną i porannymi wysokimi wynikami,bólem w kroku podczas chodzenia, natomiast moja szyjka jest twarda jak dzwon i jestem z tego dumna

@Kapinka bardzo Ci współczuję że musisz tyle leżeć w szpitalu z dala od rodziny ale Twoje 2 małe serduszka bardzo teraz tego potrzebują, więc nie poddawaj się i nie załamuj.
@Marti92 ja jak najbardziej nastawiam się na karmienie piersią ale do pomocy użyje 2 zwykłych poduszek do karmienia bo są po prostu tańsze.
 
reklama
Dawno Was nie odwiedzałam.
Witam wszystkie nowe osoby,trzymam mocno kciuki za Was i Wasze maluszki.
Moje dziewczynki w 29 tc mają się dobrze,ładnie się rozwijają,lekarz nie widzi nic niepokojącego a one same ważą 1.700g i 1.500kg .
Ja dalej walczę z cukrzycą,insuliną i porannymi wysokimi wynikami,bólem w kroku podczas chodzenia, natomiast moja szyjka jest twarda jak dzwon i jestem z tego dumna

@Kapinka bardzo Ci współczuję że musisz tyle leżeć w szpitalu z dala od rodziny ale Twoje 2 małe serduszka bardzo teraz tego potrzebują, więc nie poddawaj się i nie załamuj.
@Marti92 ja jak najbardziej nastawiam się na karmienie piersią ale do pomocy użyje 2 zwykłych poduszek do karmienia bo są po prostu tańsze.
Ja bardzo chciałabym karmić piersią,ale to zobaczymy jak Bóg da :) po prostu chciałabym jakoś to sobie ułatwić a takie poduszki czy jedna czy dwie mogą
się świetnie sprawdzić,bo inaczej to sobie nie wyobrażam, pojedynczo to cały czas na karmieniu się spędzi heh.
Miłej niedzieli
 
Też marzy mi sie karmienie piersią, ale pożyjemy zobaczymy. Tak próbuję sobie wyobrazić jak to jest karmić dwoje naraz i chyba nie jest to łatwe... Wyjdzie w praniu[emoji4]
 
Witam Was wszystkie, czy Wam też jest tak ciężko czasem oddychać?
Mi zaczyna być. Juz tak od tygodnia. Szczególnie w nocy budzi mnie potrzeba głębszego odetchnięcia. A i wczoraj lekarz mi powiedział, żeby nie leżeć i nie spać na plecach, bo Maluchy uciskają żyłę główną dolną. Zresztą podczas usg o mało przez to nie zemdlałam. Położyłam sie na boku i od razu było lepiej[emoji4]
 
Też marzy mi sie karmienie piersią, ale pożyjemy zobaczymy. Tak próbuję sobie wyobrazić jak to jest karmić dwoje naraz i chyba nie jest to łatwe... Wyjdzie w praniu[emoji4]
Otoz to tez mam narazie takie podejscie ze wyjdzie w praniu [emoji4] a Twoja siostra kp swoje blizniaki?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi zaczyna być. Juz tak od tygodnia. Szczególnie w nocy budzi mnie potrzeba głębszego odetchnięcia. A i wczoraj lekarz mi powiedział, żeby nie leżeć i nie spać na plecach, bo Maluchy uciskają żyłę główną dolną. Zresztą podczas usg o mało przez to nie zemdlałam. Położyłam sie na boku i od razu było lepiej[emoji4]
Tylko że mnie te duszności łapią tak nagle i wcale nie wtedy kiedy leżę na plecach, tylko np. Siedzę. Nie mogę wtedy złapać głębokiego oddechu i jakoś tak ciężko mi strasznie oddychać że aż źle się czuje. Po paru minutach przechodzi zazwyczaj, ale potrafi tak kilka razy dziennie. Nie wydaje mi się żeby były już aż tak wysoko bo mam jeszcze przestrzeń pomiędzy piersiami a brzuchem i to taka na całą dłoń.
 
Do góry