reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Tak więc leżę i leżę i leżę @Kapinka Tobie też tak wolno płynie czas?

Ps. To mój pierwszy w życiu pobyt w szpitalu... Tutaj minuta trwa godzinę
No niestety nie jest łatwo. Pociesza mnie to że jest tu całkiem nieźle połączenie wi fi i darmowe tv (zdążyło mi się już płacić w szpitalu ).czasami czytam jakaś gazetę. Też staram się jak najwięcej leżeć. Ranek dość szybko leci bo zawsze ktg i jakieś badania. Ale też mam za sobą niezła zalamke. Ja mam już dwoje dzieci więc wierz mi jest mi ciężej. Córka przyjeżdża, wychodząc płacze a ja z nią. Serce się kraje mi! Ale one wiedzą że to dla dobra dziewczyn!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie sobie siedzę w łóżku pod kołdra i można powiedzieć odpoczywam, robię jakies zadania z gramatyki na jutro.
Ja to po pierwsze nie mogę leżeć za dużo,jeszcze gorzej plecy bolą od tego a drugie,se szkoła teraz codziennie a w domu tez trzeba coś zrobić. Ale staram się odpoczywać kiedy mogę.
Odpoczywamy i dbajmy o siebie i nasze małe serduszka w brzuszkach :)
 
Dobrze że tu trafilam, nie spodziewałam się tyłu ciepłych słów @Kapinka @Oska305 @Marti92 dziękuję!
@Necia0 dzisiaj mieli mnie wypuścić ale wredny, gburowaty pan ordynator nie wykazał krzty empatii i po totalnie niedelikatnym badaniu stwierdził żebym się szykowała na 2-3tyg leżenia w szpitalu. Na szczęście mój lekarz prowadzący obiecał mi jutro dokładne badanie i wspólnie mamy ustalić co dalej... To moja pierwsza ciąża i wiadomo że chce jak najlepiej dla moich maleństw, ich bezpieczeństwo i zdrowie są teraz najważniejsze...
Wierze ze będzie dobrze, widocznie ten był burakiem, niektórzy lekarze chorują na znieczulice... Wierzę że ten Twój podejdzie do sprawy jak należy i powie co będzie najlepsze dla Ciebie i dzieci :)
 
@Marti92 rób wszystko czyli nic...oprócz odpoczynku, żeby uniknąć szpitala.

Gdybym wiedziała, że czeka mnie jakikolwiek pobyt w szpitalu to gdyby tylko miała pewność że to pomoże to bym chyba plackiem leżała od początku ciąży, a nie korzystała z nadprzyrodzonej mocy matki ciężarnej...
Tak sobie teraz Myślę, że chyba i ja powinnam trochę zwolnić tempo, mimo sił które mam żebym potem nie załowała :/
 
Powiem Wam, że i ja chyba przeceniam swoje możliwości. Jakoś powoli do mnie dociera, że juz nie jest jak było przed ciążą. Nachodzilam się dzisiaj po mieście i teraz brzuch twardy i ciągnie. A schody pokonuję jak jakas starowinka. A to dopiero 24 tygodnie...
 
Powiem Wam, że i ja chyba przeceniam swoje możliwości. Jakoś powoli do mnie dociera, że juz nie jest jak było przed ciążą. Nachodzilam się dzisiaj po mieście i teraz brzuch twardy i ciągnie. A schody pokonuję jak jakas starowinka. A to dopiero 24 tygodnie...
Ja mam to samo tak mnie ciągnie właśnie i twardy :/ ja 23 tydz zaczęłam,boli mnie i coraz ciężej,ale ja nie mogę usiedzieć czy poleżeć coś zawsze muszę robić.
 
Dlatego @Necia0 @Oska305 @Marti92 dbajcie o siebie bo ja dopiero teraz widzę że być może przez własną głupotę, niepotrzebne życie w biegu mogłam narazic moje Maleństwa na ogromne ryzyko wszelkich powikłań z jakimi związane jest przyjście na świat wcześniej niż zaplanował to Ten u góry. Nie warto pędzić i gnać nie wiadomo za czym kosztem życia i zdrowia tych naszych pociech.
 
@Kapinka Wifi, darmowa TV?! Istne szaleństwo, u mnie telewizor chce monety żeby zacząć działać... Dobrze że to urządzenie dla mnie mogłoby nie istnieć, co do Wifi, na taki luksus też nie mogę tutaj liczyć, na szczęście wzięłam tableta z nieograniczonym dostępem do internetu...
 
reklama
Ja mam to samo tak mnie ciągnie właśnie i twardy :/ ja 23 tydz zaczęłam,boli mnie i coraz ciężej,ale ja nie mogę usiedzieć czy poleżeć coś zawsze muszę robić.
Ja tez wlasnie z tych co na miejscu nie usiedza i wszystko same najlepiej zrobia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry