reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam nowa Mamusię[emoji9]

Ja dziś jadę do chrzesniaka na urodziny, ale nie wiem jak wytrzymam. Nogi mi strasznie puchną i bolą. Też tak macie? To dopiero 24 tydzień! Nic nie pomogą. Ani zimna woda, ani okłady chłodzące, a i leżenie z nogami w górze jakoś nie daje wielkich efektów. Do południa nie jest tak źle, a potem... masakra![/QUO
 
reklama
Witam nowa Mamusię[emoji9]

Ja dziś jadę do chrzesniaka na urodziny, ale nie wiem jak wytrzymam. Nogi mi strasznie puchną i bolą. Też tak macie? To dopiero 24 tydzień! Nic nie pomogą. Ani zimna woda, ani okłady chłodzące, a i leżenie z nogami w górze jakoś nie daje wielkich efektów. Do południa nie jest tak źle, a potem... masakra!
Hej. U nas deszcz pada,dziś relaks w domu.
Ja na szczęście nie mam puchnących nóg,czasem bolą,ale ja to się męczę z plecami głównie :( może jakies ćwiczenia spróbuj leżąc,ja dostałam od fizjoterapeuty i miałam robić,ale nie mogę się zabrać jakoś o_O
Miłego dnia.
 
Witam nowa Mamusię[emoji9]

Ja dziś jadę do chrzesniaka na urodziny, ale nie wiem jak wytrzymam. Nogi mi strasznie puchną i bolą. Też tak macie? To dopiero 24 tydzień! Nic nie pomogą. Ani zimna woda, ani okłady chłodzące, a i leżenie z nogami w górze jakoś nie daje wielkich efektów. Do południa nie jest tak źle, a potem... masakra!
Oska mi wogole te upaly nie sluza...wogole z domu nie wychodze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska mi wogole te upaly nie sluza...wogole z domu nie wychodze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja teraz muszę, bo w piątek bylam na badaniach, dziś urodziny chrzesniaka, jutro znowu badania, wtorek odwożę mamę do szpitala, a w środę wizyta kontrolna. Już mam dość czasami. Mąż może wróci za miesiąc to przynajmniej nie będę musiała sama nigdzie jeździć.
 
Ja teraz muszę, bo w piątek bylam na badaniach, dziś urodziny chrzesniaka, jutro znowu badania, wtorek odwożę mamę do szpitala, a w środę wizyta kontrolna. Już mam dość czasami. Mąż może wróci za miesiąc to przynajmniej nie będę musiała sama nigdzie jeździć.
To faktycznie masz co sama robic. My dzis tez na urodziny do bratanka.
Wam tez juz sie tak niewygodnie siedzi na czymkolwiek?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba każda boryka się z tym samym... Ja jak pójdę do pracy (Klim tam nie dziala) i posiedzę 8 godz. Przed kompem to jest potem katastrofa. Nogi bolą, kręgosłup boli... i jeszcze do tego ciężko oddychać przez to że powietrze stoi w miejscu. Na szczęście w domu wiatrak, więc przyznam szczerze że ten upał mi wtedy znacznie mniej doskwiera.
Oska dobrze ze Twój mąż niedługo wraca, będzie Ci łatwiej. Życzę wytrwałości :*
Edyta trzymam kciuki za nasze wymarzone parki :)
 
reklama
Do góry