reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam serdecznie nowa mamę :) będzie nam miło.

Kapinka ale kanał :( kurde nieładnie z jego strony. Ale powiedz sama czy mogłaś kiedyś liczyć na niego? Bo z tego co pisałaś to niezły z niego agent. Do komornika odrazu.... abyś w wrazie " w" mogła dostać pieniądze z funduszu. Możesz też wymagać aby pieniądze były płacone przez komornika.

U mnie słuchajcie łóżeczka juz stoją :) fajnie :) ale mega ciasno :( trudno trzeba się pomęczyć i może za dwa lata jakiś domek :)
 
reklama
20170620_202022.jpg
 

Załączniki

  • 20170620_202022.jpg
    20170620_202022.jpg
    345,8 KB · Wyświetleń: 661
Dzien dobry Mamusie;-) ;)
Jestem w 17tc z ivf . Spodziewam sie parki w listopadzie. Jest to moja druga ciaza. Mam juz syna w listopadzie bedzie mial 3latka . To tak slowem wstepu.
Chodze po calym internecie i szukam informacji i hmmm pocieszenia.
Poki co wszystko dobrze. No oprocz twardniejacego brzucha i okrutnego bolu pachwin jest ok. To akurat zrzucam naa kark biegow za.moim prawie 3latkiem :happy2:
Niestety ciezko jest mi sie tak totalnie cieszyc ta ciaza bo troche nie wyszedl nam test pappa. Usg za to piekne ksiazkowr. No i jakos ta pappa odebrala mi radosc i siedze jak na szpilkach ...
Moge sie tu u Was rozgoscic ?
Jak ci pappa wyszlo? U mnie zle bylo u corki,a jest zdrowa. Ogolnie potem się dowiedzialan, ze u blizniakow te badania sa srednio wiarygodne. Jak chcesz cos wiecej wiedziec tob pisz

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry Mamusie;-) ;)
Jestem w 17tc z ivf . Spodziewam sie parki w listopadzie. Jest to moja druga ciaza. Mam juz syna w listopadzie bedzie mial 3latka . To tak slowem wstepu.
Chodze po calym internecie i szukam informacji i hmmm pocieszenia.
Poki co wszystko dobrze. No oprocz twardniejacego brzucha i okrutnego bolu pachwin jest ok. To akurat zrzucam naa kark biegow za.moim prawie 3latkiem :happy2:
Niestety ciezko jest mi sie tak totalnie cieszyc ta ciaza bo troche nie wyszedl nam test pappa. Usg za to piekne ksiazkowr. No i jakos ta pappa odebrala mi radosc i siedze jak na szpilkach ...
Moge sie tu u Was rozgoscic ?
Witamy [emoji4]w grupie jest lżej [emoji4]i gratuluję [emoji5]


Mam pytanie co do tych zastrzykow przeciwzakrzepowych czy one Was też tak szczypia?Bo mnie przez pierwsze 10 min mega boli[emoji45]i zastanawiam się czy tak ma to byc

 
Natalia bardzo ładne łóżeczka.
Mam pytanie - czy któraś z Was używała kojca do spania dla dzieci? Bo ostatnio mi koleżanka polecała, mówiła, że ona zabierała na wszystkie wyjazdy ale jakoś ta jedna opinia mnie nie przekonuje. Przy córce miałam łóżeczko i faktycznie na wyjazdach czasami był problem ze spaniem i nie wiem co wybrać.
 
Kapinka tak szczypie dość często choć nie zawsze.zależy jak się uda:) Brzuch wygląda u mnie jak pobity :)

Oliwe ja oprócz łóżeczka dla synka miałam u mamy łóżeczko turystyczne i jeśli gdzieś wyjezdzalismy to faktycznie się przydawalo. Ale czy chciałbym zastąpić zwykle łóżeczko turystycznym na stałe...to raczej nie. Ale to tylko moje zdanie. Teraz nie kupuje drugiego turystycznego będzie jedno a to dlatego że nie wiem czy my gdzieś gdziekolwiek damy rade się ruszyć całą gromada :D
 
Kapinka mam nadzieję, że pomału wszystko się ułoży. Twój były jest okropny. Dobrze, że masz teraz kogoś kto Cię kocha i na kogo możesz liczyć :)
Co do zastrzyków, to kiedyś je miałam, bo miałam rękę w gipsie, ale nic mnie nie bolało. Moich znajomych też nie szczypią. One są praktycznie bezbolesne.
 
Witajcie dziś miałam badanie prenatalne i jestem bardzo szczęśliwa bo wszystko u moich dzidzi dobrze ,lekarz powiedział że będą dwie dziewczynki:biggrin2:to drugi powód do szczęścia.Tylko Mój synuś nie zadowolony ,że brata nie będzie.Jeszcze wyniki z testu Pappa Ale to za dwa tygodnie i mam nadzieję że też będzie ok. Natalia bardzo ładny pokoik dla dzieci urządziłaś,śliczne łużeczka pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziś miałam badanie prenatalne i jestem bardzo szczęśliwa bo wszystko u moich dzidzi dobrze ,lekarz powiedział że będą dwie dziewczynki:biggrin2:to drugi powód do szczęścia.Tylko Mój synuś nie zadowolony ,że brata nie będzie.Jeszcze wyniki z testu Pappa Ale to za dwa tygodnie i mam nadzieję że też będzie ok. Natalia bardzo ładny pokoik dla dzieci urządziłaś,śliczne łużeczka pozdrawiam
Super że wszystko ok. U mnie też dwie córy i synuś nie do końca zadowolony ale już się przyzwyczaiłem że same kobietki będą go otaczać [emoji16]za to córka bardzo szczęśliwa [emoji39]

Ja dziś byłam na wizycie u Pani ginekolog i też jestem szczęśliwa bo wyniki moczu w porządku, krzywa cukrowa też [emoji6]

Co do łóżeczek to moja koleżanka miałam i choć ona była tym zachwycona to ja jakiś nie do końca więc ja na pewno wybrałabym łóżeczka[emoji5]tradycyjne.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry