reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gratulacje Oska super że będzie parka .Ja dziś też byłam na wizycie i i mnie też wszystko dobrze.Nawet się poryczałam jak zobaczyłam dziś na usg w 3d maleństwa.Tak już wyraźnie je widać .We czwartek mam prenatalne może też poznam płeć.
 
reklama
Oska305 Super wiadomość! Nogi mogą puchnąć, a upały sprawy nie ułatwiają... Staraj się nie nosić skarpetek ani ciasnych butów, trzymaj nogi w górze i możesz też moczyć nogi, ale też w nie całkiem zimnej wodzie. Ja zawsze profilaktycznie na początku i końcu prysznica polewam nogi zimną wodą.

Kapinka Z jednej strony niech siedzą jak najdłużej. Z drugiej ja już jestem ogromna i nie mam się w co ubrać, a gdzie tam kolejne miesiące w upale... Strzelam, że urodzę we wrześniu i Tobie też życzę, żebyś wytrwała jak najdłużej.

Natalia Ani mi nie mów o tym remoncie... Mnie się słabo robi na samą myśl. Ale fajnie, że macie pomalowane i że łóżeczka przyszły. Jak je poskładacie, to chyba wizja dzieci będzie bardziej realna.
My za to mamy załatwiony wózek. W niedzielę powiedziałam tacie, żeby szukał fajnego używanego, a dzisiaj dzwoni, że kupiony. Jedna rzecz z głowy :)
 
Hejka ja juz jestem z wątku o bliźniakach i nie jest tak źle :)
Odczytuje co tu u was aby wesprzeć was dobrym.slowem ale widzę, że sobie radzicie.
Ja mialam termin na pazdziernik ale urodzilam we wrzesniu 2016.
Jest ciężko przy.dwojce, a mam porpwnanie bo mam jeszcze starszą córkę ale do.ogarniecia.
Za to szczęścia co nie miara. Grunt aby dzieciaki byly zdrowe z całą resztą sobie poradzicie.
Trzymamy za was wszystkie.kciuki!
I pozdrawiam z moimi prawie 10miesięcznymi maluchami :)
To moje maluchy 5 dni po porodzie
1497985314-aaaaaa.jpeg

A tu z teraz
1497985361-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje. Śliczne Skarby[emoji7] [emoji7]
 
Oska gratuluję parki. Mnie też nogi puchną w te upały jak więcej pochodzę. Mnie od poniedziałku rozpiera jakaś energia, wczoraj umyłam okna, bo jakoś tak nie mogłam na nie patrzeć. Zostało mi jeszcze w kuchni ale dziś sobie daruję-odpoczywam, ale jakoś tak nie chce mi się ani leżeć ani siedzieć coś bym porobiła ale rozsądek mówi ODPOCZYWAJ!!!
Kamiladon śliczne te Twoje bobaski.
 
Podziwiam Was, że macie tyle energii. Ja jestem w 11 tygodniu i nie dam rady nic robić. Jak wrócę do domu z pracy, to umieram. Męczą mnie nudności, to brzuch mnie pobolewa, masakra. Nie mam na nic siły. Kiedy wam ustąpiły nudności?
Mam też ogromny problem z piciem, nic mi nie smakuje i mam jeszcze większe nudności nawet po wodzie. Dzisiaj sikałam na brązowo, więc wciskam wodę na siłę. Wypiłam dzisiaj już 2 szklanki płynów, a wczoraj 3 przez cały dzień.
 
Ostatnia edycja:
Blanka 8 ja jestem w 13tc i nudności jeszcze mam chociaż już lżejsze niż na początku.Pij dużo wody niegazowanej i jedz coś chociaż troszkę .Gdy ja mam nudności ,brak apetytu i głód to jest masakra zjem chociaż pół bułki i jest lepiej.Miejmy nadzieję że to przejdzie:biggrin2:
 
Hejka ja juz jestem z wątku o bliźniakach i nie jest tak źle :)
Odczytuje co tu u was aby wesprzeć was dobrym.slowem ale widzę, że sobie radzicie.
Ja mialam termin na pazdziernik ale urodzilam we wrzesniu 2016.
Jest ciężko przy.dwojce, a mam porpwnanie bo mam jeszcze starszą córkę ale do.ogarniecia.
Za to szczęścia co nie miara. Grunt aby dzieciaki byly zdrowe z całą resztą sobie poradzicie.
Trzymamy za was wszystkie.kciuki!
I pozdrawiam z moimi prawie 10miesięcznymi maluchami :)
To moje maluchy 5 dni po porodzie
1497985314-aaaaaa.jpeg

A tu z teraz
1497985361-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Matko jakie słodziak aż się buzia sama uśmiecha [emoji2]gratuluję wspaniałych dzieciaków [emoji7]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podziwiam Was, że macie tyle energii. Ja jestem w 11 tygodniu i nie dam rady nic robić. Jak wrócę do domu z pracy, to umieram. Męczą mnie nudności, to brzuch mnie pobolewa, masakra. Nie mam na nic siły. Kiedy wam ustąpiły nudności?
Mam też ogromny problem z piciem, nic mi nie smakuje i mam jeszcze większe nudności nawet po wodzie. Dzisiaj sikałam na brązowo, więc wciskam wodę na siłę. Wypiłam dzisiaj już 2 szklanki płynów, a wczoraj 3 przez cały dzień.
Nudności chyba w każdej ciąży indywidualnie. Ja 24 tydzień dziś miałam taki smak na parówki i co?wszystko zwymiotowalam [emoji21]

Wogole dzień dla mnie niezbyt miły... mój były mąż właśnie przestał płacić na dzieci alimenty a ma przyznane 800 zł na dwoje. Wyobraźcię sobie ze wczoraj do mnie zadzwonił i stwierdził że on nie ma (ok półtorej miesiąca temu wyjechał za granicę). I że ja nie będę "się bojąc za jego pieniadze". Myślałam, że mnie szlak trafi bo w końcu nie proszę się o swoje pieniądze tylko o pieniądze dla dzieci,które są jego obowiązkiem. Na dodatek i córcia i syn wyjeżdżają w pon na 2 tyg na kolonie. On nawet nie zdaje sobie sprawy jaki to wydatek. ..brak słów- taki typ się nie zmieni ! Obecny partner od dawna daje mi pieniądze, odkąd żyjemy razem. To on wyprawil ze mną dziecku komunie,bo tatuś miał to gdzies. I nigdy,naprawdę nigdy nie usłyszałam od niego np nie kupuj tego czy tamtego ! Jestem poprostu załamana...przepraszam musiałam się komuś wyglądać....

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry Mamusie;-) ;)
Jestem w 17tc z ivf . Spodziewam sie parki w listopadzie. Jest to moja druga ciaza. Mam juz syna w listopadzie bedzie mial 3latka . To tak slowem wstepu.
Chodze po calym internecie i szukam informacji i hmmm pocieszenia.
Poki co wszystko dobrze. No oprocz twardniejacego brzucha i okrutnego bolu pachwin jest ok. To akurat zrzucam naa kark biegow za.moim prawie 3latkiem :happy2:
Niestety ciezko jest mi sie tak totalnie cieszyc ta ciaza bo troche nie wyszedl nam test pappa. Usg za to piekne ksiazkowr. No i jakos ta pappa odebrala mi radosc i siedze jak na szpilkach ...
Moge sie tu u Was rozgoscic ?
 
reklama
Blanka mnie mdliło chyba do 13 tygodnia a potem było coraz lepiej. Brzuch też mniej bolał,teraz to boli jak więcej pochodzę lub coś więcej zrobię. Tak to nawet ok.

Kapinka to przykre jak ojciec nie interesuje się swoimi dziećmi i nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Dobrze, że obecny partner jest jego przeciwieństwem i że możesz liczyć na jego wsparcie.

Witaj Ferritka oczywiście możesz się u nas rozgościć. Coś mi się obija o uszy, że test pappa przy bliźniakach nie jest testem wiarygodnym. Jak znajdę ten tekst to Ci podeślę.
 
Do góry