reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A właśnie dziewczyny jak jest u Was ze współżyciem? Bo ja czytałam na necie i oni zakazują a szczerze nie rozmawiałam na ten temat z lekarką. Mi libido spadło do zera[emoji45] a faceta mam mega wyrozumialego...
U mnie z seksem na początku było ok dużo śmiałam się do męża żeby korzystał bo później będzie gorzej niewiadomo czy będziemy mogli ze względu na szyjkę, byłam u lekarza w środę szyjka 4cm lekarz się śmiał do mnie że mąż może korzystać. Ale moje kochanie tyko się do mnie przytula i żyje w celibacie. Mówi że lepiej nie ryzykować.
 
reklama
Ja dziewczyny byłam wczoraj na krzywej cukrowej ale strasznie było mi niedobrze po niej. Dziś popołudniu mam endokrynologa . A teraz biorę się za prasowanie a mam 3 prania 8 kg -masakra [emoji21]miłego dnia dla was[emoji8]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kapinka, miłego prasowania! I co do tego, co pisałaś wcześniej... Podziwiam Cię bardzo i życzę Ci dalszej wytrwałości! Dajesz dzieciom dobry przykład i oby tak dalej :)

Oska305 Na początek może być jedno łóżeczko, ale potem polecają, żeby mieć jednak 2... Ja dostanę jedno duże i potem zobaczymy.

Natalia, jak się czujesz? Co dalej z Twoją wysypką?

Ja chodzę trochę przybita... Mam dużo do roboty na uczelni, koniec semestru, a jestem w lesie. Do tego upały ponad 30 stopni i jakiś tak dół. Poczytałam sobie wątek o bliźniakach i jestem przerażona. Dodatkowo będziemy mieć remont, możliwe, że do końca roku :O A ja jestem w 24tc... Nie wiem, chyba zamienimy się na mieszkania z rodziną, bo jak inaczej... Nie wysypiam się, nie mam na nic siły, a będzie tylko gorzej :(
 
Kapinka, miłego prasowania! I co do tego, co pisałaś wcześniej... Podziwiam Cię bardzo i życzę Ci dalszej wytrwałości! Dajesz dzieciom dobry przykład i oby tak dalej :)

Oska305 Na początek może być jedno łóżeczko, ale potem polecają, żeby mieć jednak 2... Ja dostanę jedno duże i potem zobaczymy.

Natalia, jak się czujesz? Co dalej z Twoją wysypką?

Ja chodzę trochę przybita... Mam dużo do roboty na uczelni, koniec semestru, a jestem w lesie. Do tego upały ponad 30 stopni i jakiś tak dół. Poczytałam sobie wątek o bliźniakach i jestem przerażona. Dodatkowo będziemy mieć remont, możliwe, że do końca roku :O A ja jestem w 24tc... Nie wiem, chyba zamienimy się na mieszkania z rodziną, bo jak inaczej... Nie wysypiam się, nie mam na nic siły, a będzie tylko gorzej :(
Staram się jak mogę by być dla dzieci prxykladem[emoji16]na kiedy termin? Ja mam na 13.10 a synka urodziłam 12.10 [emoji16]zaraz po ślubie cywilnym też się przeprowadzamy do rodziców też się boję jak to ogarnę [emoji21]ale musimy dać rade

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staram się jak mogę by być dla dzieci prxykladem[emoji16]na kiedy termin? Ja mam na 13.10 a synka urodziłam 12.10 [emoji16]zaraz po ślubie cywilnym też się przeprowadzamy do rodziców też się boję jak to ogarnę [emoji21]ale musimy dać rade

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Też mam termin na 13.10! Z USG 14.10., ale trzymam się 13.10., bo to trzynastego w piątek, nasza szczęśliwa data :)
 
Oj dziewczynki nastały ciezkie dni :( upał da nam w kość. Każdej bez wyjątku :sorry:

Wysypka średnio ja nawet nie wiem czy mogę to tak nazwać... ale muszę to znieść.
Remonty to dziadostwo w ciąży :( oszczędzaj się ile możesz. My zrobiliśmy malowaniem w listopadzie. I całe szczęście bo teraz to tego nie widzę. :hmm:

Dotarły łóżeczka. Mąż dziś może jutro będzie składał. Trudno będzie ciasno. :D
Czekam tez aż klime z piwnicy przyniesie. Wielkie to urządzenie ale zawsze trochę przyjemniej.
 
Hej Mamuśki. Byłam na usg i wszystko w porządku. Będziemy mieli Parkę[emoji7][emoji7]Nadal jestem w lekkim szoku. A teraz spałam dwie godziny, głowa mi pęka i jest mi źle. Nogi mnie bolą już kilka dni i chyba zaczynają puchnąć. Jutro dopiero 17 tyg. Czy to możliwe, ze to przez upały??
 
Hej Mamuśki. Byłam na usg i wszystko w porządku. Będziemy mieli Parkę[emoji7][emoji7]Nadal jestem w lekkim szoku. A teraz spałam dwie godziny, głowa mi pęka i jest mi źle. Nogi mnie bolą już kilka dni i chyba zaczynają puchnąć. Jutro dopiero 17 tyg. Czy to możliwe, ze to przez upały??
Myślę że wszystko możliwe. Gratuluję parki [emoji5]mnie też nogi pachną ale jak dłużej chodzę.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kapinka, miłego prasowania! I co do tego, co pisałaś wcześniej... Podziwiam Cię bardzo i życzę Ci dalszej wytrwałości! Dajesz dzieciom dobry przykład i oby tak dalej :)

Oska305 Na początek może być jedno łóżeczko, ale potem polecają, żeby mieć jednak 2... Ja dostanę jedno duże i potem zobaczymy.

Natalia, jak się czujesz? Co dalej z Twoją wysypką?

Ja chodzę trochę przybita... Mam dużo do roboty na uczelni, koniec semestru, a jestem w lesie. Do tego upały ponad 30 stopni i jakiś tak dół. Poczytałam sobie wątek o bliźniakach i jestem przerażona. Dodatkowo będziemy mieć remont, możliwe, że do końca roku :O A ja jestem w 24tc... Nie wiem, chyba zamienimy się na mieszkania z rodziną, bo jak inaczej... Nie wysypiam się, nie mam na nic siły, a będzie tylko gorzej :(
Hejka ja juz jestem z wątku o bliźniakach i nie jest tak źle :)
Odczytuje co tu u was aby wesprzeć was dobrym.slowem ale widzę, że sobie radzicie.
Ja mialam termin na pazdziernik ale urodzilam we wrzesniu 2016.
Jest ciężko przy.dwojce, a mam porpwnanie bo mam jeszcze starszą córkę ale do.ogarniecia.
Za to szczęścia co nie miara. Grunt aby dzieciaki byly zdrowe z całą resztą sobie poradzicie.
Trzymamy za was wszystkie.kciuki!
I pozdrawiam z moimi prawie 10miesięcznymi maluchami :)
To moje maluchy 5 dni po porodzie
1497985314-aaaaaa.jpeg

A tu z teraz
1497985361-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry