reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kapinka ja też się mam of 7 tygodnia ciąży. Siniaki na brzuchu i w zasadzie tyle z nieprzyjemności .
Będzie spoko. :)
Badania na krzepliwosc chyba sobie odpuszcze właśnie przez te zastrzyki.

Ja siedzę całymi dniami sama :hmm: mam już dość.
 
reklama
Kapinka ja też się mam of 7 tygodnia ciąży. Siniaki na brzuchu i w zasadzie tyle z nieprzyjemności .
Będzie spoko. :)
Badania na krzepliwosc chyba sobie odpuszcze właśnie przez te zastrzyki.

Ja siedzę całymi dniami sama :hmm: mam już dość.
Ja właśnie je zrobiłam, bo lekarz chce mi już odstawić zastrzyki. Teraz robię przerwę od igiełna 2 tygodnie, powtórne badanie i mam nadzieję, że już koniec z zastrzykami.[emoji5]
 
Ja też cały czas sama. Mąż zarabia w Anglii. Teraz przylatuje, ale tylko na tydzień. A potem znowu rozstanie do października [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
 
U mnie 26+6 a u ciebie? Ja się wybieram do szpitala w 32 tyg może wtedy mi zrobią takie bafania... hmm nie wiem

Okropne jest to ze u mnie średnio z wychodzeniem z domu. Boli mnie brzuch kiedy chodzę. Wiec cały dzień sama. Czekam na chłopaków ale oni maja swoje zajęcia... nie chce też synkowi zabierać taty :)
 
A ja moje drogie opinie jako jedyna jestem rozwodka. Odeszła od faceta, który mnie bił na oczach córki. W tym roku miałabym 11 rocznicę ślubu. Z byłym mężem nie jestem już 4 lata,ale rozwód mam od stycznia. Z obecnym partnerem jestem 2,5 roku. Nie myślałam że ktoś mnie jeszcze pokocha a przede wszystkim moje dzieci. I zaraz po rozwodzie zdecydowaliśmy się na dzidziusia bo on kawaler bardzo chciał mieć swoje dziecko a ja nic przeciwko nie miałam, a tu niespodzianka ciąża bliźniacza [emoji2] nikt o mnie jeszcze tak nie dbał. Oczywiście jak każdy z nas ma swoje minusy ale ideałów nie ma. Jeszcze niedawno mówiłam, że nie wezmę już ślubu a tu za równy miesiąc mamy ślub cywilny i przyjęcie na 30 osób. Także jestem przykładem kobiety która nie należy do pięknych, do tego po przejściach ale szczęśliwa [emoji16]ale się otworzyłam przed wami [emoji8][emoji2]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja moje drogie opinie jako jedyna jestem rozwodka. Odeszła od faceta, który mnie bił na oczach córki. W tym roku miałabym 11 rocznicę ślubu. Z byłym mężem nie jestem już 4 lata,ale rozwód mam od stycznia. Z obecnym partnerem jestem 2,5 roku. Nie myślałam że ktoś mnie jeszcze pokocha a przede wszystkim moje dzieci. I zaraz po rozwodzie zdecydowaliśmy się na dzidziusia bo on kawaler bardzo chciał mieć swoje dziecko a ja nic przeciwko nie miałam, a tu niespodzianka ciąża bliźniacza [emoji2] nikt o mnie jeszcze tak nie dbał. Oczywiście jak każdy z nas ma swoje minusy ale ideałów nie ma. Jeszcze niedawno mówiłam, że nie wezmę już ślubu a tu za równy miesiąc mamy ślub cywilny i przyjęcie na 30 osób. Także jestem przykładem kobiety która nie należy do pięknych, do tego po przejściach ale szczęśliwa [emoji16]ale się otworzyłam przed wami [emoji8][emoji2]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Ty mnie nie denerwuj tym mówieniem, że nie jesteś piękna i zaniżaniem swojej wartości tym, że jesteś po przejściach. Każda z nas ma jakąś przeszłość, ale każda jest wartościowa. I masz tak myśleć.[emoji5] [emoji8] Bardzo dobrze, ze odeszłaś od tego boksera. Spotkałam kogoś takiego, ale skończyło się tylko na zareczynach. Dobrze, że już nie ma Twojego exa w Twoim życiu.. I życzę Ci dużo szczęścia z obecnym partnerem[emoji9] [emoji9] [emoji7]
 
U mnie 26+6 a u ciebie? Ja się wybieram do szpitala w 32 tyg może wtedy mi zrobią takie bafania... hmm nie wiem

Okropne jest to ze u mnie średnio z wychodzeniem z domu. Boli mnie brzuch kiedy chodzę. Wiec cały dzień sama. Czekam na chłopaków ale oni maja swoje zajęcia... nie chce też synkowi zabierać taty :)
U mnie dziś 16 tyg, ale ja jestem po ivf, więc pewnie dlatego inaczej to u mnie wygląda. Też nie mogę za dużo chodzić. Zaraz mam brzuch bolesny, napięty i tak jakby ktoś mi kamieni tam nakładł. A wizyta dopiero 28 czerwca...
 
Ty mnie nie denerwuj tym mówieniem, że nie jesteś piękna i zaniżaniem swojej wartości tym, że jesteś po przejściach. Każda z nas ma jakąś przeszłość, ale każda jest wartościowa. I masz tak myśleć.[emoji5] [emoji8] Bardzo dobrze, ze odeszłaś od tego boksera. Spotkałam kogoś takiego, ale skończyło się tylko na zareczynach. Dobrze, że już nie ma Twojego exa w Twoim życiu.. I życzę Ci dużo szczęścia z obecnym partnerem[emoji9] [emoji9] [emoji7]
Dziękuję bardzo [emoji9][emoji6]

 
reklama
Chciałam napisać Natalia-nie denerwuj się, ale Ty już pewnie po wizycie:) więc napisz jak tam - mam nadzieję, że wszystko dobrze.
 
Do góry