reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Wagi jeszcze nikt nie określił bo to dopiero 14tc
Naoewno masz wagę bo to od tego usg jest podawana i to jest najważniejsze. Musisz mieć na opisie badania. Jesli nie masz to idź lepiej jeszcze raz na usg do jakiegoś specjalisty ktory ma certyfikaty bo temu bym nie ufala...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam takie pytanie jezeli jest sie w ciazy blizniaczej to powinno sie miec podwojne mdlosci lub cos ? :)
Poniewaz ja jestem w 6t to dalej nie mam mdlosci w sumie nie mam zadnych objawow(procz bolu piersi) i jakos zaczynam sie martwic czemu ?:(
 
Dziewczyny mam takie pytanie jezeli jest sie w ciazy blizniaczej to powinno sie miec podwojne mdlosci lub cos ? :)
Poniewaz ja jestem w 6t to dalej nie mam mdlosci w sumie nie mam zadnych objawow(procz bolu piersi) i jakos zaczynam sie martwic czemu ?:(
Ja nie miałam żadnych objawów tzn żadne mdłości ani wymioty dopiero teraz przy 30 tc zgaga
 
Dziewczyny mam takie pytanie jezeli jest sie w ciazy blizniaczej to powinno sie miec podwojne mdlosci lub cos ? :)
Poniewaz ja jestem w 6t to dalej nie mam mdlosci w sumie nie mam zadnych objawow(procz bolu piersi) i jakos zaczynam sie martwic czemu ?:(
Niekoniecznie :) Zależy od kobiety. Ja normalnie nie wymiotuję choćby nie wiem co, a mdłości i inne atrakcje miałam. Mnie dopadły nieco później, chyba w 8tc i trzymało mnie do 16tc. Wszystko jeszcze przed Tobą.
 
Dziewczyny mam takie pytanie jezeli jest sie w ciazy blizniaczej to powinno sie miec podwojne mdlosci lub cos ? :)
Poniewaz ja jestem w 6t to dalej nie mam mdlosci w sumie nie mam zadnych objawow(procz bolu piersi) i jakos zaczynam sie martwic czemu ?:(
Ja 12 tydzień i też praktycznie zero objawów. Tylko głód, szczególnie w nocy i od niedawna bezsenność. No i lekki ból piersi
 
Ja cała ciaże miałam bezobjawową. No moze zemdliło mnie 2x i juz.
Nie ma reguły.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny mam do was pytanie.
Byłam oststnio na badaniach prenatalnych . I lekarz mnie nastraszył że różnica między dziećmi jest bardzo duża jeden ma 7cm drugi 8cm czyli 1cm różnicy według usg jest to aż 5dni.
Ale z tego co pamiętam to już usg w 10tc pokszywało u mojego lekarza że jest właśnie taka różnica.
I kurcze boje sie żeby to nie był ten system podkradania. Ale tak jak mówię od początku coś było nie tak ale czy to możliwe przy ciąży jednojajowej taka różnica? Jesżyczę będąc na usg w 5 tygodniu gdzie były malutkie juz było że jeden ma 0.26mm a drugi 0.36 ..
Lekarz mnie nastraszył ze może nie donosze tej ciąży
U.mnie też była różnica od początku, jedna zawsze była ciut większą. W 15tc miały 10cm i 11cm na razie na spokojnie to nie jest duża różnica. A o błąd pomiarowy łatwo.
 
Dziewczyny mam takie pytanie jezeli jest sie w ciazy blizniaczej to powinno sie miec podwojne mdlosci lub cos ? :)
Poniewaz ja jestem w 6t to dalej nie mam mdlosci w sumie nie mam zadnych objawow(procz bolu piersi) i jakos zaczynam sie martwic czemu ?:(
Ja nic nie miałam... No może przez pierwsze 3tyg jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży bolały mnie cyśki. A potem nie smakowało mi nic prócz owoców, ale to takie mało dokuczliwe.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Naoewno masz wagę bo to od tego usg jest podawana i to jest najważniejsze. Musisz mieć na opisie badania. Jesli nie masz to idź lepiej jeszcze raz na usg do jakiegoś specjalisty ktory ma certyfikaty bo temu bym nie ufala...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A co do tej wagi dziecka to lekarz mówi czy widać na wydruku z usg?
 
reklama
U.mnie też była różnica od początku, jedna zawsze była ciut większą. W 15tc miały 10cm i 11cm na razie na spokojnie to nie jest duża różnica. A o błąd pomiarowy łatwo.
Kurczę dajesz nadzieję :) ja jestem po 3 stratach w 10tc także boje się kolejny raz stracić i to 2 maluszki. Za 3 tyg mam wizytę to mówili że beda sprawdzać jak różnica nie będzie się zwiększać to będzie jeszcze ok ..ale jak bedzie to nawet nie chce myśleć
 
Do góry