reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziś poszłam na wizytę do ginekologa i lepiej , aby dziś szpital, bo szew w polowie "zerwał szyjkę". No to torba w dłoń i przyjechałam do szpitala. Czekam od 2 godzin na badanie przez lekarza, a żeby było śmiesznie moja ginekolog ma rękę w gipsie [emoji22]

Może jutro będę więcej wiedzieć po obchodzie [emoji53] podobno 3w1 nie wyjde





I jak sytuacja?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)
Ja od wczoraj w szpitalu bo miałam pierwszą dawkę sterydów a dziś rano drugą. Cukry u mnie szalały w nocy ale spadły. Zobaczymy teraz jak przez dzień będzie.

Suelen moja droga jak tam?
 
Od czego by tu zaczac...

Dziewczynki po usg wg ordynatora sa male 2.2-2.3kg dlatego przekladamy ciecie na przyszly tydzien, zeby dociagnely do 37 tygodnia.

Jutro zdejma mi szew i mam nadzieje, ze bedzie ok.

Martwia mnie wyniki, ktorych nikt nie komentuje.
15.05 bialka mialam 27
17.05 bialka mialam 46 plus doszly leukocyty i bilirubina [emoji53]





 
@Suelen mam pytanie odnosnie imienia Twojego Synka-Nataniel. Jak reaguje otoczenie? Jak go nazywacie zdrobniale? Bardzo mi się podoba tylko weź tu przekonaj męża...
 
Hej :)
Ja od wczoraj w szpitalu bo miałam pierwszą dawkę sterydów a dziś rano drugą. Cukry u mnie szalały w nocy ale spadły. Zobaczymy teraz jak przez dzień będzie.

Suelen moja droga jak tam?
Kochana cukry wariuja o sterydach. Ja na diecie miałam ok ale po sterydach pp 200 miałam. Spokojnie po 24h wracają do normy.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Suelen mam pytanie odnosnie imienia Twojego Synka-Nataniel. Jak reaguje otoczenie? Jak go nazywacie zdrobniale? Bardzo mi się podoba tylko weź tu przekonaj męża...
Czesto ludzie pytali " ze jak??", spokojnie odpowiadalam Nataniel :)

Nikogo juz nie dziwi to imie, chociaz czasem jak ktos powie Natan, to juz mlody mowi nie jestem Natan tylko Nataniel.

W skrocie wolamy: Nati, Natinek, Natulinek i Natuś [emoji7] w przedszkolu Pani mowi do niego Tusiek [emoji53]





 
Witam ostatnio dowiedzialam sie ze jestem w ciazy blizniaczej i narazie nic nikomu niechcemy mowic z chlopakiem to jak myslicie od ktorego tygodnia widac brzuszek :) ja jestem osoba szczupla jak myslicie ?
 
Witam ostatnio dowiedzialam sie ze jestem w ciazy blizniaczej i narazie nic nikomu niechcemy mowic z chlopakiem to jak myslicie od ktorego tygodnia widac brzuszek :) ja jestem osoba szczupla jak myslicie ?
Gratuluję! Jeśli jesteś szczupła, to może być nawet widać w 12-14tc. Jednak to sprawa indywidualna. U mnie było widać właśnie wtedy, ale u mnie była dodatkowa wartswa tłuszczu :D Ale długo długo mój brzuch wyglądał jak po dużym obiedzie i pod swetrem nie było widać.
Suelen, jak tam? Trzymają Cię w szpitalu? USG często zaniża wagę, a nawet ta, którą podaje ordynator, nie jest aż taka zła. Ale i tak trzymamy kciuki, żebyś wytrzymała kolejny tydzień.
 
reklama
Gratuluję! Jeśli jesteś szczupła, to może być nawet widać w 12-14tc. Jednak to sprawa indywidualna. U mnie było widać właśnie wtedy, ale u mnie była dodatkowa wartswa tłuszczu :D Ale długo długo mój brzuch wyglądał jak po dużym obiedzie i pod swetrem nie było widać.
Suelen, jak tam? Trzymają Cię w szpitalu? USG często zaniża wagę, a nawet ta, którą podaje ordynator, nie jest aż taka zła. Ale i tak trzymamy kciuki, żebyś wytrzymała kolejny tydzień.


Dziekuje :) No teraz troche za cieplo na sweter :d i tak sie zastanawiam jak dlugo dam rade ukrywac :) juz mi ciotka powiedziala ze przytylam a to dopiero poczatek
 
Do góry