reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam slonecznie wszystkie trójpaczki:)

Witam wszystkie kobietki na forum, chciałabym do Was dołączyć :) Jestem w 9 tyg ciąży bliźniaczej dwujajowej. Bardzo się martwię, bo oprócz tego, że mam krwiaczka 1.2mm to różnica między zarodeczkami wynosi 0.4mm - jeden ma 2.2mm, drugi 1.8mm i ma zdecydowanie mniejszy pęcherzyk, trochę się w nim gniecie... Czy któraś z Was miała podobny przypadek? Troszeczkę przejrzałam wpisów, ale jednak jest już tu prawie 5000 stron ;) Pozdrawiam mamuśki!
Witaj i gratuluję
Co do różnicy między zarodkami to się nie przejmuj-z tego co pamiętam to się zdarzało i wszystko było ok. A krwiaczek wydaje mi się że powinienem się wchlonac.

Bulkaasia gratuluję dobrych wiesci-to już coraz bliżej- dalej trzymam kciuki za Ciebie i córeczki i wierzę że będzie dobrze!

Suelen super ze dałaś radę tak długo, wiesz jak się postarasz to może w tym samym czasie urodzisz co Bulkaasia;)

Miłego dnia życzę!
 
reklama
A ja dziś dziewczyny bylam na wizycie u Pani ginekolog. I trochę mi ułożyło jak usłyszałam dwa serduszka [emoji173]ostatnio wynik tag miałam wysoki teraz spadło mi poniżej normy. Ogólnie jestem w szoku bo czuje się dużo lepiej niż na początku. Dziś 17t1d [emoji5]za tydzień mam komunię córci to trochę stresu dla nas wszystkich. Pozdrowienia dla Was i Waszych pociech[emoji9][emoji9]
 
Cześć, chwile mnie tu nie było :) gratuluje wszystkim mamą które swoje pociechy mają już ze sobą i witam wszystkie nowe :) bulkaaasia super czytać takie dobre wieści od Ciebie - teraz już z górki i trzymam mocno kciuki za dziewczynki żeby się urodziły jak najsilniejsze :)
U nas ok, jesteśmy już po badaniach połówkowych i wszystko jest w najlepszym porządku. Dziewczynki rosną bardzo równo i na tą chwile mają po 450 g :). chciałam zapytać o Wasze opinie ewentualnie co mówią Wasi lekarze na temat banku komórek macierzystych ??
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)
 
Ja zrobiłam pappa i żałowałam. Usg też robiłam u super specjalisty i wyszło super.
Pappa u córki wyszła ze wskazaniem do amio ale zamiast tego poszłam pewnie do tego samego boga od usg co suelen i on potwierdził, że wszystko ok.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyzby Dr Dudarewicz ;)





 
Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj zaczęłam 19tc. Ból w pachwinach i kręgosłupie nie daje mi żyć, ręce i nogi mam non stop spuchnięte. Ale cóż zrobić, takie uroki ciąży :)
Kiedy poczułyście ruchy dzieci? Ja tam coś czuję, ale chyba bardziej jakieś mini-skurcze. Opisy ruchów typu "jak bąbelki" czy "muskanie skrzydeł motyla" w ogóle do tego nie pasują. Trochę się martwię...
 
Ja dopiero 23 tc ruchy czułam pomimo tego, ze to druga moja.ciąża.byla

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to 3 ciąża jestem w 17t3d i też ruchów nie czuję. Pytałam ostatnio ginekolog i stwierdził a żeby się niczym nie martwić. Że zazwyczaj to w 20 tyg cokolwiek czuć...tez się martwię.. .
 
Dzień dobry :)
U mnie aplikacjia pokazuje, że dziś 32tc (31+0) !!!
Co do ruchów to u mnie był to 14 tc, ale nie ma co stresować bo u każdego jest inaczej. Także na spokojnie dziewczyny ;)
 
reklama
Do góry