reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja robiłam test pappa, ale to tylko statystyka bielizna dająca odpowiedzi czy wszystko jest ok. Dodatkowo robiłam Nifty, przy bliźniakach mniej precyzyjne, ale wyklucza trzy najpoważniejsze trisomie.
 
reklama
Ja robiłam test pappa, ale to tylko statystyka bielizna dająca odpowiedzi czy wszystko jest ok. Dodatkowo robiłam Nifty, przy bliźniakach mniej precyzyjne, ale wyklucza trzy najpoważniejsze trisomie.
Mi lekarz odradza nifty. Zrobie pappa dla świętego spokoju. Tylko obawiam się, że jest to na tyle niepewne badanie, że tylko mnie niepotrzebnie zestresuje...
 
Oska ja sie naprawde nie znam, ale moze jak radzi to wie co mowi.
Ja np robilam usg w Lodzi u genetyka "boga" od usg, placilam jak za zboze, ale wolalam sie upewnic. I on po usg powiedzial, ze pappa zbedna jest.





 
No i teraz mam zagwozdkę... Mi lekarz polecił pappę zrobić, a ja nie wiem czy chce. Boję się jej.
I tak największe znaczenie ma USG. Jesli z USG wychodzi wsio ok to po co się bawić w pappe skoro to tylko statystyka.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Oska ja sie naprawde nie znam, ale moze jak radzi to wie co mowi.
Ja np robilam usg w Lodzi u genetyka "boga" od usg, placilam jak za zboze, ale wolalam sie upewnic. I on po usg powiedzial, ze pappa zbedna jest.





Dzięki. Najbardziej boję się powtórki z historii. Prenatalne to dla mnie jak najczarniejszy koszmar...
 
Dzięki. Najbardziej boję się powtórki z historii. Prenatalne to dla mnie jak najczarniejszy koszmar...
Znam dziewczyny którym pappa wyszła kiepsko a potem urodziły zdrowe dzieci.
Ja wcale nie robiłam badań w 13tc, dopiero dokładne badanie miałam w 20 tc. Teraz mam 2 zdrowe córeczki. Trzeba być dobrej myśli...
Może znajdź dobrego lekarza od USG może ci doradzi czy robić pappe czy nie...

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Ja zrobiłam pappa i żałowałam. Usg też robiłam u super specjalisty i wyszło super.
Pappa u córki wyszła ze wskazaniem do amio ale zamiast tego poszłam pewnie do tego samego boga od usg co suelen i on potwierdził, że wszystko ok.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na nifty zdecydowałam się sama bez konsultacji z lekarzem. Niby na usg wszystko było idealnie, pappa wyszła super to ja jakieś lęki miałam ☺. A jak już wiedziałam że nie ma trisomi to dało mi to dużo wewnętrznego spokoju.
 
Do góry