reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny u mnie już po... Dziewczynki urodziły się w nocy, akcja się sama zaczęła. ważą 2100 i 2200 oddychają same, nie wiadomo jak z jedzeniem i trzymaniem ciepła, ale lekarze są dobrej myśli. Poród SN bez znieczulenia, jakby pominąć 20 min najgorszych bóli było było ok... Jestem trochę pocięta ale jest wszystko ok...
Trzymam kciuki za resztę....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Gratulacje kochana !!
 
reklama
Hej o 8.45 przyszly na świat.moje córcie 2100 i 2090, same oddychają,dostały 9 i 10 punktów,leżą w inkubatorze ze względu na.utrzymanie temperatury, sa śliczne :) ja leżę po cesarce,brzuch trochę boli, ale nie jest źle, heda gratulacje ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!!!! Kochana przypomnisz mi który to tydzień??
Oj ale dzieciaczków
 
@Heda,
@Sikorkaaa
Ogromne gratulacje! Jak dojdziecie do siebie to wrzuccie jakies zdjecia Bobaskow :-p

@Suelen ,
Jeszcze chwila i dziewczynki beda z Toba, to wynagrodzi caly trud tej ciazy, doskonale Cie rozumiem!

@Kapinka ,
Gratuluje ciazy blizniaczej ;-) ja nie mialam zadnej z tych dolegliwosci wiec nic nie poradze, moj ginekolog kazal mi cisnienie mierzyc 2 razy dziennie i dzwonic gdyby bylo wyzsze niz 140.

Ktora nastepna jest w kolejce do rozpakowania?

Moje Bobaski wychodza w srode ze szpitala! Od tygodnia ucza nas na oddziale jak prawidlowo karmic, odbijac, przewijac, kapac itd takie male ludziki ale i tak jestem przerazona :szok:
 
Ooo jaaa... ale dużo dobrych wiadomości !!!

Heda Sikorka!! Dziewczyny !! gratuluję Wam z całego serca!! Ciesze się ze wszystko dobrze! Uraczycie nas jakimiś zdjęciami przy okazji :sorry2:??

Melponea tobie też gratuluje dzielnych maluchów! ! Zobacz jak szybko nadrabiaja i juz w środę będziecie w domku. To jest najpiękniejszy moment po porodzie oczywiście. Pamiętam jak wróciliśmy z Jasiem ( 28 dni w szpitalu ) położyłam go na łóżku i pytam męża co teraz? I tak sobie na niego patrzylismy kilka godzin :sorry2:

Kapinka witam Cię serdecznie! ! Moja poprzednia ciaza powikłana nadciśnieniem. Moim zdaniem powinnaś przynajmniej zadzwonić do lekarza i powiedzieć o skokach... to ważne. Ale jak tylko gorzej się poczujesz lub będzie cię mocno bolała głowa plus ciśnienie wysokie odrazu na Izbę Przyjęć. U mnie tak się rozhulało ze dochodziło do 210 na 110 . Teraz również biorę acard zapobiegawczo. Narazie spokój 19t+4d wiec może mnie tym razem ominie.
 
Dziękuję wszystkim za przyjęcie i gratuluję szczęśliwym rodzicom.ja dokładnie jestem w 14t+5d . Nie wiem czemu ale mam straszne obawy w tej ciąży czy wszystko będzie ok. Może dlatego że ostatni poród był 8 lat temu...u mnie ciąża dwujajowa i jednokosmowkowa. Naczytalam się o wspólnym łożysku i też się boję. Jakie są u was ciążę?
 
reklama
Kapinka ja mam 2 k 2 0. Nie zrozum mnie źle ale nie istnieje ciaza dwujajowa jednokosmkowa. Jeśli dwujajowa to będą dwie kosmowki. Może dopytaj o to lekarza bo to ważne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry