reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hejka z rana!
Jestem bardzo śpiąca-po północy zasnelem- ale dziecko do szkoły trzeba wyprawic dzisiaj testy 3klas a potem rekolekcje w kościele.

Sikorkaaa nie szalej tak jak Ci brzuszek daje znać-dużo odpoczywaj!

Suelen wybraliśmy baby aktive twinny. Byliśmy w hurtowni i na żywo go widzieliśmy pomacalam i już wiedziałam że właśnie ten. Chociaż gondole u innego bardziej mi się podobają (są zaokrąglone jak w tych nowych pojedynczych wozkach) ale dzieci są pod sobą dlatego odpal.

Miłego dnia-podobno ma być słoneczny-przynajmniej u mnie:D
 
reklama
Sikorka to uwazaj na siebie i nie szalej.

Anita na pewno bedziecie zadowoleni :)

Ja sie wykoncze przy takim spaniu :( zasnelam 00:15 obudzialam sie 2:30 i do 4 liczylam barany. Potem zasnelam i o 7 pobudka.



 
Sikorka to uwazaj na siebie i nie szalej.

Anita na pewno bedziecie zadowoleni :)

Ja sie wykoncze przy takim spaniu :( zasnelam 00:15 obudzialam sie 2:30 i do 4 liczylam barany. Potem zasnelam i o 7 pobudka.



Witaj w klubie, u mnie że spaniem to samo. Albo zasnąć nie mogę do 2 w nocy, albo pobudka o 5 i nie ma spania. A jak nie to czuwanie w środku nocy... Chyba organizm się przyzwyczaja to wstawania co 2godziny do dzieci...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
U mnie tez problemy ze snem ;-( chociaz dzisiaj daly mi pospac wyjatkowo. A macie tez tak ze sie budzicie w nocy i musicie usiasc zeby dobrze odetchnac? Bo ja sie budze jak mam problemy z oddychaniem. W ciagu dnia nie mam tego problemu.
 
Suelen to współczuję-tak miałam dokładnie 2noce temu-masakra.
A od kilku dni mam problem ze spaniem-był miesiąc spokoju gdzie nareszcie zasypiamlam o 22-23 a teraz znowu po polnocy:(
Melponea nie tylko w nocy wstaje żeby odetchnąć-jak kładę się spać(ale tez w ciągu dnia jak leżę na plecach) to nie raz mam problem i muszę usiąść bo brakuje mi powietrza:unsure:
Heda niech się jeszcze nie przyzwyczaja-jak się urodza to szybko nadrobimy-a teraz niech da nam się wysypiac
 
Ciezko tak fynkcjonowac jak czlowiek niewyspany :(

Mnie na plecach tez brakuje tchu, jedynie boki zostaja, ale przewracam sie z boku na bok jak foka [emoji23]



 
W 7 tygodniu plamilam i trafilam do szpitala.



Aha rozumiem. Ja już plamię ponad tydzień śluz jest brazowy. . Czasem wygląda jak płodny rozciagliwy tyle że podbarwiony na brązowo czasem jest to taka kawa z mlekiem a czasem ciemniejszy kolor byłam już na 2 wizytach. . Nawet na ostatniej serduszka zaczęły bić..lekarz nic mi nie mówi skąd te plamienia. .A ja się martwię
 
reklama
M@linka a masz duphaston lub luteine? Bo takie plamienia mogą ale nie muszą być przyczyną niskiego progesteronu. Ja plamilam w 10tc i brałam lutke dopochwowo przez 4 tyg.

Co do snu to ja jak dziecko od 20:30-6 :) Oczywiście w tym 2-3 razy na siku wstaje. ;)
 
Do góry