reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Suelen dziękuję... czuje się całkiem dobrze. Choć mam bóle brzucha. Nie wiem jak to opisać... ciągnie mnie wszystko do dołu. Ja w 30 tyg urodziłam synka. Bardzo chciałabym dorwać do 35 tyg...

Sikorka trzymam kciuki... 18 dni to już tak blisko.... rozumiem ze będzie cesarka. ? U nas podobno też. Martwisz się czymś szczególnie ?
 
Suelen dziękuję... czuje się całkiem dobrze. Choć mam bóle brzucha. Nie wiem jak to opisać... ciągnie mnie wszystko do dołu. Ja w 30 tyg urodziłam synka. Bardzo chciałabym dorwać do 35 tyg...

Sikorka trzymam kciuki... 18 dni to już tak blisko.... rozumiem ze będzie cesarka. ? U nas podobno też. Martwisz się czymś szczególnie ?
24 kwietnia mam miec cesarke,no stresuje się trochę,wizyta za tydzień u lekarza,a ten brzuch mi twardnieje i jakieś dziwne uczucie w pochwie,ciekawe jak moja szyjka,no ale te kilkanaście dni jakoś może dotrwam, no myślę jak to będzie,czy rana będzie bardzo bolala,zeby sie dziewczynki zdrowe urodziły, no i jak dam radę z dwiema,no ale trzeba być dobrej myśli :) ty tez dotrwasz,tylko dbaj o siebie i o dzidziusie :) a zleci szybko,zobaczysz :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fakt cesarka nic przyjemnego. Miałam... I boje się tego również....ale dla dobra dzieci nie widzę innego wyjścia :) wszystko u mnie byłby znośne łącznie z bólem ale już w domku. Tam czułam się najlepiej pomimo bólu :)

Ja wizytę mam na wtorek... juz niedługo. Lekarz obiecał ze zbada szyjkę przez usg. Jak to jest u Was? Musicie prosić lekarza o usg szyjki ?
I mam jeszcze jedno pytanie. Dostałam skierowanie do poradni patologii ciąży , czy któraś z Was była i powie mi jak przebiega tam wizyta i czy chodzi się tam cyklicznie czy tylko raz ?

Dziękuję Wam za wsparcie :)
 
Fakt cesarka nic przyjemnego. Miałam... I boje się tego również....ale dla dobra dzieci nie widzę innego wyjścia :) wszystko u mnie byłby znośne łącznie z bólem ale już w domku. Tam czułam się najlepiej pomimo bólu :)

Ja wizytę mam na wtorek... juz niedługo. Lekarz obiecał ze zbada szyjkę przez usg. Jak to jest u Was? Musicie prosić lekarza o usg szyjki ?
I mam jeszcze jedno pytanie. Dostałam skierowanie do poradni patologii ciąży , czy któraś z Was była i powie mi jak przebiega tam wizyta i czy chodzi się tam cyklicznie czy tylko raz ?

Dziękuję Wam za wsparcie :)
Ja mam badana szyjke co wizyte:)
 
Dziewczyny zapomniałam wam powiedzieć w Rossmannie jest promocja na kosmetyki do pielęgnacji dzieci,2+2,płacicie za 2 rzeczy a 2 sa za darmo,ja juz się zaopatrzylam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sikorkaaa jest wazne-moja gin mówiła to na którejś wizycie ze szyjka co wizytę będziemy kontrolować na fotelu i przez usg że względu właśnie na blizniaki.
Też mam wizytę w przyszłym tygodniu, nie wiem czy pisałam już ze teraz co 2 tyg będę jeździła bo gin właśnie szyjke chce kontrolować.
Nagrałam brzuszek jak dzidziusie się ruszaja:tak:
 
reklama
Ja ci wizyte mialam ginekologicznie badana szyjke i potem usg. W 23 tygodniu zalozono mi szew na szyjke, bo pessara nie bylo juz na co :(

Ja tez mam we wtorek wizyte :)



 
Do góry