reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Powiem wam,ze ja coraz bardziej zaczynam się stresować,teraz 29t a niby w 36mam mieć cesarke jeśli wszystko będzie ok,coraz częściej myślę jak to będzie,czy dam sobie radę,czy moje pociechy będą zdrowe itp

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przy 21 tc już mam takie myśli.. czy dotrwamy do tego terminu, czy bd zdrowe itp. Normalna Rzecz.. A. Czy sobie poradzisz ?? Napewno! Kobieta potrafi wiele znieść, nawet nie wiesz ile siły i samozaparacia w sobie masz :) ale taka.prawda dopuki Nie staniemy przed dana sytuacja to nie wiemy jak się zachowamy, jak to będzie stąd nasze stresy myśli itp.. A ma ktoś ci.pomoc na początku?
Powiedzcie mi kochane kupowalyscie albo myślicie kupić przed porodem laktator ? Pojedynczy podwójny?
A jeszcze pytanie w którym tygodniu ustalają mniej więcej termin cesarki?
 
No my mieszkamy z moimi rodzicami,także pomóc będzie miał kto,co do laktatora to szczerze nie wiem,narazie nie kupiłam,bo nawet nie wiem czy będę karmić piersią,jak coś to mąż skoczy i kupi,moj lekarz mówił coś o cesarce w 36-37 tygodniu,mam nadzieję że dotrwam do tego tygodnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet!:tak:

Bulkaasia bardzo się cieszę że jest lepiej-cały czas trzymam kciuki za Was i modlitwa też jest-za Ciebie i wszystkie mamuśki żebyśmy szczęśliwie donosiły i urodzily:tak:

K28 bardzo współczuję straty:-( :(

Kochane ale macie już piękne brzuszki :biggrin2:

Natalia ja pierwsze ruchy-takie pewne a nie "bulgotki"-to poczułam w 18 tyg. Także musisz cierpliwie czekać:tak:

Aha i co do laktatora to już wiem że chce kupic- na pewno elektryczny bo już poczytałam troche (z córką miałam ręczny i tylko niepotrzebne nerwy i stres) chciałabym na 2 ale są drogie(medela) a ja na razie nie mam kasy na taki wydatek a jak nie wyjdzie to jakiejś innej firmy kupię tylko bije się czy się sprawdzi:unsure:
Miłego dnia
 
Moje kochane, jestem już po usg. W szpitalu spędziłam 4h .Ale warto było dziś tyle czekać bo są dobre wiadomości!!!
Mniejsza rośnie, nie poddaje się. :D
Klara waży 350g a Roma 440g. <3 <3
Wody i mniejszej troszkę się zwiększyły :)
Jeśli nadal tak będzie to jest szansa na "długa" ciążę ;)
Nadal kciuki i modlitwa wskazana bo bardzo pomaga!!!

A to moje księżniczki :)
Cudowne wiesci :) niech dziewczynki grzecznie rosna i widze piekne imiona wybrane :)

My rosniemy :) dzis 26 tydzien, lapiemy kazdy dzien z dziewczynkami i nie dajemy sie. Przy okazji rowno 6 lat temu zostalam mamusia [emoji7]

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla mamus i wszystkich ksiezniczek w brzuchu [emoji255][emoji255][emoji255]



 
Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet!:tak:

Bulkaasia bardzo się cieszę że jest lepiej-cały czas trzymam kciuki za Was i modlitwa też jest-za Ciebie i wszystkie mamuśki żebyśmy szczęśliwie donosiły i urodzily:tak:

K28 bardzo współczuję straty:-( :(

Kochane ale macie już piękne brzuszki :biggrin2:

Natalia ja pierwsze ruchy-takie pewne a nie "bulgotki"-to poczułam w 18 tyg. Także musisz cierpliwie czekać:tak:

Aha i co do laktatora to już wiem że chce kupic- na pewno elektryczny bo już poczytałam troche (z córką miałam ręczny i tylko niepotrzebne nerwy i stres) chciałabym na 2 ale są drogie(medela) a ja na razie nie mam kasy na taki wydatek a jak nie wyjdzie to jakiejś innej firmy kupię tylko bije się czy się sprawdzi:unsure:
Miłego dnia
Ja kupilam uzywany ale 4 razy wiec prawie jak nowy i na jedna pierś jakos nie pomyslalam o podwojnym a teraz troszke zaluje no coz zobaczymy jak to bedzie szlo [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cudowne wiesci :) niech dziewczynki grzecznie rosna i widze piekne imiona wybrane :)

My rosniemy :) dzis 26 tydzien, lapiemy kazdy dzien z dziewczynkami i nie dajemy sie. Przy okazji rowno 6 lat temu zostalam mamusia [emoji7]

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla mamus i wszystkich ksiezniczek w brzuchu [emoji255][emoji255][emoji255]



Wysłałam ci wiadomość. :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry