reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

malinowa92 takie spodnie dostaniesz na pewno stacjonarnie w hm tylko musisz sprawdzić czy w konkretnym sklepie mają dział dla matek bo niestety nie w każdym jest.
 
reklama
A to ja też pokaże brzusio obecnie 29t
1488911041-aaaaaa.jpeg
a tu 26t.
1488911068-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja używam tylko bio Oil zobaczymy. W sumie moja mamuśka też po 3 ciazach i rozstępów brak .
Może i malutki ale to kwestia czasu aż się nie zmieszcze w futryne od drzwi [emoji14]
Bio Oil czytalam opinie to rozne wiecej na to ze slaby ja szczerze polecam palmers ale tez slyszalam ze niektóre dziewczyny maja uczulenie po nim jakies ja jestem mega zadowolona [emoji4]

Sikorkaaa piekny brzuszek [emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje kochane, jestem już po usg. W szpitalu spędziłam 4h .Ale warto było dziś tyle czekać bo są dobre wiadomości!!!
Mniejsza rośnie, nie poddaje się. :D
Klara waży 350g a Roma 440g. <3 <3
Wody i mniejszej troszkę się zwiększyły :)
Jeśli nadal tak będzie to jest szansa na "długa" ciążę ;)
Nadal kciuki i modlitwa wskazana bo bardzo pomaga!!!

A to moje księżniczki :)
 
Moje kochane, jestem już po usg. W szpitalu spędziłam 4h .Ale warto było dziś tyle czekać bo są dobre wiadomości!!!
Mniejsza rośnie, nie poddaje się. :D
Klara waży 350g a Roma 440g. <3 <3
Wody i mniejszej troszkę się zwiększyły :)
Jeśli nadal tak będzie to jest szansa na "długa" ciążę ;)
Nadal kciuki i modlitwa wskazana bo bardzo pomaga!!!

A to moje księżniczki :)
Wspaniała wiadomość kochana !!
 
Bio Oil czytalam opinie to rozne wiecej na to ze slaby ja szczerze polecam palmers ale tez slyszalam ze niektóre dziewczyny maja uczulenie po nim jakies ja jestem mega zadowolona [emoji4]

Sikorkaaa piekny brzuszek [emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
No zobaczymy używam go bo szkoda mi go zostawić jak kasę wydałam.. A palmers może i ja się zaopatrze i będę smarować rano tym a wieczorem tym ? No nic zobaczę:)
 
reklama
Zosia a kupie go gdzieś stacjonarnie? Jak tak to gdzie apteka czy Rossmann? Pytam , bo nie mam ochoty chodzić i szukać, bo jakby to powiedzieć już siły nie te same do biegania po miescie hehe [emoji14]
 
Do góry