reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Bulkaasia kciuki za Twoje maluchy. Też byłam w takiej ciąży i wiem jakie wiąże się z nią ryzyko. Moja przebiegła na szczęście bez komplikacji. Wierzę, że u Ciebie wszystko dobrze się skończy.
 
Po wizycie, lekarz potwierdził diagnozę ale jest dobrej myśli. :)
Teraz tylko monitoring co tydzień i żeby ta mniejsza rosła...

Malinowa super wieści, gratuluję :)
Dziękuję:)
A ten monitoring to u tego lekarza? Czy Twojego wcześniejszego??
Zaciskam kciuki kochana żeby było wszystko dobrze, a malutka niech pokaże jaka jest silna i dzielna po mamusi i nadrobi :)
 
Po wizycie, lekarz potwierdził diagnozę ale jest dobrej myśli. :)
Teraz tylko monitoring co tydzień i żeby ta mniejsza rosła...

Malinowa super wieści, gratuluję :)
To jakieś światełko się pojawiło, trzymamy kciuki by się księżniczce żartów odechciało i zaczęła ładnie przybierać na wadze. Na diety ma jeszcze czas[emoji4].

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jakieś światełko się pojawiło, trzymamy kciuki by się księżniczce żartów odechciało i zaczęła ładnie przybierać na wadze. Na diety ma jeszcze czas[emoji4].

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie , nagadaj jej ze jak będzie chciała się odchudzić to jej pomożesz, ale już po tej stronie :)
 
reklama
Wróciłam.. no puki co to niby wszystko ok i na miejscu .. ciężko było bo jeden zachodzi na drugi.
Potwierdziła się parka :) mają po 350g :) i szyjka bez zmian dalej 44 mm niech się nie zmienia:)


Bulkasia i jak tam??
Super ze wizyta mimo problemów okazała pozytywna. Gratuluję Ci parki-ja za tydzień z małą na szczepienie a potem na wizytę więc może mi powie czy już coś lepiej widzi o ile zrobi mi usg a jak nie to 15mam prenatalne to już wszystkiego się dowiem:D

Bulkaasia dalej trzymam kciuki i się modlę żeby z Twoimi kruszynkami było jeszcze lepiej i za Suelen i Trójpaczek też trzymam kciuki. Niech dzidzie siedzą w ciepłym brzuszku jak najdłużej
Buziaki
 
Do góry