reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Trójpaczek nic fajnego taka cukrzyca napewno. Ale spójrz w ten sposób, przestrzeganie diety spowoduje że dzieciom napewno nie zaszkodzi, a tobie przybędzie nieduża liczba kilogramów łatwych później do zrzucenia.
 
Dziewczyny a czym się objawia zazwyczaj taka cukrzyca? miałyście jakieś objawy? bo ja mam niedługo zrobić badania na cukrzyce i strasznie się boję, bo sporo jem słodyczy, strasznie mi smakują.
 
Dziewczyny a czym się objawia zazwyczaj taka cukrzyca? miałyście jakieś objawy? bo ja mam niedługo zrobić badania na cukrzyce i strasznie się boję, bo sporo jem słodyczy, strasznie mi smakują.
Ja nigdy nie miałam wcześniej. Dopiero w ciąży po 24 tygodniem niby wychodzi cukrzyca ciążowa. Jeżeli badanie na glukoze to po godzinie i po dwóch wyjdzie powyżej normy to masz cukrzycę no i prawdopodobnie do końca ciąży już trzeba codziennie badać ten cukier i stosować dietę.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a czym się objawia zazwyczaj taka cukrzyca? miałyście jakieś objawy? bo ja mam niedługo zrobić badania na cukrzyce i strasznie się boję, bo sporo jem słodyczy, strasznie mi smakują.
Nie mialam zadnych objawow i dalej nie mam. Na krzywej wyszly za wysokie cukry.

Jedyne co to podobno przez cukrzyce szybciej mi sie lozysko zwapnilo w pierwszej ciazy.



 
reklama
Ja nie rozumiem tego pomiaru. Od wczoraj sprawdzam cukier : na czczo, 2 godziny po śniadaniu, 2 godz po obiedzie i 2 godz po kolacji. Tak mi lekarz zalecił. Moje wyniki : 1: 87 , 2: 90, 3: 91, 4: 87. Niby na czczo nie powinno przekroczyć 90, a dwie godziny po posilkach głównych nie powinno przekroczyć 120. Tak mi lekarz napisał. To ja się pytam gdzie ta cukrzyca? Co prawda dopiero 2 dzień sprawdzam, ale ani razu nie miałam powyżej 100. Co o tym myślicie dziewczyny? Nie muszę się martwić i tak ograniczać jeśli chodzi o dietę?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry