reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Mahoniowa lekarz też czlowiek i może się pomylić zwlaszcza w tak wczesnym tygodniu.. była tudziewczyna która o bliźniakach dowiedziała się w 13tygodniu a.miała usg wczesniej

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie dziewczyny- Wy tu znawczynie tematu. Byłam w szpitalu, bo miałam plamienia. Lekarz robił mi usg i zapytał mnie. Czy to oby na pewno jeden? Myślicie że w 7/8 tygodniu może nie być dokładnie widać i mógł się drugi schować? Betę od początku ciazy miałam wysoką poza skalą. Zawsze o tydzień wyżej z zakresów mi pokazywała. Mam wizytę u swojego lekarza za dwa tygodnie to się okaże. Mój brat ma bliźniaki i bratowa mówiła, że na pierwszym usg też tylko jednego widział. Aż ponoć powiedział że nigdy mu się to nie zdarzyło żeby nie dostrzegł drugiego zarodka. Co sądzicie? Czemu on tak zapytał? Zdjęcia usg nie mam bo będzie z wpisem we wtorek. Ciekawi mnie Wasze zdanie.
Hej ja byłam na wizycie w 8 tyg potem w 10 i była mowa tylko o jednym ale w 13 okazało się że dwójka lekarz sam był w szoku mówił że jeszcze mu się tak nie przytrafiło

 
Ja też miałam w 6 tyg jeden pęcherzyk a w 8 już dwa - prawdopodobnie był jeden za drugim ;) prawda że jak się okazało że są dwa to dr powiedział że jest tylko jedno serduszko i jeden zarodek więc po 3.dniach poszłam na wizytę do innego dr i były już dwa serduszka ;)
 
reklama
Do góry